Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 İzmir Bornova Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 386 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Bornova Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Bornova içinde toplam 386 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 361 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bornova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 912 kişi Bornova Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Bornova İzmir Matematik Özel Ders

İsmet Çınar photo

İsmet Çınar

03.08.2020

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Ege üniversitesi matematik bölümü doktora mezunuyum. Bölümü 1.lik ile bitirdim. Öğrencimin altyapısına uygun bir şekilde derslerimi işlerim. Özgün noktalara değinip, öğrencimin gerekli kazanımları kazanmasını sağlarım.

Ali Özel photo

Ali Özel

18.12.2021

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 18 yıldır eğitim sektörü içindeyim. Uzmanlık alanım LGS Matematik. Öğrencinin ilerleyişini dikkate alarak en başta başarabileceği inancını aşılayarak derslerime başlıyorum. Karşılıklı memnuniyet durumunda planlama yaparak devam ediyorum....

Ferit Öğretmen photo

Ferit Öğretmen

15.11.2021

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Matematik alanında uzman öğretici olarak senelerdir hizmet vermekteyim tüm matematik alanlarında öğrencilerimize hem yeni nesil sorularda hem öğrenim teknikleri üzerinde yoğun bir çalışma ile hizmet vermekteyim

Baver Demirtaş photo

Baver Demirtaş

12.10.2017

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Gazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunu 10 yıllık öğretmenim.İlk ders deneme dersi olup ücretsizdir. Her seviyeye uygun YKS, LGS, KPSS, ALES, DGS, ve liseye hazırlık dersleri verilir. Arayın görüşelim.

Merve Bozdağ photo

Merve Bozdağ

12.01.2022

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine temel seviyede matematik dersi vermekteyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine de ingilizce dersi vermekteyim.

Tuğba Erdemoğlu photo

Tuğba Erdemoğlu

07.03.2020

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

13 YILDIR EĞİTİM SEKTÖRÜNDEYİM ,MATEMATİK GÜNCEL KONU VE YENİ NESİL SORU TARZINDA ,ÖĞRENCİYİ SIKMADAN ABARTMADAN YORMADAN ,İYİ BİR İLETİŞİMLE ,İYİ BİR DİLLE YAKLAŞIP,"HOCAM ,BİZİM COCUK ANLIYOR AMA DERSTE ÇÖZEMİYOR ,SINAVDA YAPAMIYOR "OLAYINI ÇÖZEREK HEDEFE ULASMAK GAYESINDEYIM.BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMLE...

Büşra Akgün photo

Büşra Akgün

07.12.2021

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

2011'de liseye giriş sınavı olan SBS'de 500 tam puan aldım. Dokuz Eylül Üniversitesi matematik öğretmeniyim. 2015'ten beri her seviyede öğrenciye özel ders veriyorum. Uzmanlık alanım LGS hazırlık. Yeni nesil sorulara hakimim. Yeni nesil sorulara farklı bir bakış açısı kazandırarak öğrencilerin bu...

Şenay Hoca photo

Şenay Hoca

24.10.2020

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

20 yıldır matematiği severek anlatıyorum öğrencilerime. Ve gördüm ki öğrenci matematiği severse başarılı oluyor. Ben de her seviyeden öğrenciye matematiği sevdirebilirim. Bir çok öğrencimi hayallerine kavuşturdum

Bayram Bozdağ photo

Bayram Bozdağ

09.04.2022

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Matematik olimpiyatları derecelerim: 1 altın madalya 1 birincilik 1 yedincilik Üniversiteye geçiş sınavında matematiği fulleyip ilk 5 bine girdim. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Geçmişte pek çok öğrenciye özel ders verdim. Matematiği sevdirerek,eğlenceli bir şekilde...

Kader Uslu photo

Kader Uslu

14.05.2020

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir

Merhaba.Ben elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim.Yaklaşık 3 senedir özel ders veriyorum.Bir süre bir dershanede matematik öğretmenliği yaptım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bornova Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bornova Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Bornova Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Bornova Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl