Hizmet Ver
Eğitim Danışmanı

4 İstanbul Beykoz Eğitim Danışmanı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beykoz civarında 183 Eğitim Danışmanı hizmet vermeye hazır.

Beykoz Eğitim Danışmanı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 183 Eğitim Danışmanı, Beykoz içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Beykoz içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Beykoz içinde yazılan 258 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 62 kişi Beykoz Eğitim Danışmanı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Beykoz İstanbul Eğitim Danışmanı

Beril Ö. photo

Beril Ö.

19.04.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Rehber öğretmen öğrencilerin akademik sosyal ve duygusal gelişimlerini destekleyen bireysel farklılıkları gözeterek kendilerini tanımalarına potansiyellerini keşfetmelerine ve yaşam becerileri kazanmalarına yardımcı olan uzmandır öğrencinin farkındalığını artırır sağlıklı kararlar almasına destek...

Ömer F. A. photo

Ömer F. A.

06.08.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

İTÜ İklim Bilimleri ve Meteoroloji Mühendisliği bölümüne dereceyle girmiş, sınav maratonunun her aşamasını bizzat deneyimlemiş ve mezun psikolojisini yakından tanımış bir profesyonel olarak, sizlere özel eğitim danışmanlığı, rehberlik, koçluk ve en önemlisi nokta atışı tercih danışmanlığı...

Özge Ö. photo

Özge Ö.

24.06.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhaba, ben Özge. İstanbul Üniversitesi Psikoloji mezunuyum ve Pedagojik Formasyon sahibiyim. Eğitim hayatını ve bununla birlikte gelen sınav sürecini öğrencilere dayatılanın aksine robotik bir çalışma sürecinden çok öğrencinin kendi kişilik yapılanmasına ve dinamiklerine göre düzenlenmesi ve...

Kübra H. photo

Kübra H.

13.06.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Ev öğretmenliği, okul öncesi, ilkokul, ortaokul okuma yazma, anlayarak hızlı okuma, matematik, soru çözümlerinde Aktif öğrenme sağlıyorum.

Vavien Visuals photo

Vavien Visuals

08.03.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Almanya’da geçirdiğim 10 yılı aşkın sürede eğitim hayatımı üniversite dahil olmak üzere Köln’de tamamladım. Almanya'nın farklı bölgelerinde satın alma alanında çeşitli şirketlerde çalıştım ve bir yıldır İstanbul’da yerleşik olarak Almanca çevirmenlik ve Alman firmalarıyla iş birliği yapan...

Emirhan K. photo

Emirhan K.

17.03.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

YKS sürecimde her işimi tek başıma halletmem ve başarılı olmam sonucunda çok fazla tecrübe sahibi oldum. Bu tecrübelerimi sizlere de aktarmak isterim

Ece Ç. photo

Ece Ç.

18.05.2022

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Mrmara üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim sınava girdiğim sene bütün arkadaşlarımın ve onların kardeşlerinin tercih listelerini ben yaptım ve rehberlik verdim hala daha kültür dersanesinde part time olarak danışmanlık veriyorum zoom dan da yardımcı olabilirim uygun fiyata iyi bir danışmanlık veririm...

Ecem Ö. photo

Ecem Ö.

13.09.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhaba, ben Ecem. Marmara Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde okuyorum. Eşit ağırlık alanın sınava hazırlanan öğrencilere son iki yıldır online olarak koçluk yapmaktayım. Bu süreçte öğrencinin çalışma stiline yönelik öğrenciyle beraber program hazırlayarak öğrencinin takibini de...

Sabri D. photo

Sabri D.

20.12.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Birinci Sınıf Öğrencisiyim. Hedefim Hava Harp Okulu olduğu için MSÜ ağırlıklı çalıştım, Yükseköğretim Kurumları Sınavında gereken önemi veremedim. İlk yılımda iki bin yirmi dört MSÜ sınavında sayısalda Türkiye otuz üçüncüsü,...

Beyza Ö. photo

Beyza Ö.

16.11.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Ben Beyza. Üniversite ve lise hazırlık sürecinde öğrencilere hedef belirleme, planlama, motivasyon ve verimli ders çalışma konularında koçluk desteği veriyorum. Öğrencilerin çalışma alışkanlıklarını geliştirmek, düzenli takip sağlamak ve başarı odaklı bir sistem kurmalarını sağlamak üzerine...

Yusuf E. photo

Yusuf E.

08.06.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhaba ben Boğaziçi üniversitesi MİS bölümü öğrencisiyim hayallerinize ulaşmak için bu yolda tecrübemle destek olmak isterim

Büşra Y. photo

Büşra Y.

03.09.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Eğitim fakültesi formasyonuna ve öğretmenlik deneyimine sahibim. . Öğrencilerle güçlü iletişim kurabilen ve sınav süreçlerine hâkim bir eğitimci olarak sizlere katkı sağlayabileceğime inanıyorum.

Hilmi E. photo

Hilmi E.

02.03.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Tecrübelerimin öğrenciler üzerinde değerlenmesi üzere eğitim koçluğu yapıyorum. Çalışmaya ve düşünmeye farklı bir bakış açısı getirmek isteyenler iletişime geçebilir.

Arda Ş. photo

Arda Ş.

23.04.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhaba, ben Arda. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Yks sayısal alanında 2.408. olarak derece yaptım ve bu süreçte kazandığım deneyimler ile birlikte sizin YKS koçunuz olmak isterim.

Başak C. photo

Başak C.

22.05.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Öğrencinizin akademik başarısını artırmak, sınav sürecini planlı ve verimli geçirmek ister misiniz? Alanında uzman bir Eğitim Danışmanı olarak, öğrenciye özel hazırlanan programlarla hedefe ulaşmayı kolaylaştırıyorum.

Emre A. photo

Emre A.

13.06.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhaba, öğrencinizin deneyimlediği deneyimlediği süreci çok uzakta olmayan bir zaman diliminde ben de deneyimledim ve fen lisesini üniversite sınavında sayısalda 6000 sıralama yaparak tamamladım. Daha üniversite sınav süreci içerisindeyken diğer arkadaşlarıma ve alt dönemlerime sınav süreci için...

Asya R. photo

Asya R.

05.11.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Kanadada lise eğitimimi tamamladıktan sonra, Italyada Psikolojik Bilimler alanında lisansımı bitirdim. Üç yılı aşkın süredir uluslararası eğitim danışmanlığı sektöründe, alanının önde gelen kurumlarında çalışarak yüzlerce öğrencinin yurt dışı eğitim hedeflerine ulaşmasına destek oldum. Hizmetlerim...

Abdullah A. photo

Abdullah A.

02.04.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

5 yıldır lgs ve tyt-ayt alanında hem direkt öğretmenlik yapmaktayım hem de koçluk yapmaktayım. Koçluk yaparken yanında tarih, coğrafya ve inkilap tarihi derslerinden destek olabilirim.

Kader E. photo

Kader E.

14.07.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhaba ben Psikolojik Danışman Kader Er. Aile danışmanlığı, bireysel danışmanlık, eğitim danışmanlığı gibi birçok alanda hizmet vermekteyim.

Elif N. D. photo

Elif N. D.

06.06.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

YKS maratonunu sadece teoride değil, pratikte de en üst seviyede deneyimlemiş bir eğitim koçuyum. Sınava girdiğim iki yılda da ilk 10.000 (7k ve 10k) dereceleri elde ederek, bu sürecin şifrelerini bizzat yaşayarak çözdüm. Şu anda Marmara Üniversitesi Almanca Yönetim Bilişim Sistemleri ğrencisiyim....

Hakan A. photo

Hakan A.

17.07.2023

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

*AKADEMİK KARİYER PLANLAMA *BİREYSEL ÖĞRENCİ DANIŞMANLIĞI *PERİYODİK DERS ÇALIŞMA PROGRAMI *VELİ BİLGİLENDİRME SEANSLARI *DİKKAT/ODAK STRATEJİLERİ *SINAV STRESİ DÜZENLEME TEKNİKLERİ *TERCİH DANIŞMANLIĞI *BAŞARI GARANTİSİ. ***Deneme amaçlı ilk görüşme ücretsiz olup sonrasında değerlendirme...

Ajans Koçluk Öğrenci Kariyer Ofisi photo

Ajans Koçluk Öğrenci Kariyer Ofisi

18.06.2024

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Ajans Koçluk Öğrenci Kariyer Ofisi olarak Özel Ders Akademik Koçluk Kariyer Planlama üzerine çalışmalarımız oluyor. LGS - YKS tercih danışmanlığı için bizlere ulaşabilirsiniz.

Cemal Y. photo

Cemal Y.

02.05.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

10 yılı aşkın rehberlik tecrübem ile sınava seninle de hazırlanalım. Doğru hedef/doğru çalışma ve sonunda doğru tercih. Online veya yüzyüze eğitim ile.

Burcu E. photo

Burcu E.

26.08.2019

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Hangi eğitimin sana daha uygun olacağı konusunda kafan karışıksa , bu soruna beraber çözüm bulabiliriz.

Sena K. photo

Sena K.

17.08.2023

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhabalar. Ben psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunuyum. 2 senedir Meb bünyesinde bir lisede rehber öğretmen olarak çalışıyorum. Öğrencileri sene boyunca sınava hazırlayıp tercih danışmanlığı yapiyorum. Her ögrenciye özel Yks doyasi hazirlayip duzenli araliklarla kontrol yapiyoruz. Dosyanin...

Doğukan Ş. photo

Doğukan Ş.

24.02.2021

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Kaliteli bir kariyer planlaması ve kaliteli bir eğitimin temellerini atmak istiyorsanız 6-25 yaş arası gençlere hizmet vermekteyim.

İhsan H. photo

İhsan H.

18.06.2024

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhaba. İhsan hekimoğlu ismim 15 yıldır tercih döneminde tercih danismanligi yapmaktayım. Halen yildiz teknik'te endustri mühendisliği bölümünde doktorama, mimar sinanda sosyoloji lisansıma ve bilgi üniversitesinde çocuk gelisimi eğitimime devam etmekteyim. 12 yıl universitelerde tanıtim biriminde...

Şule F. F. photo

Şule F. F.

30.07.2024

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Erken çocukluktan başlayarak yetişkinlik dönemi de dahil olmak üzere bireylerin kendilerini tanıma potansiyellerini en iyi şekilde keşfetme bu yönde rehberlik etme konusunda yardımcı olmak isterim

Psk Ö. Ş. photo

Psk Ö. Ş.

15.07.2020

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

EducationCounsellor.org kurumsal şirketimde aktif uluslararası öğrencilerle çalışıyorum. Education Counsellor youtube sayfasından ve Hocalara Geldik YouTube sayfasından da inceleyebilirsiniz. 9 yıldır uluslarası eğitim, kariyer danışmanlığı hizmetini aktif şekilde veriyorum. Meslek tercihi, iyi...

İlayda İ. photo

İlayda İ.

14.05.2024

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

her bireyin benzersiz olduğuna inanıyorum ve terapi sürecini kişiye özel bir yaklaşımla şekillendiriyorum. Empati, saygı ve güvene dayalı bir ortamda, müşterilerimle birlikte çalışarak iç huzur ve mutluluğa ulaşmalarını destekliyorum. Deneyimim, çeşitli yaş gruplarından ve kültürel arka planlardan...

Gözde R. Ç. photo

Gözde R. Ç.

18.10.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Sınav süreci hem tecrübe gerektiren, hem de psikolojik olarak yönetilmesi gereken bir süreçtir. Bu süreçte danışanlarımızın yanında olmakla birlikte, danışanlarımızın duygu durumlarını da anlıyor ve onlara disiplin kazanmanın yanında, disiplini sürdürebilme konusunda destek oluyoruz.

İlker İ. photo

İlker İ.

16.06.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Nişantaşı Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisiyim. 2022 lgs sınavında %1,96 lik dilime girdim. Liseler ve tercihler konusunda bilgi sahibiyim.

Mahmutcan P. photo

Mahmutcan P.

03.07.2022

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Yurtdışı için eğitim danışmanlığı hizmetimiz başlamıstır sizlerleyiz bizden bilgi almadan geçmeyin

Lal M. photo

Lal M.

13.01.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

YKS sürecinde adaylara veriye dayalı, gerçekçi ve kişiye özel online tercih danışmanlığı sunuyorum. Koç Üniversitesi Hukuk fakültesinde eğitim görmekteyim.

Samet A. photo

Samet A.

05.11.2019

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Lgs hazırlık sürecinde gerek sınav kaygısını ortadan kaldırmak, gerekse etkili bir çalışma programı hazırlanıp takibinin yapılması süreci olumlu tamamlayıp doğru lgs tercihlerinin yapılması ve başarılar konusunda teraddütlerinizi her yıl yüzde 0,1 ilk dilim içerisinde ki öğrencilerimin referansı...

Berk E. photo

Berk E.

24.07.2025

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

6 yıl üniversite ve 4 yıl özel lise seviyesinde lisans ve lise öğrencilerine yurt dışı eğitim danışmanlığı vermekte ve AP koçluğu yapmaktayım. Yükseköğretim ve lise seviyesindeki tecrübelerimi öğrencilerin yurt dışında en doğru ve ideal yere yerleşmeleri doğrultusunda kullanmaktayım. Detaylı bilgi...

Meryem S. K. photo

Meryem S. K.

26.06.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhaba, Ben Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunuyum. Öğrencilerin seviyesine, hedef bölümüne ve günlük zamanına göre kişiye özel çalışma programı hazırlıyorum. Hazırladığım programlar ezbere değildir. Tamamen senin netlerine, eksik konularına ve çalışma düzenine göre planlanır. NELER...

Derin D. photo

Derin D.

20.03.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhaba, ben Derin. Kadir Has Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Eğitim hayatım boyunca çocuk ve ergenlerle çalıştım; danışmanlık merkezlerinde staj yaptım ve özel gereksinimli çocuklarla çalışma deneyimi edindim. Öğrencilerin potansiyellerini keşfetmelerine ve etkili çalışma alışkanlıkları...

Asude D. photo

Asude D.

15.05.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

3 senedir online matematik almanca yks ve lgs koçluk özel ders veriyorum. Yks sıralamam sayısal 10.166 ve Almanca Telc c1 Hochschule belgem var.

Sude D. photo

Sude D.

13.04.2026

Eğitim Danışmanı · Beykoz, İstanbul

Merhaba, ben Sude Dağdelen. Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Üniversitemin çift dilli yapısı sayesinde C1 seviyesinde Almanca bilgisine sahibim ve bu süreçte hem dil öğrenme hem de öğretme konusunda çok deneyim kazandım. Hazırlık senemde biriktirdiğim bolca kaynak ve online...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beykoz Eğitim Danışmanı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Beykoz Eğitim Danışmanı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Eğitim Danışmanı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Eğitim Danışmanı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Eğitim Danışmanı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Eğitim Danışmanı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Eğitim Danışmanı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Eğitim Danışmanı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Eğitim Danışmanı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Beykoz Eğitim Danışmanı fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Beykoz Eğitim Danışmanı fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 3.500 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl