Hizmet Ver

4 Bornova Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 262 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Bornova Matematik Özel Ders Öğretmeni

İsmet Çınar photo

İsmet Çınar

03.08.2020

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege üniversitesi matematik bölümü doktora mezunuyum. Bölümü 1.lik ile bitirdim. Öğrencimin altyapısına uygun bir şekilde derslerimi işlerim. Özgün noktalara değinip, öğrencimin gerekli kazanımları kazanmasını sağlarım.

Tuğba Erdemoğlu photo

Tuğba Erdemoğlu

07.03.2020

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

13 YILDIR EĞİTİM SEKTÖRÜNDEYİM ,MATEMATİK GÜNCEL KONU VE YENİ NESİL SORU TARZINDA ,ÖĞRENCİYİ SIKMADAN ABARTMADAN YORMADAN ,İYİ BİR İLETİŞİMLE ,İYİ BİR DİLLE YAKLAŞIP,"HOCAM ,BİZİM COCUK ANLIYOR AMA DERSTE ÇÖZEMİYOR ,SINAVDA YAPAMIYOR "OLAYINI ÇÖZEREK HEDEFE ULASMAK GAYESINDEYIM.BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMLE...

Salih Çekiç photo

Salih Çekiç

18.09.2020

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Ben, Ege Üniversitesi Matematik Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık olarak 2-5,5 yıllık özel ders tecrübem mevcut. İletişim becerilerim güçlü, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyorum. Eğitim alırken hem eğlenip hem de matematiği ezber olmadan öğretiyorum.

Buğra Kuş photo

Buğra Kuş

31.07.2021

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği’nde okumaktayım. Matematik/Geometri/Fizik derslerinde ve öğrenciye aktarma konusunda öğrenciyle güzel bir frekans yakalayacağıma eminim. Rahatlıkla konu anlatımı veya soru çözümü yapabilirim. Ücretsiz deneme dersi verebilirim. Ders, öğrenci nerede isterse orada...

Ayşe Köktaş photo

Ayşe Köktaş

05.03.2020

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Matematik Bölümünde 1.sınıf öğrencisiyim. Matematiği gerçekten severek geldim ve çocuklara yardımım olsun istiyorum. Sabırlı biriyimdir ve iyi anlattığımı düşünüyorum.

Baver Demirtaş photo

Baver Demirtaş

12.10.2017

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Gazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunu 10 yıllık öğretmenim.İlk ders deneme dersi olup ücretsizdir. Her seviyeye uygun YKS, LGS, KPSS, ALES, DGS, ve liseye hazırlık dersleri verilir. Arayın görüşelim.

Firdevs Uçkun photo

Firdevs Uçkun

14.05.2019

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Özenli bir yaklaşımla matematikten nefret eden öğrencilere , matematiği sevdirmek amaçlanmaktadır. İlgili ve sabırlı bir eğitim sayesinde ders başarısı artacaktır.

Ela Köse photo

Ela Köse

28.09.2021

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Merhaba deneyimli matematik öğretmeninden seviyenize uygun eksiklerinizi keyif alarak tamamlamak ve daha iyi seviyeye gelmek için birlikte yol alabiliriz.

Gamze İrketi photo

Gamze İrketi

08.09.2020

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Merhaba Ege Üniversitesi Matematik bölümünden mezun oldum. Dokuz Eylül Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım. Sosyal Bilimler Lisesinde 2018 yılında staj yaptım. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine matematik, geometri sınava hazırlık, okula yardımcı özel ders veriyorum.

Buse Sözan photo

Buse Sözan

05.09.2021

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. İlkokul ve Ortaokul düzeyindeki öğrencilere Fen Bilimleri ve Matematik özel dersi veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bornova Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bornova Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bornova Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Bornova içinde toplam 262 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 402 yorum ve verilen 5 ortalama puan Bornova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,099 kişi Bornova Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl