Hizmet Ver
Ortaokul Matematik Özel Ders

4 İstanbul Beylikdüzü Ortaokul Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 393 Ortaokul Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Beylikdüzü Ortaokul Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Ortaokul Matematik Özel Ders için Beylikdüzü içinde toplam 393 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 468 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Beylikdüzü içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,579 kişi Beylikdüzü Ortaokul Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Ortaokul Matematik Öğretmeni

Rifat Dinç photo

Rifat Dinç

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

2010 beri matematik alanında ortaokul ve lise öğrencilerini sınavlara hazırlıyorum . tecrübeyle, enerjiyle , hırsla ve aileyle iş birliği yaparak sonuca ulaşıyoruz. şu ana kadar 200 ün üstünde öğrencim oldu. bu öğrencilerin 150 den fazlası başarıya ulaştı. benim için en büyük haz , öğrencilerimin...

Büşra Kılın photo

Büşra Kılın

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

MEF Üniversitesi Eğitim Fakültesi matematik öğretmenliği bölümünden mezunum. 6 sene özel ders, 2 sene özel okul tecrübem oldu. 5,6,7 ve 8. Sınıf öğrencilerime matematik-İngilizce dersleri ve LGS hazırlık konularında özel ders veriyorum. Ayrıca yeni nesil soruları için de yardımcı olurum.

Yunus Yıldız photo

Yunus Yıldız

23.05.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Karadeniz Teknik Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. 19 Mayıs Üniversitesi nde pedagojik formasyon aldım.Mesleğimde 4.yılım aktif olarakta özel derslere gidiyorım. Lgs tyt ayt kpss Matematik derslerini verebilirim.

Remzi( Instagram:Mathremm) Erkılıç photo

Remzi( Instagram:Mathremm) Erkılıç

17.06.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

7 Yıldır Milli Eğitimde matematik öğretmenliği yapmaktayım. Buna paralel olarak Her seviyeye matematik dersi vermekteyim. İlk okul 1 sınıftan mezun yani üniversite öğrenci Adaylarına kadar aktif bir şekilde özel ders vermekteyim. Hazırladığım notlar ve bununla birlikte sorularla öğrenciler kaynak...

Emrullah Nefes photo

Emrullah Nefes

05.05.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Kocaeli Üniversitesi , Matematik Öğretmenliği bölümünde 2.Sınıf öğrencisiyim. Daha önce dershanede etüt sınıflarında sınava hazırlık matematik dersleri verdim. Yakın zamanda ve panzeri başlangıcına rağmen YKS sınavında matematikte yüksek netler yaptım. Genç biri olarak öğrencilere hem arkadaş...

Recep Çelik photo

Recep Çelik

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Matematik ve Fen Bilimleri LGS Hazırlık ya da okula yardımcı ders veriyorum. İstanbul Üniversitesinden mezun oldum. Marmara üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Ayni zamanda KPSS den 93 alarak Türkiye 50. si oldum. ALES puanım ise 94. 9 yıldır özel ders veriyorum ve sınavlarda derece yapan...

Gözde Genç photo

Gözde Genç

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

6 yıllık kamuda çalışan matematik öğretmeniyim ortaokul her türlü seviyeye uygun ders verilir ayrıca lise ve mezunlarına temel seviye matematik dersi verilir

Ali Y photo

Ali Y

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Bir yayınevinin tyt ayt matematik yazarı. Şu an İstanbul'da matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Ankara Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum. Ankara da edindiğim özel ders deneyimlerimi İzmir deki öğrencilerime aktarıyorum. Eğlenceli ve disiplinli bir ders anlayışı sizi bekliyor.

Derya Demir photo

Derya Demir

20.06.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesinde ortaokul matematik dersi.vermekteyim.bir kurumda öğretmenlik yapıyorum.guleryuzlu ve başarı odaklı hizmet veriyorum.

Şükran Sungur photo

Şükran Sungur

19.06.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi’nden bu yıl Matematik ve Fen Eğitimi bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Lisans eğitimim boyunca okulda hem çeşitli sosyal aktivitelere katıldım hem de hocalarımla birlikte çeşitli projeler yürüttüm. Mezun olduktan hemen sonra akademide devam etmek istediğim için...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beylikdüzü Ortaokul Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beylikdüzü Ortaokul Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ortaokul Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ortaokul Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ortaokul Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ortaokul Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ortaokul Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ortaokul Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ortaokul Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beylikdüzü Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beylikdüzü Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl