Hizmet Ver

4 Buca Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 272 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Buca Matematik Özel Ders Öğretmeni

Ekrem Başarı photo

Ekrem Başarı

15.06.2015

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir

ODTÜ matematikte Doktora yapıyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik bölümünden yılında sınıf üçüncüsü olarak mezun oldum. Sayısal dersler ve özellikle de matematik öğrenmeye en çok istekli olduğum derslerdi. Bölümümü seçmemde bunun büyük etkisi oldu. İngilizce matematik okumamın sebebi ise...

Ömer Halit Hoca photo

Ömer Halit Hoca

19.04.2019

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir

23 yıllık matematik öğretmeniyim. (Online ders anlatımı da yapıyorum) Benimle ( TYT- AYT- LGS )hedefinize ulaşacaksınız.Bu süre içinde özel ders verdim. Kurslarda çalıştım. Bu güne kadar Türkiye derecesi yapan çok öğrencilerim oldu. Boğaz içi müh, ODTU müh, İstanbul Teknik Müh, Hacettepe Tıp,...

Şehriban Şeker photo

Şehriban Şeker

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir

Ege Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. Dokuz Eylül Üniversitesi eğitim fakültesinde pedagojik formasyon eğitimi aldım. 10 yıldan beri düzenli olarak matematik ve geometri alanlarında özel ders veriyorum. Her seviyede özel ders deneyimine sahibim. Dersleri Bostanlı çarşıda bulunan kendi...

Burcu Aksoy photo

Burcu Aksoy

19.06.2021

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir

LGS YENİ NESİL SORULARA HAKİM MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM İLKOKUL ORTAOKUL GEOMETRİ

Bekir Budak photo

Bekir Budak

12.08.2021

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir

15 yıldır matematik öğretmenliği yapıp, her seviyede TYT-AYT- DGS-KPSS- ALES sınavları ve lise matematik derslerine takviye için matematik anlatılır. ÜNİVERSİTE SEVİYESİNDE MATEMATİK VE TÜREVLERİ OLAN calculus ileri matematik genel matematik analiz gibi dersler anlatılır. İlk deneme dersinden sonra...

Pınar Balkan Çördük photo

Pınar Balkan Çördük

18.11.2021

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir

Öğretmen lisesi mezunu inşaat mühendisiyim ilk öğretim ve lise düzeyinde fen ve matematik derslerinde üniversite yıllarımdan beri yaklaşık 10 yıldır özel ders veriyorum.

Ahmet Dağüstü photo

Ahmet Dağüstü

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir

5 YILLIK ÖZEL DERS DENEYİMİ . Ege Üniversitesi matematik mezunu, şu an aktif olarak öğretmenlik yapıyorum. Üniversite sınavına hazırlık (TYT ve AYT) 4,5,6,7,8, 9, 10, 11, 12. sınıf öğrencilerine takviye dersler. DGS, ALES, KPSS gibi sınavlara hazırlık. Dersler konu anlatımı, örnek...

Bülent Aktas photo

Bülent Aktas

23.10.2021

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir

İzmir Atatürk lisesi mezunuyum. öğretmenlik formasyonuna sahibim. Iki üniversite bitirdim.( Işletme + ilahiyat + Master eğitimi var) Ortaokul öğrencilerine Matematik ve isteyenlere Din dersinde yardımcı olurum.

Şafak Türkoglu photo

Şafak Türkoglu

22.11.2021

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik elektronik mühendisi bölümünden mezunum. Şu an iş arama sürecindeyim. Matematik bilgim üst düzeydedir. Bilgilerimi karşı tarafa keyifli bir şekilde, sıkılmadan anlatabilirim. Çocukları seviyorum ve onlara yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum.

Gökhan Arpağ photo

Gökhan Arpağ

26.02.2021

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir

Çift ana dal bitirdim fen ve matematik öğrenme garantilli ve bol alıştırmalı yeni nesil soru modeli öğretici işliyorum dersi doğa koleji derece koleji çamlık koleji ilke başarı kolejlerinde olmak üzere 8 sene tecrübeliyim TYT AYT,LGS

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Buca Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Buca Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Buca Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Buca içinde toplam 272 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 381 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Buca içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,055 kişi Buca Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl