En İyi 10 Bodrum Muğla Sineklik

4 Sineklik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bodrum civarında 27 Sineklik Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sinan U.

Sinan U.

Sineklik · Bodrum, Muğla
Satışını yaptığımız ürünler tamamiyle kendi imalatımızdır. Satış sonrası desteğimiz tamdır. Uygun fiyat ve kaliteli imalat prensibiyle çalışmaktayız. Yaptığımız imalatlara da 12 yıllık yurt dışı tecrübemizi de ekliyoruz. İmalat ve montaj sırasında detaylı ve titiz çalışma sergiliyoruz.
Levent K.

Levent K.

Sineklik · Bodrum, Muğla
Her işimizi kendi ailemizin işi gibi düşünerek çalışıyoruz.müşterilerimizin güvenini kazanabilmek ve iyi bir hizmet verebilmek için elimizden gelenin her zaman daha iyisini yapabilmeniñ taraftarıyız ayrıca fazla para kazanmak değil hakkımızı kazanmanın düşüncesindeyiz her zaman söz verdiğimiz gibi zamanında işlerimizi teslim etmek için elimizden geleni yapıyoruz.müşterilerimizin iyi bir hizmet alabileceğinin garantisini sözünü verebiliriz
Mehmet S.

Mehmet S.

Sineklik · Bodrum, Muğla
Ne yaparsan yap en iyisini yap cizgisiyle yola cikmis bulunuyorum teknoloji ve kalite cagdaslik ve tasarim ucretsiz keşif seren aluminyumda
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alptekin Çakıroğlu
Sineklik   06/01/2020

Arızalı olan kapıdaki sorunumu anlaştığım Engin Koyuncu söz verdiği saatte geldi ve özenle tamir etti. Teşekkürler.

         
Pelin Kocapehlivan
Sineklik   08/09/2019

Mansur bey gerek insanlığı gerek ustalığı ile biZi hayran bıraktı.dediği gün dediği saatte geldi.2. Kez aramadık.işinin kalitesi ise mükemmel.

         
Nihan Hokna
Sineklik   04/09/2019

Erol Bey’ler çok hızlı bir şekilde keşfe geldi, kısa bir süre içerisinde de tüm camlarıma sineklikleri tam anlaştığımız saatte taktı.. Hızlı,titiz,özenli ve profesyonel olan bu ekibi herkese tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

         
BUKET KUZMAN
Sineklik   04/09/2019

Sipariş verdiğim ürünü, çok kısa sürede , eksiksiz ve kaliteli teslim aldım , hizmet kalitesinden de çok memnun kaldım , farklı işlerim de oldu , onları da çok kısa sürede çözdü.

         
Nedim Müren
Sineklik   30/06/2019

İşinde uzman, hizmet aldığım saatte de esneklik gösterdi. Öncesinde telefon ile bilgilendirdi. Kaliteli malzeme kullanıyor. Çok memnun kaldık.

         
Alev Kül
Sineklik   04/05/2019

Dün başvuru yaptım ve bugün hemen usta gelip istedğim sineklikleri yaptı ayrıca bir kaç iş daha vardı onları da halletti. Çok memnun kaldım tavsiye ederim bundan sonra da bu tür işler de hep Eyüp usta yı tercih edeceğim. Teşekkürler

         
Metin Sönmez
Sineklik   02/05/2019

Güleryüzlü personelleri, üst düzey iş disiplini, hızlı ve kaliteli hizmet sunumu ile problemsiz. Sineklik küçük iş gibi görünebilir ama dikkat edin mideniz bulanmasın, kafanız rahat olsun. Simetri hastalarının bile memnun kalacağı simetri firması ve çalışanlarına teşekkürler.

         
Filiz H.oğlu
Sineklik   01/05/2019

Çok memnun kaldım iyikide yaptırmışım. 5 dakikada takarız dediler ve öylede oldu😘 Teşekkürler 🙏 Armut ailesi

Sineklik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz