Hizmet Ver
Hızlı Okuma Dersi

4 İstanbul Beylikdüzü Hızlı Okuma Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 76 Hızlı Okuma Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Beylikdüzü Hızlı Okuma Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 76 Hızlı Okuma Eğitmeni, Beylikdüzü içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Beylikdüzü içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Beylikdüzü içinde yazılan 43 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 243 kişi Beylikdüzü Hızlı Okuma Dersi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Beylikdüzü İstanbul Hızlı Okuma Eğitmeni

Emrebey E. photo

Emrebey E.

19.04.2019

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Hızlı ve etkili anlayarak okuma Öğrenci koçluğu Ilkokul ve ortaokul tüm dersler özel ders . Yabancılar için Türkçe özel ders.

Burçin B. photo

Burçin B.

05.04.2020

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Türk Dili ve Edebiyatı Lisans ve Formasyon Eğitimimi 2016 yılında tamamladım. Aynı zamanda devlet ünüversitesi onaylı serifika programlarına katılarak Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi, Ögrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimleri aldım. Bir süre devlet okulunda görev yaptım. Şu an özel bir...

Nurdan B. photo

Nurdan B.

12.03.2023

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

İstanbulda Üniversitesi Çocuk Gelişimi lisans mezunuyum.Aktif olarak ozel ders öğretmenliği yapmaktayim.Çalışma alanlarim,okum yazma,okuma hizlandirma, ilkogretim ders takviye ve öğrenme güçlüğü'dür (disleksi).YDEP(yapılandırılmış disleksi eğitim programı)lisanslı uygulayicisiyim.

Özlem E. photo

Özlem E.

01.03.2023

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

İlkokul 1 2 3 4.sinif olup okuma yazma ile problemi olan çocuklarla kısa sürede güzel sonuçlar alıyoruz

Esra Tozkoparan Ç. photo

Esra Tozkoparan Ç.

26.11.2020

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Koç Akademi ve Yapı Kredi Bankacılık Akademisi bünyesinde vermeye başladığım konusunda uzman eğitimleri ile bu sektöre giriş yaptım. O dönemde yeni işe başlayan bankacılara Giden ve Gelen döviz havale eğitimi, mevduat ve krediler eğitimleri verdim. Profesyonel iş hayatıma son verdikten sonra...

Hasibe S. photo

Hasibe S.

03.09.2016

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

SİZ BÜYÜKLER HIZLI OKUMANIN KEYFİNE VARMAK İSTİYORSANIZ TANIŞMALIYIZ. EĞER ÇOCUKLARINIZ İÇİN İSTİYORSANIZ ONLARIN GELECEĞİNE YATIRIM YAPMIŞ OLURSUNUZ.

Gönül K. photo

Gönül K.

29.08.2016

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Sınavlara hazırlık döneminde anlayarak hızlı okuma eğitimi verilir. Kişisel okuma ya da sınavlarda zamandan kazanmak için anlayarak hızlı okumanın farkını bu 3 haftalık eğitimden sonra farkedeceksiniz.

Hakan A. photo

Hakan A.

03.06.2017

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

YETİŞKİNLER ve İLK OKULLAR İÇİN; Program toplam bir ayı kapsamakta ve tüm katılımcılara, başlangıçtaki hızlarının 3 katını garanti etmektedir. Kişisel gelişiminize katkıda bulunacağınız, hayatınıza ayrıcalık katacağınız bir eğitim. bu eğitimi 8 yaş üstü her birey alabilir. Program içeriği;...

Mina I. photo

Mina I.

04.12.2022

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Pera özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışmaktayım. Ögrenmende güçlük çeken, heceleyerek okuyan veya akıcı okuyamayan çocuklarla çalışmaktayım.

Şeyma N. photo

Şeyma N.

14.07.2022

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Anlayarak hızlı okuma teknikleri ile okuma hızınızı geliştirecek eğitimler vererek kişisel gelişiminize katkıda bulunmaktayım.

Celal A. photo

Celal A.

29.12.2020

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi işbilirliği ile ,anlayarak hızlı okuma, hazıfa teknikleri, öğrenci sınav koçluğu, LGS hazırlık yabancılara Türkçe öğretmi alanlarında eğitim vermekteyim.

Gülveren E. photo

Gülveren E.

24.09.2022

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Hızlı Okuma ve Anlama Eğitimi, Rehacom Yöntemi ile İlaçsız Dikkat Eğitimi,Her branşta ve her yaş grubuna Birebir özel ders paketleri ,Eğitim Koçluğu ve bireysel danışmanlık.Butik Eğitim farkı ile Özel AY TOLUN AKADEMİ KOÇLUK VE DANIŞMANLIK MERKEZİ.

Ali İ. photo

Ali İ.

21.04.2018

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Hızlı Okuma Eğitimi İçeriği ⚡️ Yavaş okuyan ⚡️ Okuduğunu anlamayan ⚡️ Okuma hataları yapan ⚡️ Sınavlarda zaman yetiştiremeyen dikkat ve odaklanma problemi yaşayan öğrencilerimizi 1 ay da Hızlı Okuma eğitimi ile bu problemlerden kurtarıyoruz. Okuma hızınızı ve anlama oranınızı en az 3 kat...

Hacer D. photo

Hacer D.

03.04.2021

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

10 yıIlık eğitim koçu ve anlayarak hızlı okuma eğitmeniyim. online eğitim yaptığım her öğrenci için okuma hızı ve anlama oranında en az %200 gelişim taahhüt ediyorum.

Özel Proto Eğitim ve Danışmanlık photo

Özel Proto Eğitim ve Danışmanlık

31.08.2020

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Özel Proto Eğitim ve Danışmanlık Hızlı Okuma ve Anlama Eğitimi -Göz Kaslarınızı geliştirme ve aktif kullanabilme -YKS,LGS,KPPS,ALES gibi sınavlarda başarı 3 kat daha hızlanın -Tez,makale gibi yazılarda %300 daha hızlı ve daha yüksek anlama garantisi.

Aslı S. photo

Aslı S.

14.04.2022

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Bu eğitim sadece hızlı okuma programı değildir. Psikoloğum, eğitim alanında uzmanım. Tüm bilgi birikimimi dikkat, odaklanma ve hafıza gelişimi temelli hızlı okuma eğitimi ile harmanladım. Eğitim sonunda dikkatiniz artacak, hafızanız güçlenecek ve anlayarak hızlı okuyacaksınız. Verdiğimiz...

Çağdaş Mehmetali S. photo

Çağdaş Mehmetali S.

20.07.2019

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Ortaokul Türkçe öğretmeniyim. Ortaokul, lise, üniversite derslerine takviye olarak; LGS, TYT, AYT, KPSS, DGS hazırlığında; Türkçe, Dil ve Anlatımı, Türk Dili ve Edebiyatı, Türk Dil Bilgisi derslerinde; Kişiye özel eğitim modeliyle, kişisel çalışma programı oluşturularak özel ders...

Pınar Y. photo

Pınar Y.

27.08.2022

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Merhaba, 4, 5 ,6, 7 ve 8.sınıflara yönelik Online Hızlı Okuma ve Anlama eğitimi veriyorum. Mimar Sinan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Formasyonumu bu üniversitede tamamladım. Hızlı Okuma ve Etkili Anlama eğitimimi İstanbul Üniversitesi'nden aldım. Uzun yıllardır eğitim...

Melike Ö. photo

Melike Ö.

08.04.2022

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Merhaba, ben Melike Özden. Türk Dili Ve Edebiyatı öğretmeniyim. 7 yıldır eğitim hayatının içerisindeyim. Anlayarak hızlı okuma eğitmenliği ve aynı zamanda eğitim-öğrenci koçluğu yapıyorum. Yeditepe Üniversitesine bağlı bir kurumla çalışıyorum. Anlayarak hızlı okuma eğitimimizin içeriği: -8 hafta...

Galip Aykut A. photo

Galip Aykut A.

15.06.2022

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Iından beri Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği yapmaktayım. Öğrencilerimdeki gelişmeyi kısa sürede farkedeceksin. Ayrıntılı bilgi için telden ulaşabilirsiniz.

Şebnem K. photo

Şebnem K.

26.10.2021

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Anlayarak Hızlı okuma ile mevcut okuma hızınız en az 2-3 kat,ortalama 4-6 kat oranında artar. Beyninizin iki lobunu kullanarak zihinsel potansiyelinizi daha etkin kullanmanızı sağlar. Sınavlarda daha hızlı soruları okuyup,zamandan kazanabilirsiniz. Kitap okumayı daha çok sevmenize sağlar. Bireysel...

Sinem D. photo

Sinem D.

29.09.2020

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Deneyimli alanında uzman Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden özel ders verilir. %100 anlama oranı ile okuma hızınızı 3 katına çıkartın.

Erkan K. photo

Erkan K.

01.09.2019

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

2004 Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Mezunuyum. 15 seneden beri öğretmenlik yapmaktayım. Yeditepe Üniversitesinde Hızlı Okuma Eğitim aldım. Özellikle Sınavlara Hazırlanan ve Diğer Tüm Kademedeki Öğrencilere Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi Vermekteyim. 2018 LGS birincisinden...

Ezgi İ. photo

Ezgi İ.

25.03.2015

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Okumanızı hızlandıracak, kısa zamanda yol almanızı sağlayacak harika bir eğitim programı için, ulaşın. Hiçbir sınavda zaman problemi yaşamayacaksınız.

Işıl A. photo

Işıl A.

08.11.2020

Hızlı Okuma Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

İstanbul Üniversitesi:Sosyolog Yıldız Teknik Üniversitesi: Felsefe öğretmeni Aydın Üniversitesi:Öğrenci koçluk eğitimi Bir süre öğretmenlik ve idarecilik yaptım Avrupa yakasında. Akademik anlamda verdiğim eğitim :Anlayarak hızlı okuma eğitimi Sertifikalı bir eğitim programı. Eğitim süreci:21...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beylikdüzü Hızlı Okuma Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Beylikdüzü Hızlı Okuma Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Hızlı Okuma Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Hızlı Okuma Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Hızlı Okuma Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Hızlı Okuma Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Hızlı Okuma Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Hızlı Okuma Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hızlı Okuma Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beylikdüzü Hızlı Okuma Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beylikdüzü Hızlı Okuma Dersi fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 3700 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl