Hizmet Ver
İç Mimari Çizim

4 İzmir Buca İç Mimari Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 126 İç Mimari Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Buca İç Mimari Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 126 İç Mimari Çizim Uzmanı, Buca içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Buca içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Buca içinde yazılan 137 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 231 kişi Buca İç Mimari Çizim için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Buca İzmir İç Mimari Çizim Uzmanı

Seçil Ö. photo

Seçil Ö.

18.11.2022

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Mimari Proje Çizimi~Mimari Tasarım~3D Görselleştirme~Fotorealistik Render konusunda sektörde aktif hizmet vermekteyim. Metaiz Mimarlık Mimar Seçil Özcan https://instagram.com/mimar_secilozcan

Doğucan E. photo

Doğucan E.

03.12.2020

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Yurtiçi ve yurtdışı yaptığımız mimari proje ve iç mekan dekorasyon hizmetlerinde faliyet gösteren firmamızda müşteri odaklı ve uygulanabilir tasarım anlayşımız ile modern çözümlerimizi en uygun fiyat garantisi ile uygulamaya döküyoruz. Mimari Proje, İç Dekorasyon ve Peyzaj Tasarımı...

Menal G. photo

Menal G.

09.02.2021

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Müşteri isteği doğrultusunda tüm mimarlık hizmetleri sunuyoruz. Tasarım, plan proje-2d, 3d modelleme ve görselleme, cephe ve peyzaj tasarımı, ruhsat ve tadilat projeleri için gereken tüm çalışmalar,

Gürbüz B. photo

Gürbüz B.

12.01.2022

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

3d modelleme ve teknik resim gibi hizmetler verilmektedir profesyonel destek verilir

Tasarımega photo

Tasarımega

18.05.2021

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

10 yılı aşkın bir süredir, mimari normlar ışığında, müşteri beklentilerini baz alan, anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işleri yapmaktayız. Tadilat işlemi başlamadan önce, bilgisayar ortamında oluşturulmuş 3D proje sunumu yapıyoruz. Müşterimiz 3D projeyi onayladığında tadilat işlemi başlıyor ve...

Co Office Mimarlık .. photo

Co Office Mimarlık ..

21.11.2020

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Dokuz eylul universitesi mimarlik 2019 Amanos aluminum system 2020 Co-office architecture

Ekin Gamze Y. photo

Ekin Gamze Y.

28.02.2020

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Merhabalar, 2012 yılından beri hizmet veren bir mimarlık ofisiyiz. Müşterilerimize mimarlık, iç mimarlık (plan, proje, taahhüt) ve görselleştirme hizmetleri vermekteyiz.

Yusuf Y. photo

Yusuf Y.

18.08.2020

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

İç Mimarlık son sınıf öğrencisiyim ama her türlü proje çizimi proje takibine hakimim. Şuan aktif bir şekilde ofisimizde çalışıyorum. A'dan Z'ye anahtar teslimi, her türlü tamir tadilat tasarım yapılır. projeleri 360 derece görseller ile dilediğiniz gibi evinizin veya tasarımın içinde gezdirme...

Ladin İnşaat photo

Ladin İnşaat

18.07.2022

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Uzun yıllardır kazandığımız tecrübelerle sizlere de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Ahmet B. photo

Ahmet B.

22.02.2022

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Merhabalar yıllardır sektörün içerisinde gerek iç mekan tasarımları gerek ise dış cephe tasarımları ile yüzlerce kişiye hizmet vermiş bulunmaktayım. Sizlerin tüm ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek profesyonel hizmetler sunabilirim. Detaylı çalışmalarımı profilimden görüntüleyebilirsiniz.

Nesrin S. photo

Nesrin S.

29.03.2019

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Ne istediğinizi dinleyen, anlayan ve ihtiyacınıza uygun çözümler sunan, profesyonel ve kaliteli hizmet için 22 yıllık tecrübe.

Kerim K. photo

Kerim K.

12.08.2020

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Plancı ve mimar ünvanlarımla, insan yaşamı ve yaşam alanı hakkında bir mimarın bakışından daha fazlasına sahibim. Daha önce yaptığım çalışmalarda zevkim ve bakış açım her zaman çok beğenildi, aynı zamanda aktif olarak kullandığım sosyal medyada yaratıcılığımı geliştiriyorum.

Ayjahan M. photo

Ayjahan M.

25.12.2022

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

En luks evlerin ve ofislerin kuafor mağaza tasarimlarını yaptım yaptığım işlere bakmak isterseniz mail atmaniz yeterli. 3 yıllık iş tecrubem var.

Efecan B. photo

Efecan B.

13.03.2022

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Merhabalar İç Mimarlık Öğrencisiyim , Autocad ve Sketchup Programlarını İyi derecede kullanabiliyorum . 3 boyutlu çizimler yapabilir , projelerinizin render alabilirim . Teknik Çizim konusunda tecrübelerim var

Pınar A. photo

Pınar A.

27.05.2021

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Bornova Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Dokuz Eylül Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünü kazandım ve 2021 yılında mezun oldum. Eğitimimin bir yılını İtalya'da Politecnico Di Milano'da Erasmus öğrencisi olarak okudum. Ofis stajımı M+D Mimarlık'ta tamamladım. İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası...

Buse Naz E. photo

Buse Naz E.

20.07.2022

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

2016 yılında Üniversiteden mezun olmamın ardından Okul stajım ve sonrasında aktif olarak 6 yıl boyunca iç mimarlık pozisyonunda çeşitli firmalarda aldığım görevler sonucunda , mesleğim üzerine kazandığım tecrübem ile tasarlamak istediğiniz alanlarda hayallerinize katkı sağlamak isterim.

Nail D. photo

Nail D.

13.10.2022

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

İç Mimari 3D çizimler 3D Tasarım / Modelleme / İç Mekan Tasarımı / Gerçekçi Renderlar

Maveros Mimarlık-İç Mimarlık photo

Maveros Mimarlık-İç Mimarlık

22.02.2022

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Maveros Mimarlık/İç Mimarlık ofisi olarak mimari ve iç mimari tasarım, uygulama ve danışmanlık, 2D çizim, 3D görselleştirme, peyzaj tasarımı, render ve animasyon gibi her türlü tasarım faaliyetlerini hizmetinize sunuyoruz. Villa, havuz, cafe, restoran, teknoloji mağazaları gibi alanlarda...

Emrah Y. photo

Emrah Y.

17.03.2022

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Tasarım Tadilat işleri, 3D Görselleştirme hizmeti danışmanlığı, Anahtar teslim proje işleri yapılması, ürün modelleme işleri.

Zeynep P. photo

Zeynep P.

01.01.2023

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Merhaba. Ben mimar Zeynep Pelen. Mimari projelerinizde sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

Milenyum Mimarlık photo

Milenyum Mimarlık

21.02.2018

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Kaliteden ödün vermeden, estetik, yaratıcı ve yenilikçi tasarımlar ve uygulamalar ile birlikte hayatınıza yeni bir kapı açacak, yaşam alanlarınızı yeniden inşa edecek, sizlere en uygun konseptleri yaratacak, yeni ve dinamik kadrosuyla sizlere hizmet vermeye başlayacak olan bir firmayız.

Mukaddes Ç. photo

Mukaddes Ç.

15.11.2016

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

5 yıldır aktif olarak İç Mimar olarak projelerime devam mekan tasarım uygulamaları (ev, kafe, restorant, atölye, stand tasarımı vs. -İç Mimari Proje / Render / 3D görselleştirme

Mi Casa Tasarım Atölyesi photo

Mi Casa Tasarım Atölyesi

09.02.2015

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Mi Casa Tasarım Atölyesi İzmir Alsancak ta yer alan ofisiyle mimarlık,içmimarlık ve mobilya tasarımı alanlarında hizmet vermektedir.Tasarım&tadilat alanlarından sizlere destek olmaktadır.

Gökhan A. photo

Gökhan A.

14.06.2013

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

Ben iç mimarlık bölümü mezunuyum.Yaklaşık 2009 dan bu yana iç mekan tasarımları yapmaktayım.3d max ve autocad eğitimleri aldım ve çalışmalarımı bu programlarla yapmaktayım. istenilen görüntü kalitesinde çalışmalar yapmaktayım.GENELLİKLE CAFE,RESTAURANT VE OTEL İÇ MEKANLARI VE MUTFAK YERLEŞTRMELERİ...

Tuğkan T. photo

Tuğkan T.

09.01.2016

İç Mimari Çizim · Buca, İzmir

“Çizmeyi konuşmaya tercih ederim. Çizim hızlıdır ve yalanlar için daha az yer bırakır,” Hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim ne dersiniz ?

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Buca İç Mimari Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Buca İç Mimari Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimari Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimari Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimari Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimari Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimari Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimari Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimari Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Buca İç Mimari Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Buca İç Mimari Çizim fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 35000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl