En İyi 10 Bornova İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 217 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Tülay Durmuş

Tülay Durmuş

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Merhabalar 17 yıllık tecrübeli sınıf öğretmeniyim bliyorum ki her anne baba gibi sizler de çocuğunuzun en sağlıklı ve en verimli eğitimi almasını istiyorsunuz. Eğitimin öğretmenin anlatıp çocuğun dinlediği bir sistem haline geldiği sıkıcılıktan hem siz hem çocuğunuz bıkmış olabilirsiniz. Öğretmenin anlatırken güldüren, eğlendiren, dersin kurallara bezenmiş bir bütün olduğunu unutturan bir kişi olması her öğrenci ve velinin hayali kuşkusuz. Hazırsanız hayallerinizi ggerçekleştirmek için geliyor
Firdevs Uçkun

Firdevs Uçkun

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Özenli bir yaklaşımla matematikten nefret eden öğrencilere , matematiği sevdirmek amaçlanmaktadır. İlgili ve sabırlı bir eğitim sayesinde ders başarısı artacaktır.
Burak  Kaytan

Burak Kaytan

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Ege üniversitesi matematik bölümü son sınıf öğrencisi olarak ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde oldukça tecrübeli olup konu anlatımı ve soru çözümü konusunda oldukça pratik bir anlatıma sahibim.
Gamze İrketi

Gamze İrketi

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Merhaba Ege Üniversitesi Matematik bölümünden mezun oldum. Dokuz Eylül Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım. Sosyal Bilimler Lisesinde 2018 yılında staj yaptım. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine matematik, geometri sınava hazırlık, okula yardımcı özel ders veriyorum.
Tuğba Üstün

Tuğba Üstün

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
13 YILDIR EĞİTİM SEKTÖRÜNDEYİM ,MATEMATİK GÜNCEL KONU VE YENİ NESİL SORU TARZINDA ,ÖĞRENCİYİ SIKMADAN ABARTMADAN YORMADAN ,İYİ BİR İLETİŞİMLE ,İYİ BİR DİLLE YAKLAŞIP,"HOCAM ,BİZİM COCUK ANLIYOR AMA DERSTE ÇÖZEMİYOR ,SINAVDA YAPAMIYOR "OLAYINI ÇÖZEREK HEDEFE ULASMAK GAYESINDEYIM.BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMLE ,HALA GÖRÜŞÜRÜM ,MEZUN OLMUŞU .EVLENENİ HEPSİ AYRI DEĞERLİDİR BENİM İÇİN.ÖNCELİĞİM DÜRÜSTLÜK CERCEVESİNDE BAŞARILI ÖĞRENCİLER YETİŞTİRMEK .
Merve Gündüz

Merve Gündüz

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Öğrencinin aktifleştiği bir eğitim sistemi düşüncesi mantığıyla ve fonksiyonel düşünebilen bireyleri yetiştirmeyi hedefleyen ögretim modelini izliyorum 😊 Ege üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Alanımda lise ve üniversite hazırlık gruplarıyla kurumsal ve özel olarak çalışmaktayım.
Zülal Akış

Zülal Akış

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Tıp fakültesi birinci sınıf öğrencisiyim, aydın fen lisesi mezunuyum. lise ve üniversite sınavlarında dereceye girdiğim için çalışma disiplinine ve konulara fazlaca hakimim. öğrenciyle kişisel program odaklı çalışıyorum.
Gülcan İncu

Gülcan İncu

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Selamlar,24 yaşındayım İzmir Ekonpmi Üniversitesi'nde tam burslu olarak Matematik okudum. Lojistik Yönetiminden çift anadal yaptım. Şu an Yaşar Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği bölümünde tam burslu tezli master yapıyorum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ders veriyorum. Ders anlatmaktan büyük keyif alıyorum.
Şahin Tülek

Şahin Tülek

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Ege üniversitesi matematik bölümü öğrencisiyim ilk okul orta okul lise matematik özel dersleri veriyorum.İlk okul öğrencilerine ödev abiliği ve çalışma rehberliği yapıyorum.
Aysuntugba Fidan

Aysuntugba Fidan

Matematik Özel Ders · Bornova, İzmir
Meslegimde 14.yilim. 🌱Tüm ilköğretim ve lise öğrencilerine yuzyuze ve online özel ders veriyorum.sinav sistemine,yeni nesil sorulara hakimim. 🌱matematigi sevdirmek ve kolay hale getirmek için elimden gelenin fazlasına gayret ediyorum,ogrencilerimin ve velilerimin memnuniyeti,ortaya cikan urunler de karsilikli memnuniyetin bir parçası. 🌱Yeni nesil sorulari ogrencilerin korkulu ruyasi olmaktan cikarmanin en temel yolu konuyu iyi benimsetmek.buna cok ozen gosteriyorum. 🌱odev,soru cozumu ve kay
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selva Öge
Matematik Özel Ders   17/10/2020

Öğretmenimiz çok duyarlı, kızımın hem öğretmeni hem arkadaşı gibi. Derslerimize yeni başladık ama kızımın hevesi ve azmi geri geldi. Kendisine ve armut uygulamasına teşekkür ediyorum.

         
İnanç Ündil
Matematik Özel Ders   10/10/2020

Çok başarılı bir öğretmen olduğunuzu duymuştum ama bu kadar iyi ve verimli olacağı aklımdan geçmedi. Kızım sizden çok memnun yaklaşık 1 ay da bayağı ilerledi. Sizin sayenizde İnşallah kızımın fen lisesi kazanacağına inanıyorum. ödevlendirmeleriniz ve düzenli takip etmeniz her saatte kızıma bu sıkıntı olduğunda dönüş yapmanız paha biçilemez. İyi ki varsınız. İyiki sizi bu uygulamadan tanımışız. İnşallah size daha çok öğrenci ulaşır ve sizin bilgilerinizden faydalanma şansları olur.. Başarılarınız

         
Efekan Kosan
Matematik Özel Ders   28/09/2020

24 yasindayim bu yasima kadar matematikten cogu insan gibi hoslanmadim. ta ki soner hocayi taniyana kadar. DGS İle 4 yillik universiteye gecmek icin soner hocayla tanistim ve ders almaya basladim. Ve soner hocanin anlattigi konuyla ilgili sorulari cozmek icin can atmaya basladim. Basariyo olmanin hazzi anlatilmaz fakat soner hocayla yasanilir. Allah razi olsun soner hocam.

         
Tuba Köksal
Matematik Özel Ders   27/09/2020

Ahmet hocaya Armut programından ulaştık 6. Sınıfa giden oğluma ders vermeye başladı yaklaşık 2 ay olacak. Hocamızdan çok memnunuz. Okulların açılmadığı bu süre zarfında da iyiki tanışmışız kendisiyle. oğlumda öğretmenini çok seviyor

         
Çağrı Can
Matematik Özel Ders   11/09/2020

İlk kez bu uygulamayı kullandım ve matematik dendi mi artık Mustafa hocam tektir benim için. Güvenle iş yapabilirsiniz 🥇

         
Berfin Gürbüzerler
Matematik Özel Ders   04/09/2020

Burcu Hoca bana diferansiyel denklemler dersinde çok yardımcı oldu. Ayrıca kendisi de cok tatlı biri :)) Teşekkürler :)))

         
Seher Yurt
Matematik Özel Ders   01/09/2020

Çocukla iletişim dili güzel. Henüz yeni başladık derslere dilerim güzel devam eder. Henüz çok yeni aldık dersi süreçte tekrar değerlendirme yapacağım.

         
Eyüp Ayvaz
Matematik Özel Ders   30/08/2020

Edip bey, enerjisi ve güler yüzü ile Matematik’i sevdirerek ve sabırla anlatıyor. Sadece Matematik değil, tüm dersleri ile ilgilenmesi ve koçluk yapması, işindeki tecrübesini de katarak bunu yapması en büyük şansımız. 🙂🙂🙂 Gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz. 👍

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz