Hizmet Ver
Peyzaj

3 İzmir Buca Peyzaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 155 Peyzaj Mimarı hizmet vermeye hazır.

Buca Peyzaj için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 155 Peyzaj Mimarı, Buca içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Buca içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Buca içinde yazılan 277 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 130 kişi Buca Peyzaj için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Buca İzmir Peyzaj Mimarı

Selman Ç. photo

Selman Ç.

05.04.2022

Peyzaj · Buca, İzmir

Özel ve kurumsal olarak, 8 senelik mesleki çalışma hayatım bulunmakta olup, 5 Yıldızlı Otel grupları peyzaj müdürlüğü yapmaktayım.

BAŞAK Peyzaj photo

BAŞAK Peyzaj

20.06.2020

Peyzaj · Buca, İzmir

Merhabalar ; Başak peyzaj ailesi olarak peyzaja dair ne varsa size ulaştırmak için çalışıyoruz.Peyzaj projelendirme,uygulama,danışmanlık ve bakım hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Otomatik sulama sistemleri , yapısal peyzaj (sert zemin ) ve bitkisel peyzaj çalışmalarınızda uzman ekibimizle sizlere...

Tolga A. photo

Tolga A.

17.07.2020

Peyzaj · Buca, İzmir

Merhabalar, Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunuyum. Çalışmış olduğum süre boyunca bir çok tanınmış kişilerin peyzaj projelerinde gerek tasarım aşamalarında gerekse uygulama aşamalarında yer aldım. Günümüzdeki şartlar dolayısı ile freelancer olarak vaktimi, bilgimi ve deneyimlerimi...

Furkan A. photo

Furkan A.

02.11.2018

Peyzaj · Buca, İzmir

Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı 4. sınıf öğrencisiyim. Peyzaj Tasarım & Planlama çalışmalarında tecrübe kazanmak ve yeni projelerde çalışmak istiyorum.

Artemisdecoractief photo

Artemisdecoractief

20.07.2020

Peyzaj · Buca, İzmir

Öncelikle ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz. Firmamız yaklaşık 20 yıldır inşaat,izolasyon,peyzaj,yapay kaya,şelale,havuz ve tamir tadilat sektöründe aktif olarak çalışmakta yaptığımız bütün işlere garanti veriyor ve arkasında duruyoruz.

Barış A. photo

Barış A.

17.01.2022

Peyzaj · Buca, İzmir

Küresel ısınma çerçevesinde değişen dünyada doğaya saygı, çevre dostu, İNSAN-DOĞA bütünleşmesini temel prensip olarak edinen bir kuruluştur. Habitat-Ekoloji-Kullanıcı perspektifinde çevre sorunlarını küçük ve büyük ölçekte çözümlemeye çalışan misyona sahip Peyzaj Mimarlığı stüdyosudur.

Şule U. photo

Şule U.

28.10.2022

Peyzaj · Buca, İzmir

Şule Uzunca, 2022 yılında Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden mezun olmuştur. Autocad - Sketchup - Lumion ve Photoshop programlarına hakimdir.

Merve Ş. photo

Merve Ş.

14.01.2022

Peyzaj · Buca, İzmir

Merhaba. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümü mezunuyum ve yine Ege Üniversitesi’nde yüksek lisans yapıyorum. Asıl hedefim akademik kariyer olduğu için yabancı dil sınavları ve ALES’e hazırlanıyorum. Aynı zamanda tez ve sunum çalışmaları olarak da yoğun bir süreç yaşadığım için işten ayrıldım....

Topcu Peyzaj photo

Topcu Peyzaj

05.03.2021

Peyzaj · Buca, İzmir

Kaliteli hizmet deneyimli tasarım ve uygulama ekiplerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Miva Garden Peyzaj Tasarım Uygulama photo

Miva Garden Peyzaj Tasarım Uygulama

02.04.2018

Peyzaj · Buca, İzmir

Peyzaj Tasarım, Uygulama, Danışmanlık konularında peyzaj mimarlarının hizmet verdiği bir firmadır. Bitki ve peyzaj sonları tedariği, sulama projeleri, hazır çim, ayrıca kentsel tasarım, yapı ruhsat projeleri konusunda hizmet sunar.

Dünya E. photo

Dünya E.

28.11.2019

Peyzaj · Buca, İzmir

Güvenilir, şık, özel tasarımları ve müşteri isteğine önem vererek yapılan çalışmalar doğrultusunda ilerlemekteyiz.

Yasemin Çiçekçilik & P. photo

Yasemin Çiçekçilik & P.

20.04.2018

Peyzaj · Buca, İzmir

Yasemin Çiçekçilik & Peyzaj. Ücretsiz 3 D tasarım. Bahçenizin fotoğraflarını göndermeniz yeterli.

Mehmet Faik Y. photo

Mehmet Faik Y.

22.06.2017

Peyzaj · Buca, İzmir

Çevre sorunlarının arttığı günümüzde modern ve ekolojik alanlar tesis etmek için hizmetinizdeyiz. Zir.Yük.Müh. Mehmet Faik YERSEL

Ozan C. photo

Ozan C.

07.01.2015

Peyzaj · Buca, İzmir

İşime duyduğum saygı ve sevgiden dolayı yaptığım bütün projelerde bitkilendirme ve yapısal projeler kesinlikle uygulanabilir ve farklılık yaratacak türdedir. Birebir müşteri takeplerini dinledikten sonra onun istekleri üzerine makul bir çalışma yapıp ortak bir karara varılarak çalışmaktayım.Müsteri...

Yakup Ö. photo

Yakup Ö.

09.07.2014

Peyzaj · Buca, İzmir

LANDDİZAYN peyzaj mimarlığı ve kentsel tasarım stüdyosu; proje, tasarım ve modelleme hizmeti vermek amacıyla 2013 yılında İzmir de kurulmuştur. Kentlerdeki kamusal alanlara (meydan, cadde düzenlemeleri, kent parkları, sahil kıyıları), kentsel gelişim projeleri, ticaret ve turizm merkezlerine...

Öncü Peyzaj & Otomatik Sulama Sistemleri photo

Öncü Peyzaj & Otomatik Sulama Sistemleri

30.08.2016

Peyzaj · Buca, İzmir

Öncü Peyzaj ve otomatik sulama sistemleri olarak geleceğin en büyük problemlerinden biri olarak görünen suyun doğru ve dengeli kullanımını sağlamak adına uzman ve titiz otomatik sulama sistemleri projelendirmesinin yapılmasını sağlamaktayız

Selcan T. photo

Selcan T.

23.03.2021

Peyzaj · Buca, İzmir

I was born in 1994. I'm a landscape architect but i can draw INTERIOR AND LANDSCAPE project FOR YOU.

Veli K. photo

Veli K.

16.02.2019

Peyzaj · Buca, İzmir

İşinizi, bahçenizi emin ellere uzman kişilere emanet etmek için doğru kişi ve uzman ellerdesniz

Özdilek P. photo

Özdilek P.

29.08.2014

Peyzaj · Buca, İzmir

Firmamız 2006 yılında fidan üretimi ve çevre düzenleme hizmetleri sunmak amacıyla Ödemiş de kurulmuştur. Yaklaşık 5 dönüm üretim alanlarımız da ağaç ve çalı grubu bitki üretim ve satışı yapılmaktadır. Kaliteli bitki temini ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu firmamız, yaşam alanlarınıza...

Sinan Ö. photo

Sinan Ö.

08.05.2017

Peyzaj · Buca, İzmir

5 yıldır sektörde ağırlıklı olarak peyzaj uygulama alanında çalışmaktayım. Büyük ölçekli peyzaj projelerinden villa bahçelerine kadar her türlü şantiyede peyzaj mimarlığı yaptım. Proje tasarım, uygulama, bakım ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.

Bilge Ç. photo

Bilge Ç.

02.12.2022

Peyzaj · Buca, İzmir

Peyzaj tasarım sektöründe hizmet vermekte olup, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun tasarımları sunmaktayım.

Büyükkent İnşaat Peyzaj Mimarlık Ltd. Şti. photo

Büyükkent İnşaat Peyzaj Mimarlık Ltd. Şti.

28.09.2019

Peyzaj · Buca, İzmir

Şirketimiz 2016 yılında İzmir'de kurulmuş olup, ana faaliyet dalı inşaat ve peyzaj alanlarıdır. 2018 yılından günümüze kadar Bornova ilçesinde yaklaşık 30 yıldır faaliyette olan Yıldız Mermer atölyesiyle de hizmet vermekteyiz. Atölyemizde mermer, granit, traverten, patlatma taş, quartz bazlı...

Çisem K. photo

Çisem K.

12.08.2021

Peyzaj · Buca, İzmir

İç mekan ve dış mekan peyzaj tasarımı , projelendirilmesi , 3 boyutlu görselleştirme ve peyzaj proje animasyon videosu hazırlanması konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibim. Özgün , işlevli ve estetik peyzaj tasarımlarına ihtiyaç duyuyorsanız yardımcı olmaktan memnun olurum.

Halil Onur Ö. photo

Halil Onur Ö.

15.09.2020

Peyzaj · Buca, İzmir

20 yıllık mesleki tecrübe ile, tüm çim çeşitleri tedarik ve uygulama, bitki tedarik ve uygulama, manuel ve otomatik sulama kurulumu, bahçe bakımı, budama, parke ve kilit taşları tedarik ve uygulama, panel ve tel çit uygulama gibi tüm işlemlerinizi tasarım ve projelendirme taleblerinize uygun olarak...

Eyup E. photo

Eyup E.

29.08.2020

Peyzaj · Buca, İzmir

Her türlü peyzaj işleriniz profosyonel ekibimiz tarafından itina ile siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda; müşteri memnuniyetini göz ardı etmeksizin yapılmaktadır.

Müşteri Yorumları

Armut’ta Buca Peyzaj Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Buca Peyzaj ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Peyzaj talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Peyzaj için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Peyzaj talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Peyzaj taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Peyzaj talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Peyzaj için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Peyzaj hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Buca Peyzaj fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Buca Peyzaj fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 100000 TL arasında değişmektedir.