Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Beylikdüzü Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 262 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Beylikdüzü Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Beylikdüzü içinde toplam 262 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,168 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Beylikdüzü içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,856 kişi Beylikdüzü Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Şevval Gönültaş photo

Şevval Gönültaş

24.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Merhaba ismim Şevval. Pandeminin başından beri hem online hem yüz yüze çalışıyorum. Dil gelişimini sağladığım pek çok özel ders öğrencimin yanı sıra İngilizce kurs deneyimim de oldu. Kişiye yönelik hazırladığım programlar sayesinde sizin de gelişiminize katkı sağlayabileceğime eminim.

Eşref Ekiz photo

Eşref Ekiz

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

2003 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce bölümünden mezun olduktan sonra 6 yıl İngiltere de yaşadım. 2009 yılından buyana aralıksız İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Disiplinli ve ve özverili bir insanımdır. İngilizceyi benimle seveceğinizi düşünüyorum Birkaç kişi beraber ders almak...

Asli Turksever photo

Asli Turksever

19.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Merhaba küçük yaş gruplarıyla deneyimim mevcut. Çocuklarla oyun oynayarak onları sıkmadan yaşlarına uygun kazanımlarla ingilizceyi eğlenceli hale getirerek çalışıyorum. Küçük yaş gruplarıyla etkili bir iletişimim sayesinde severek öğrenebilme olanağı sağlıyorum.

Alper Can photo

Alper Can

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Anadolu lisesi mezuniyeti 4 sene yurtdışında ikamet İş hayatında aktif olarak İngilizce kullanımı

Sude Sarı photo

Sude Sarı

14.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Online çocuk akademimizde her seviyeden 3-18 yaş grubu çocuklar için özel ders ve küçük grup dersleri bulabilirsiniz. Gruplarımız 6 kişi ile sınırlı, eğitimler her öğrencinin katılımyla interaktif olarak yapılıyor. Sınıflarımıza bekleriz. Matematik, İngilizce, Satranç, Okul Öncesi ve birçok alanda

Büke Aslantas photo

Büke Aslantas

30.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Yaklaşık 4 senedir ilköğretim-ortaöğretim seviyesindeki öğrencilere ingilizce, matematik dersi veriyorum. Şu an beslenme ve diyetetik bölümü öğrencisiyim ve pek çok kez yurt dışında staj ve projelere katılma fırsatı buldum.

Irmak Zengin photo

Irmak Zengin

27.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

ODTÜ İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 10 senedir özel bir üniversitede öğretim görevlisiyim. Online ders tecrübem oldukça yüksek.

Bulut Öz photo

Bulut Öz

01.02.2022

Online İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Advance seviyede ingilizce bilgim olmasının yanısıra Pedagojik Formasyon eğitimine sahibim. İngilizce dil gelişimi(Linguistic) ve bilişsel dil gelişimi(Neuro-Linguistisches) alanında deneyim sahibiyim. Teknolojiyi bilgimi İngilizce ile eşdeğeri bir seviyeye getirmiş bulunmaktayım. Yazılım ve...

Hüseyin Tuğla photo

Hüseyin Tuğla

05.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Koç Üniversitesi mezunuyum (2009-2015) Bir yıl ABD’nin New York eyaletinde Dil Eğitimi üzerine tecrübe kazandım. Beş yıldır uluslararası şirkette çalışmaktayım. Yetişkinler için Temel İngilizce Yurtdışı eğitim ve çalışma başvuruları için geçerli IELTS sınavına yönelik çalışma Business English...

Mustafa Emre Keskin photo

Mustafa Emre Keskin

20.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Merhaba. Ben Emre Hoca. YDS-YÖKDİL konularında uzmanım. Ayrıca havacılık İngilizcesi ve speaking pratiği dersleri veriyorum

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beylikdüzü Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beylikdüzü Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beylikdüzü Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beylikdüzü Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 280 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl