Hizmet Ver
LGS Matematik Özel Ders

4 İstanbul Beylikdüzü LGS Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 318 LGS Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Beylikdüzü LGS Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

LGS Matematik Özel Ders için Beylikdüzü içinde toplam 318 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 684 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Beylikdüzü içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 721 kişi Beylikdüzü LGS Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

LGS Matematik Öğretmeni

Recep Çelik photo

Recep Çelik

17.10.2021

LGS Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Matematik ve Fen Bilimleri LGS Hazırlık ya da okula yardımcı ders veriyorum. İstanbul Üniversitesinden mezun oldum. Marmara üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Ayni zamanda KPSS den 93 alarak Türkiye 50. si oldum. ALES puanım ise 94. 9 yıldır özel ders veriyorum ve sınavlarda derece yapan...

Kübra Berber photo

Kübra Berber

15.02.2022

LGS Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Öğrencimin dilediği şekilde evinde veya online olmak üzere matematik özel ders veriyorum. İlkokul seviyesinden itibaren ortaokul, LGS hazırlık, TYT hazırlık düzeylerinde ders vermekteyim.

Aylin K. photo

Aylin K.

17.03.2022

LGS Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Online ya da yuz yuze ozel derslerimizi rahatlikla yapabiliriz. 18. yilimi bir Anadolu Lisesi’nde calismakta olarak devam ettirmekteyim. Sabirla bu zor donemi hep birlikte zaman kaybetmeden atlatabilmek dilegiyle.

Erol Deniz photo

Erol Deniz

17.10.2021

LGS Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

6 Yıllık Deneyimli Matematik Öğretmeniyim. 3.Sınıftan 8.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Anlatımı ve ileşimi çok güçlü,sabırlı,profesyonel anlayışa sahip bir öğretmenim. Liselere Geçiş Sınavına (LGS) ...

Nilgün Kaştaş photo

Nilgün Kaştaş

19.02.2022

LGS Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Bir devlet lisesinde matematik öğretmenliği yapıyorum matematiği ezberleyerek değil mantığı çözerek öğrenmeleri matematiğe ilgiyi ve bilgiyi artırır rehberim olup öğretebilmek en büyük motivasyonum gazi üniversitesi mezunuyum

Miraç Karaburun photo

Miraç Karaburun

06.11.2021

LGS Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Makine Mühendisliği Öğrencisinden Matematik Özel Ders YKS-LGS ve Ortaokul düzeyinde öğrenci odaklı Matematik Özel Ders

Ömer Özgün photo

Ömer Özgün

12.03.2022

LGS Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Elektrik-Elektronik Mühendisliği son sınıf son dönem öğrencisiyim.3 yılı aşkın zamandır İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine Matematik, Fen, Sosyal gibi derslere özel eğitmenlik yapmaktayım. 1 yıldır koçluk eğitimi vermekteyim. Yaklaşık 2 yıldır Robotik Kodlama ve Yazılım eğitimleri vermekteyim....

İsmail Çakır photo

İsmail Çakır

13.04.2022

LGS Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Özellikle yeni nesil soruların mantığını ve çözüm yollarını anlattığım derslerle artık matematik o kadar da zorlayıcı değil. Genellikle sınava yönelik ve konuyu tamamen kavramaya yarayan sorular çözüp öğrencinin seviyesini tespit ettikten sonra adım adım ilerliyorum. Sınıf ve birebir...

Tuğba Hoca photo

Tuğba Hoca

17.03.2022

LGS Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Özellikle 5.,6.7.,8.sınıf matematik derslerinde 5 yıldır ders vermekteyim. 8.sınıf TEOG öğrencilerimize Yeni Nesil Matematik Sorularında yardımcı olmaktayım.

Şerife Çevik photo

Şerife Çevik

26.03.2022

LGS Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Kısa konu anlatımı daha çok soru üzerinden gitmeyi tercih ediyorum. Ödev veriyorum . Ücretsiz demo ders alıp anlatımımı inceleyebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beylikdüzü LGS Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beylikdüzü LGS Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde LGS Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! LGS Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- LGS Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  LGS Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. LGS Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin LGS Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- LGS Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beylikdüzü LGS Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beylikdüzü LGS Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl