En İyi 10 Bornova İzmir Parke Döşeme

4 Parke Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 27 Parke Döşeme Ustası hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Orhan Karakayış

Orhan Karakayış

Parke Laminat Döşeme · Bayraklı, İzmir
40 yıllık tecrübe baba mesleği ahşap parke rabıta lamine laminant parke sistre cila her çeşit değişik modellerde ahşap döşeme itina ile hizmetinizdeyiz.
Zafer Durmaz

Zafer Durmaz

Parke Laminat Döşeme · Karabağlar, İzmir
Konyadan İzmire yeni taşındıgımdan dolayı kalitemi ve ustalıgımı tanıtmak amacıyla işçilik fiyatımı uygun tutuyorum. Mesaj atın arayalım.
Egefleks Yer Ve Duvar Kağıtları Kaplamaları/iç Mimarlık Ve Tasarım

Egefleks Yer Ve Duvar Kağıtları Kaplamaları/iç Mimarlık Ve Tasarım

Parke Laminat Döşeme · Konak, İzmir
EGEFLEX Yer ve Duvar Kağıtları Kaplamaları/İç Mimarlık ve Tasarım Laminat parke Duvardan duvara halı Halıflex Pvc modelleri zemin döşemesi İthal/yerli duvar kağıtları Çim halı modeleri Her bütçeye uygun fazla seçenek kapasitemiz ile siz değerli müşterilerimize ekip arkadaşlarımızla beraber hizmet vermekteyiz sorunsuz işçilik isteyenlerin tek adresi EGEFLEX İşletmemiz gıda çarşısındadır Temsil plaza no:80-M (mutlu akü çaprazı) Toptan satışımız mevcuttur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özkan Alay
Parke Döşeme   25/10/2020

Gelmesi gereken günden bir gün önce gelerek gayet güzel bir şekilde işimizi layıkıyla tamamladı. Kendisine teşekkür eder diğer kullanıcılara tavsiye ederim.

         
Kemal Cakman
Parke Döşeme   07/10/2020

Sözleştiğimiz saatte tam zamanında geldiler, söyledikleri sürede bitirdiler, çok temiz ve kaliteli çalıştılar, çok güleryüzlü ve anlayışlı bir ekip, Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

         
Parke Döşeme   08/09/2020

Zeki usta işinde çok titiz ve mükemmel evimizin zemini kötü olmasına rağmen çok iyi bir iş çıkardı.Güvenilir ve güler yüzlü ayrıca maliyeti oldukça uygun söylüyor. kendisine teşekkür ederiz.

         
Parke Döşeme   24/08/2020

Tertemiz çalıştılar, çok güleryüzlü ve yardımseverlerdi. Söylenen saatte gelip söyledikleri saatte bitirdiler. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

         
Şahika Okal
Parke Döşeme   22/08/2020

Onur Usta’ya gözünüz kapalı işinizi teslim edebilirsiniz. Dediği sürede işi tamamlayıp, teslim ettiler. İşi tamamlandıktan sonra da destek oldu. Derince’den Karamürsel’e 2 kere geldi. Hem zamanında hem de temiz bir şekilde parkelerimizi döşedi. Çok memnun kaldık, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Faruk Saraçoğlu
Parke Döşeme   23/07/2020

Yapılan işten çok memnun kaldım. Söz verdikleri zamanında gelip, temiz, hızlı ve kaliteli iş çıkardılar. Işçilik ücreti de piyasaya göre gayet makul seviyede. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

         
Parke Döşeme   18/07/2020

Emrah ustayla mutfak parke yapımı için anlaştık, randevuya zamanında geldi, işçilik temiz ve hızlı, tavsiye ederim.

         
Enver G
Parke Döşeme   15/06/2020

Fahri Beyin nezaketinden iletişiminden iş takibinden ustalıklarından çok memnun kaldık. Sonraki işlerimizde yine tercihimiz Fahri Bey olacak. Herkese tavsiye ederim.

Popüler Parke Döşeme Bölgeleri
Parke Döşeme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz