Hizmet Ver
Gitarist

4 İzmir Bornova Gitarist Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 39 Gitarist hizmet vermeye hazır.

Bornova Gitarist için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 39 Gitarist, Bornova içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Bornova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bornova içinde yazılan 43 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 28 kişi Bornova Gitarist için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Bornova İzmir Gitarist

Metin D. photo

Metin D.

18.07.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

20 yıla yakındır tüm Ege Bölgesindeki nezih mekan ve otellerde çalışmaktayız. Kaliteli müziğimiz ve yerli-yabancı (İngilizce, Fransızca, İspanyolca) repertuarımız ile her kitleye hitab etmekteyiz. En güzel organizasyonlarınızda yanınızdayız. instagram.com/groupladore

Anıl Berk Z. photo

Anıl Berk Z.

15.09.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

Yaşar Üniversitesi Müzik Bölümü’nü (Kompozisyon) ikincilik ile bitirdim ve hali hazırda Yüksek Lisans Eğitimime devam etmekteyim. 10 yılı aşkın bir süredir piyano ve kompozisyon dersleri vermekteyim. 5 yaşında başladığım Piyano yolculuğuma ilk okul yıllarımda Gitar Eğitimi ile devam ettim....

Mehmet Ali A. photo

Mehmet Ali A.

09.07.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Çeşitli sahnelerde müzik yaparak yer aldım. Gitar eşlik konusunda kendime güveniyorum.

Öner A. photo

Öner A.

01.06.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Merhaba ben Öner müzisyenim DEU Müzik öğretmenliği mezunuyum.Türkü,pop-rock,anadolu rock müzik tarzında gitar ve vokal olarak şarkı söylüyorum.

İzmir Fasıl Ekibi İzmir Fasıl E. photo

İzmir Fasıl Ekibi İzmir Fasıl E.

01.06.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Özel Günlerinizi Kalite Bir Fasıl Eşliğinde Geçirmek İstiyorsanız Bizlere Ulaşmanız Yeterlidir. İZMİR FASIL EKİBİ

ali K. photo

ali K.

30.09.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

Merhaba, evlere iş yerlerine, tek gitar vokal veya gitar vokal + solo enstrüman ile hizmet vermekteyim.

Gamze D. photo

Gamze D.

24.11.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

İki arkadaş açılış organizasyonlarında veya davetlerde veya saatlik , gitar-flüt, gitar-Keman , piyano şeklinde çalabiliriz.Birimiz konservatuar birimiz de Marmara Üni müzik mezunuyuz .

Ceyhun E. photo

Ceyhun E.

01.06.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Düğün, nişan, okul organizasyonu, küçük mekan konserleri gibi birçok organizasyon için kiralık ses sistemleri, amfiler, bateri ve gitarlar.

Muharrem C. photo

Muharrem C.

15.05.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Düğün,kına, sünnet düğünü, balo,kutlama,mezuniyet eğlencesi vb etkinlikler için isteğe bağlı(klavye, klavye+solist, klavye+solist+enstrüman vs.) orkestra. Eğlenmek için doğru adres.

Deniz L. photo

Deniz L.

20.07.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

Her türlü etkinlik, açılış, düğün, karşılama, bas gitar dersi ve taleplerinize bağlı olarak elimizden gelen her şey

Ozan Ç. photo

Ozan Ç.

13.07.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

Merhaba, ben Ozan. 5 yaşımdan beri viyolonsel, 14 yaşımdan beri de piyano çalıyorum. Eğitimimi önce Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı, sonrasında Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi ve ardından Yaşar Üniversitesi Müzik Bölümü'nde tamamladım . Çello, Piyano, Müzik Teorisi ve Güzel...

Mehmet D. photo

Mehmet D.

01.06.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

İzmirde kanun çalan ve ekip başı olarak iş yapoyorum iddalıyım zaten adım mehmet düzağar isterseniz araştırabilirsiniz instagram hesabım mehmet.dzgr.musician.

Barış Emre A. photo

Barış Emre A.

26.02.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Gitar üzerinde teorik ve pratik olarak ve ayrıyeten sahnede oldukça tecrübeliyim, tanışıklıklarım, pislick kedi, louis stotesbery, sevgi başar, grizzle band, kendi ekiplerim ise sansasyonel ve The Wonkys şeklindedir, referans almak isterseniz, Barisskithara instagram adresimi kontrol edebilirsiniz

Gençay İ. photo

Gençay İ.

25.07.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

25 yıllık sahne tecrübem var.repertuar konusunda hiç bir sıkıntım yok.kendi ekibimde var tek olarak da sahne alıyorum.gitarist solist olarak ta hizmet verebilirim.ekimbimlede hizmet verebilirim.

Levent S. photo

Levent S.

24.06.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

12 yillik sahne deneyimimle jazz gypsy jazz tarzlarinda muzik yapmakta ve kurs vermekteyim

Salih Barış T. photo

Salih Barış T.

01.06.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

6 yaşından beridir müziğin içindeyim. Müzik hayatıma piano çalmayı öğrenerek başladım. Daha sonrasında ise bağlama, keman, klarnet, elektro gitar, ud ve çello enstrümanlarını da öğrenerek kendimi geliştirdim. Çaldığım enstrümanlar arasında keman, en profesyonel ve en hakim olduğum enstrümandır....

Aysima Y. photo

Aysima Y.

14.12.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

Izmir'li Rebetiko grubu Patika: 1920 ve 1930'ların Yunan ve Türk müziğinden seçme bir repertuarla, Cafe Aman döneminin çokdilli ve çokkültürlü ortamını yeniden canlandırıyor. Zeybekler, kasap havaları, çiftetelliler, longalar, sirtorlar ve çok daha fazlası: bu kez unplugged. Habip Sertaç A'dan :...

BandoFest35 photo

BandoFest35

01.06.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Her türlü etkinlik için canlı müzik. BandoFest35 ile etkinliklerinizde festival havasında eğlenin.

Çetin K. photo

Çetin K.

27.06.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

15 yıllık (dönemsel ara vermiş olsam da) sahne deneyimine sahibim. İzmir-Manisa bölgelerinde canlı müzik yapabilirim.

Tarık S. photo

Tarık S.

08.04.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Merhaba ben Tarık SAÇLI ,Gitarist ve Solistim. __ // Gitar+Vokal // Saksafon // Bateri // __ olmak üzere 3 kişiden oluşan bir grubum var Pop ve Rock müzik yapıyorum. Uzun zamandır sektörde olan tecrübeli bir ekibim var. 2014 yılında Oses Türkiye'ye katılıp 3 tur yarıştım Youtube platformundan TARIK...

Alican U. photo

Alican U.

01.06.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Tüm organizasyonlarınız da profesyonel olarak ekipman desteği sağlıyoruz. Sorunsuz ve keyifli bir organizasyon için daima hizmetinizdeyiz.

Berk T. photo

Berk T.

11.05.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

2015 yılından beri aktif bir şekilde canlı müzik, konser etkinliklerinin içindeyim. 2019 yılından beri de aktif bir şekilde bas gitar çalmaktayım.

İsmail Y. photo

İsmail Y.

02.11.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

Merhaba kendim uzun zamandır müzik camisasında olduğumdan dolayı her türlü orkestra, grup, canlı müzik, yemek müzikleri, konser, fasıl gibi işlerde hizmetinize hazırız.

Öner A. photo

Öner A.

16.07.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Merhaba ben Öner DEU Müzik öğretmenliği mezunuyum.Özel günlerde canlı müzik sahne yapmaktayım.Gitar ve vokal olarak şarkı söylüyorum.

Ufuk A. photo

Ufuk A.

27.01.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Merhaba öncelikle eğlencenin rüyasında değil dünyasında sizlere hizmet vermek bizim için çok büyük onur sizlere yılardan beri bu işi yapıyoruz bizi seçin demeyeceğim sadece keyifli organizasyonun ve makul paranın yanında bizde sizlere eşlik etmek isteriz

Eray A. photo

Eray A.

28.07.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

80ler 90lar, güncel pop, alternatif rock, özgün müzik tarzında performans sergiliyorum. Yaklaşık 16 senedir sahne deneyimim vardır. Ege bölgesinde ve Kıbrıs'ta çeşitli restoran bar cafe konsepli mekanlar sahne aldım.

Cıvan A. photo

Cıvan A.

01.06.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

Ege üniversitesi devlet Türk musikisi konservatuvarın da ögrenciyim her türlü halk oyunlari eğitimi verebilecek donanimdayim. Düğün,açilis ve tüm özel gunleriniz de halk oyunları ve dans ekibi olarak gününüzü daha da güzelleştirmek için buradayım.

Recep Z. photo

Recep Z.

01.06.2024

Gitarist · Bornova, İzmir

- Piyano ve keman için başlangıç/ileri seviye, güzel sanatlara ve konservatuvara hazırlık dersleri - Açılış, kokteyl, karşılama ve yemek müziği için vokalli/vokalsiz canlı müzik - Ses sistemi kiralama - Aranje ve kayıt hizmetleri vermekteyiz.

Şenol S. photo

Şenol S.

25.09.2023

Gitarist · Bornova, İzmir

Her türlü etkinlik,doğum günü,evlilik teklifi,Cafe Bar organizasyonlarınızda (slow ,pop , 90lar, 2000ler, arabesk,türkü geniş repertuvar )

Müşteri Yorumları

Armut’ta Bornova Gitarist Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bornova Gitarist ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Gitarist talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Gitarist için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Gitarist talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Gitarist taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gitarist talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Gitarist için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Gitarist hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Bornova Gitarist fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Bornova Gitarist fiyatları, talep detayına göre 1.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.