En İyi 10 Bornova İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 231 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Merve Tekel

Merve Tekel

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Adnan Menderes Üniversitesi’nde formasyonumu aldım ve yüksek lisansımı tamamladım. 4 yıldır özel sektörde lise kademesinde matematik öğretmenliği mesleğimi gerçekleştiriyorum. Bu süreç boyunca da 7-8. Sınıf ve lise öğrencilerine özel dersler verdim
Gamze İrketi

Gamze İrketi

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Merhaba Ege Üniversitesi Matematik bölümünden mezun oldum. Dokuz Eylül Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım. Sosyal Bilimler Lisesinde 2018 yılında staj yaptım. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine matematik, geometri sınava hazırlık, okula yardımcı özel ders veriyorum.
Tuğba ÜST

Tuğba ÜST

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
13 YILDIR EĞİTİM SEKTÖRÜNDEYİM ,MATEMATİK GÜNCEL KONU VE YENİ NESİL SORU TARZINDA ,ÖĞRENCİYİ SIKMADAN ABARTMADAN YORMADAN ,İYİ BİR İLETİŞİMLE ,İYİ BİR DİLLE YAKLAŞIP,"HOCAM ,BİZİM COCUK ANLIYOR AMA DERSTE ÇÖZEMİYOR ,SINAVDA YAPAMIYOR "OLAYINI ÇÖZEREK HEDEFE ULASMAK GAYESINDEYIM.BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMLE ,HALA GÖRÜŞÜRÜM ,MEZUN OLMUŞU .EVLENENİ HEPSİ AYRI DEĞERLİDİR BENİM İÇİN.ÖNCELİĞİM DÜRÜSTLÜK CERCEVESİNDE BAŞARILI ÖĞRENCİLER YETİŞTİRMEK .
Yasin  Eren

Yasin Eren

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
12 YILLIK MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. TÜBİTAK MATEMATİK OLİMPİYAT ÖĞRETMENİYİM. ORTAOKUL SEVİYESİNDE 5.6.7. SINIFLAR VE TEOG HAZIRLIKTA 8. SINIFLARDA KESİN BAŞARI SAĞLAYABİLİRİZ.
Salih Çekiç

Salih Çekiç

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Ben, Ege Üniversitesi Matematik Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık olarak 2-5,5 yıllık özel ders tecrübem mevcut. İletişim becerilerim güçlü, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyorum. Eğitim alırken hem eğlenip hem de matematiği ezber olmadan öğretiyorum.
Tülay Durmuş

Tülay Durmuş

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Merhabalar 17 yıllık tecrübeli sınıf öğretmeniyim bliyorum ki her anne baba gibi sizler de çocuğunuzun en sağlıklı ve en verimli eğitimi almasını istiyorsunuz. Eğitimin öğretmenin anlatıp çocuğun dinlediği bir sistem haline geldiği sıkıcılıktan hem siz hem çocuğunuz bıkmış olabilirsiniz. Öğretmenin anlatırken güldüren, eğlendiren, dersin kurallara bezenmiş bir bütün olduğunu unutturan bir kişi olması her öğrenci ve velinin hayali kuşkusuz. Hazırsanız hayallerinizi ggerçekleştirmek için geliyor
Elvin Yeşilnar

Elvin Yeşilnar

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi Matematik (İngilizce) mezunuyum.Dokuz Eylül Üniversitesi Pedagojik Formasyon a sahibim.Ogrenci Koçluğu eğitimi aliyorum.Oncelikle öğrencinin seviyesini ölçüp ona göre bi çalışma programı hazırlıyorum.Motivasyonla devam ediyoruz.
Ali Diyapoğlu

Ali Diyapoğlu

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Ege üniversitesi matematik 3. Sınıf öğrencisiyim. İletişimime diksiyonuma, anlatış tarzıma güveniyorum. Daha önce okulda kurduğumuz “arkadaşlar” adlı derneğimizde 1 yıl boyunca hem grup hem bireysel özel ders verdim. Derslerinde eksik arkadaşlarıma, kardeşlerime sınava hazırlanan öğrencilere yardımcı olmak istiyorum.
Oktay Altundag

Oktay Altundag

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Zor olan matematik değil, zihniyettir. Gelin hep birlikte bakış açımızı değiştirelim matematik kendiliğinden hallolur.
Betül A.

Betül A.

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Çocuklar. bizim sahip olduğumuz en kıymetli varlıklar. Özel okul, özel ders tecrübesine sahip bir sınıf öğretmeni olarak; çocuklara öğrettiğim her şeyi sevgiyle öğretiyorum. 1. Hedefim öğrencinin kalbine girmek. Çocuk istekle ders aldığında da başarı ve karakter gelişimi sağlıklı bir şekilde kolayca geliyor. Önemli olan çocuğun ne kadar çok çalıştığı ya da ödev yaptığı değil, önemli olan çocuğun yaptıklarıni isteyerek yapmasıdır. Çünkü en kalıcı olanlar istekle yaptıkları olacaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gaye Ö.
Matematik Özel Ders   25/02/2021

hocam la deneme dersi yaptık.Bu güne kadar hiç bir hocayı istemeyen kızım ben artık matematik sorunumu çözdüm sayılır dedi. bir daha ki dersi dört gözle bekliyor. Çocuk kalbine hitap eden ve konusunda uzman hocama nezdinizde teşekkürler.

         
Ali A.
Matematik Özel Ders   28/01/2021

Daha öncesinde almış olduğum özel derslerden dolayı hemde konuların universite konusu olup ağrı konular olduğundan yararlı olup olamayacağı konusunda şüphelerim vardı.fakat yusuf hocayla çalıştıktan sonra farketim ki ben daha önce özer ders almamışım. Yusuf hocanın ilgisi, alakası, sabrı ve bakış açısı soruları yorumlaması ve açık bir hale getirmesi çok farklı bir düzeyde diyeceğim odur ki eğer mat konusunda yardıma ihtiyacınız varsa gözünüz kapalı bir şekilde yusuf hocaya güvenebilirsiniz.

         
İnci M.
Matematik Özel Ders   17/01/2021

Çok ilgili ve bilgi dolu bir eğitmen.Kesinlikle pişman olmazsınız.Sakinliği ve bilgisiyle kazanamayacağınız hiçbir şey yok.Şiddetle tavsiye edeceğim biri. Mükemmel ötesi..

         
İsaözer Ö.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Güvenilir işinin ehli tecrübeli öğretmen matematikte özel ders arayanlara tavsiye ederim matematiğin yanında diğer branşlardada (sosyal Türkçe ) çocuklara yol gösteriyor iki kızım ayrı yaşlarda ikisi içinde memnunum teşekkür ederim.

         
Sıla K.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Merhabalar Matematik sınavlarıma yetişmicektim bir çok konudan geri kalmıştım ama mustafa hocam sağolsun bütün Herşeyi kolaylıkla hallettik derste soru çözdüğünüz için konuları gerçekten iyi anlıyorsunuz bu konuda Bi endişeniz olmasın ve Mustafa Hoca da baya iyi anlatıyor zaten bence tercih edebilirsiniz ben gayet iyi öğreniyorum ve üniversite sınavına kadar da gitmeyi düşünüyorum

         
Tuğba T.
Matematik Özel Ders   27/12/2020

Bekir öğretmenimiz ile derslerimiz başladı samimi davranışları ve ilgisi ile şimdiden pozitif bir ders zamanı geçireceğimiz aşikar şimdiden çok teşekkür ederiz.

         
Mehmet Y.
Matematik Özel Ders   26/12/2020

Üniversite MAT1 dersi için sorduğum soruları hızlı ve güzel bir şekilde açıklayan, mühendislik matematiğini kolaylaştıran bir hoca. Profiline bakan arkadaşlara hocamızı tavsiye ederim.

         
Osman B.
Matematik Özel Ders   19/12/2020

Ozan’i sectigimize cok memnunuz, 10. Sinifta okuyan oglumuza Matematik dersi vererek basladi, sonra Fizik de eklendi. Online olarak gayet verimli bir calisma yapiyorlar, Oglum da Ozan’dan aldigi destegin faydasini cok iyi gordugunu dusunuyor. Gayet de efendi bir arkadasimiz. Tavsiye ederiz...

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz