Hizmet Ver
Alt Yazı Çeviri

4 Bolu Alt Yazı Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bolu civarında 35 Alt Yazı Çevirmeni hizmet vermeye hazır.

Bolu Alt Yazı Çeviri için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 35 Alt Yazı Çevirmeni, Bolu içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Bolu içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bolu içinde yazılan 40 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30 kişi Bolu Alt Yazı Çeviri için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Bolu Alt Yazı Çevirmeni

Nicu G. photo

Nicu G.

29.01.2023

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Merhaba, ben Niko. Ticari, sanayi, medical ve estetik alanlar başta olmak üzere birçok alanda teknik mütercim tercümanlık yapmaktayım. Rusça ve Romence ana dilimdir, İngilizce’ye de ana dilim seviyesinde hakimim. 2013 yılından bu yana hizmet vermekteyım.

Merve P. photo

Merve P.

24.05.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

İngilizce mütercim tercümanım ve ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahibim. Kaşeli yeminli tercümanım ve her türlü çeviriyi yapabilirim

İlyas K. photo

İlyas K.

27.06.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

İngiliz Dili ve Edebiyatı 4. Sınıf öğrencisiyim. Çeviri derslerimi geçtiğimiz yıllarda en yüksek not ile (AA ile) verdim. Edebiyat çevirisi başta olmak üzere yazı, makale, dizi-film-belgesel altyazısı vs. çevirileriyle uğraşıyorum. Terminolojisine hakim olmadığım konularda çeviri yapmamayı tercih...

Alihan Emre T. photo

Alihan Emre T.

29.10.2021

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Bilkent Üniversitesinde tam burslu matematik okuyorum, 2.sınıf öğrencisiyim. Bilkent'in hazırlığını 1 yılda geçtim ve şu anda İngilizcede C1-C2 seviyedeyim. Bilkent hazırlığı geçmek için IELTS'ten 6.5 puan isterken Oxford 6.0 puan istiyor. Zorluğunu buradan ölçebilirsiniz. Daha önce gönüllü olarak...

Abdullah Mert Ö. photo

Abdullah Mert Ö.

01.12.2021

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Anadili İngilizce olan veya ikinci dil olarak İngilizce bilen kişilerle yakınlığım ve yıllardır hayatımda aktif olarak İngilizce konuşmam sebebiyle hızlı, derin ve ucuz bir çeviri hizmeti sunuyorum.

Mustafa Furkan O. photo

Mustafa Furkan O.

24.10.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) bölümünden 3,21 ortalama ile mezun oldum. Aynı üniversitenin Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Hazırlık bölümünü 90 ortalama ile geçtim.

Abdullah Furkan Ö. photo

Abdullah Furkan Ö.

28.05.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

İngilizce basit çeviri. Hızlı ve ucuz. Web siteleri ve basit dökümanlar. Karmaşık evrakları almıyorum

Kayra G. photo

Kayra G.

17.04.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

5 yaşımda ingilizce öğrenmeye başladım. Bir çok ingilizce kursunun seviye testine göre ingilizce seviyem C2. Teknolojik bir çok alanda yüksek oranda tecrübeye sahibim. Yerelleştirme konusunda yetenekliyim. Şu anda aktif olarak Bolu Abant İzzet Baysal üniversitesinde İngilizce Mütercim Tercümanlık...

Harun B. photo

Harun B.

08.05.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Her zaman kitap okumayı çok sevmişimdir ama aradığım kitapların çoğunun türkçe çevirisini bulmak pek de münkün değil bu yüzden ingilizce öğrendim ve uzun metinlerin anlamını bozmadan çevirebileceğime inancım da bu kitapları okumaktan gelir

Furkan A. photo

Furkan A.

26.11.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

İngilizce ve Franızca dillerinse profesyonel yardım için beni seçebilirsiniz. Makale, blog, tez, online çeviri, Cv hazırlama vb. işlerinizde yardımcı olabilirim

Yağmur Y. photo

Yağmur Y.

07.12.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği 4. Sınıftayım. Daha öncesinde özel ders, öğretmenlik ve çeviri tecrübelerim bulunmaktadır. Ayrıntılı bileği için ulaşabilirsiniz.

Birkan T. photo

Birkan T.

23.11.2021

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Profesyonel ve güvelinir hizmet anlayışını çalışmalarıma yansıtmak temel çalışma prensibimdir.

Zeynep T. photo

Zeynep T.

14.11.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Kimya (İngilizce) bölümü okuyorum. İngilizcem iyidir, küçüklükten beri görüyorum ve her hafta 3 tane laboratuvar raporu hazırlıyorum İngilizce olarak. Bu konuda iyiyim.

Furkan A. photo

Furkan A.

26.11.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

İngilizce ve Fransıca dillerinde profesyonel yardım almak için beni seçebilirsiniz. Makale, blog, CV, tez vb. konularda yardım almak için bana ulaşın

Kasım Y. photo

Kasım Y.

21.01.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Eğitim fakültesi, İngilizce Öğretmenliği bölümü 4.sınıf öğrencisiyim, dile gayet hâkim olduğumu düşünüyorum, belirttiğim hizmetleri zamanında ve eksiksiz yerine getireceğimi de söyleyebilirim.

Dildar T. photo

Dildar T.

05.04.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

One of the best english language teaching learner. Trying to improve visibility, approving, comprehending skills like every teacher should've. Not with just one field, in every field attender. However, in one field specialist.

Melih Ü. photo

Melih Ü.

17.10.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Herkese merhaba ben Melih Kitap makale altyazı paragraf metin çoğu çeviri projesinde görev aldım ve sizlerle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum.

Gizem Ş. photo

Gizem Ş.

14.09.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Igilizce ogretmenligi son sinif ogrencisiyim. Daha once ingilizce ozel ders vermisligim var.

Erdem D. photo

Erdem D.

22.02.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Merhabalar :) Mütercim ve tercümanlık okuyorum. Elimden geldiğince en iyi şekilde çeviri yapabilirim ve bu konuda her zaman yardımcı olabilirim. Lütfen hiç çekinmmeyin :)

Melih K. photo

Melih K.

05.03.2023

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Ben Bu İş için biçilmiş Kaptanım Ne isterseniz Onu Çevirmeye Hazırım en iyi şekilde çevirip güvenle size teslim etmeye çalışıcam.

Hakan Y. photo

Hakan Y.

12.02.2023

Alt Yazı Çeviri · Gerede, Bolu

Uzun saatler boyunca hizmet edebilirim.Ingilizceyi kurslardan cok kendim konusa konusa ogrendim

Mehmet Tunahan Y. photo

Mehmet Tunahan Y.

07.12.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Merhabalar yazılım mühendisiyim. Uzun yıllardır başta ingilizce olmak üzere hem akademik hem bilimsel makalelerle beraber günlük hayatta kullanılan işerde de çeviriler yaptım. Mühendislik bölümü bitirdiğimden özellikle akademik, bilimsel yazılarda diğer çevirmenlere oranla çok daha tecrübeliyim....

Aleyna B. photo

Aleyna B.

19.12.2022

Alt Yazı Çeviri · Bolu, Bolu

Bir sene İstanbul’da dil okulunda %100 İngilizce dil eğitimi aldım. Kendi ilgimden dolayı dilimi çok geliştirdim. Her türlü çeviri işinde yardımcı olabilirim, kelime bilgimin olmadığı alanda hemen literatür taraması yapıp çeviriyi en iyi şekilde gerçekleştirebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bolu Alt Yazı Çeviri Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bolu Alt Yazı Çeviri ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Alt Yazı Çeviri talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Alt Yazı Çeviri için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Alt Yazı Çeviri talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Alt Yazı Çeviri taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Alt Yazı Çeviri talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Alt Yazı Çeviri için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Alt Yazı Çeviri hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bolu Alt Yazı Çeviri fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bolu Alt Yazı Çeviri fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl