Hizmet Ver

4 Beyoğlu Online Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beyoğlu civarında 100 Online Piyano Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online Piyano Dersi

En İyi 10 Beyoğlu Online Piyano Dersi Öğretmeni

Elif Göktürk photo

Elif Göktürk

15.04.2020

Online Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Merhaba Galata yakinlarinda enstruman egitimi ve sanat atolyelerimizin oldugu muzik kursumuz yer aliyor. Hocamiz Mimar Sinan Konservatuvar inda ogrenim gordukten sonra Amerika da UCLA de devam etti. Akademik ve profesyonel bir egitim amacina yonelik; nefes terapisi ve ardindan diyafram yontemi ile...

Şevval Sevinç photo

Şevval Sevinç

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Opera Güzel Sanatlar Lisesi keman ve piyano/ müzik mezunuyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi ingilizce müzik bölümünü burslu bir şekilde okuyorum. 5 senelik bölümün 4. senesini okuyorum. Çeşitli orkestralarda hem keman hem de piyano çalarak yer aldım. Önceden çalıştığım eğitim kurumları: * Başakşehir...

Bengi Çetin photo

Bengi Çetin

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Keman ve piyano eğitimime 9 yaşında başladım. Lise eğitimimi Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamladım. Lisans eğitimime ise Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda devam ettim. Lise ve lisans eğitimim sırasında piyano çalışmalarına da devam ettim ve Antalya 10. Piyano...

Buse Usta photo

Buse Usta

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum yan dal olarak da Psikoloji bölümünü bitirdim. 1 yıl özel eğitim sektöründe otizmli çocuklarımızla birlikte çalıştım 2 yıl ise samsun Medikal Park hastanesi çocuk psikiyatrisinde çalıştım. Çocuk gelişim testlerim mevcuttur.

Duygu Kangaloğlu photo

Duygu Kangaloğlu

30.06.2021

Online Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Alti yasimdan itibaren muzik ile ic icerim. Rusya'da egitimime basladim ve Italya'da universite egitimimi tamamladim. Mimar sinan opera san bolumunden mezun olarak Mimar sinanda egitmenligimi devam ettirmekteyim.

Ebrar Tekin photo

Ebrar Tekin

26.08.2021

Online Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Merhaba. 8 yıldır piyano çalıyorum,güzel sanatlar lisesi mezunuyum.Kurs merkezlerinde her yaşta ve her seviyede öğrenci yetiştirdim. Maltepe konservatuvarı orkestra şefliği okuyorum.2 yıldır Elif karabiber ve Serdar Yalçın’dan eğitim alıyorum.Daha önce pek çok sahnede solist ve eşlikçi olarak yer...

Yasemin Tanrisever photo

Yasemin Tanrisever

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Konservatuar,piyano ana sanat dali mezunuyum. Temel piyano egitimi,konservatuara hazirlik, temel solfej egitimi,ABRSM-LCM sinavlarina hazirlik dersleri verilir.

Hatice Rüya Altan photo

Hatice Rüya Altan

12.09.2021

Online Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Mimar Sinan Üniversitesi Piano bölümünden mezunum Yüksek Lisansı müzik öğretmenliğinde yaptım, senedir çeşitli okullarda müzik, piano - solfej öğretmenliği yapmaktayım .Bunun dışında Konservatuvara da öğrencı hazırlıyorum LCM-ABRSM ingiltere sınavlarına öğrencıler yetiştirmekteyim.

Engin İnce photo

Engin İnce

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Ana Sanat Dalından 2016 yılında Konservatuvar Birincisi olarak mezun oldum. 2016 yılında Ankara Üniversitesi Pedagojik Formasyon sertifikası almaya hak kazandım. Halen Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet...

Atacan Canay photo

Atacan Canay

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul

- Farklı tarzlarda, farklı öğretim teknikleri uygularım - Öğrenciyle üst düzey iletişim kurarım - yaratıcılığı arttıran ve hayatın her noktasında kullanabilmelerini sağlayan bir çalışma metoduna sahibim - 7/24 öğrencilerim bana ulaşabilirler - Sıkıcı, teorik bilgiler üzerinde durmam, pratik...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Beyoğlu Online Piyano Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beyoğlu Online Piyano Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Beyoğlu Online Piyano Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Piyano Dersi için Beyoğlu içinde toplam 100 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 186 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Beyoğlu içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 132 kişi Beyoğlu Online Piyano Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Piyano Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Piyano Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Piyano Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Piyano Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Piyano Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Piyano Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Piyano Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Online Piyano Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Online Piyano Dersi fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl