En İyi 10 Bursa Alçı Ustası | Armut

En İyi 10 Bursa Alçı Ustası

4 Alçı Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 82 Alçı Ustası teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Müslüm Aydın

Müslüm Aydın

Alçı Ustası · Yıldırım, Bursa
25 senelik usta ve kadrosuyla hizmet veren iç ve diş dekorasyon ve tadilat işleri itinayla yapılır boya fayans kartonpiyer Kırım duvar beton Demir doğrama işleri yapılır ve ücretsız keşif yapılır ve siz değerli müşterilerime daima hizmet vermekten mutluluk duyarım
Cemal Özkan

Cemal Özkan

Alçı Ustası · Nilüfer, Bursa
8 yıldır alçı sıva ve baya dışcepe mantolama yapıyorum 5yıl hollandada çalıştım 3yıldırda bursada itinayla hızmet vermekteyım .
Mehmet Ayhan

Mehmet Ayhan

Alçı Ustası · Nilüfer, Bursa
25 senedir bu işin içindeyim 5 yıl yurt dışında çalıştım öncelikle kalitemizi referanslarımız gösterse de biz işimizi önemsiyoruz, seviyoruz ve değer veriyoruz bunun için ,işe elimizi aklımızı ve yüreğimizi koyuyoruz. Dis cephe ic cephe boya badana, alcipan, mantolama tadilat tamirat islerinin hepsini yapiyoruz.
Metin Deniz

Metin Deniz

Alçı Ustası · İznik, Bursa
20 senelik alçı ustasıyim Ayrica boya badana dış cephe montalama ve dekorasyon işlerini temiz ve hatasız yapmaktayım.
Artasinsaat

Artasinsaat

Alçı Ustası · Yıldırım, Bursa
AR~TAŞ İNŞAAT YAPI DEKORASYON MAKİNALI ALÇI SIVA +SATEN BOYA BADANA DIŞ CEPHE KARA SIVA VE MONTALAMA İŞLERİNİ YAPIYORUZ AR~TAŞ İNŞAAT
Yavuz Seçkin

Yavuz Seçkin

Alçı Ustası · Osmangazi, Bursa
1993 yılından günümüze konutlar, sosyal yapılar, endüstriyel yapılar ve ulaşım yapıları gibi sayısız projelere kalite standartları doğrultusunda imzasını atmıştır.
Yılmaz Arduç

Yılmaz Arduç

Alçı Ustası · Kestel, Bursa
ARDUÇ DEKORASYON olarak uygun fiyata, kaliteye ve düzene önem vermekteyiz. Knauf malzeme kalitesiyle planlı, düzenli ve zamanında iş sunumu yapmaktayız.Yaptığımız işte tecrübeli işini gerçekten iyi yapan elemanlarla çalışmaktayız. Geniş bir işçi kitlesine sahip kaliteli güvenilir bir hizmet sunmaktayız. İş titizliğine önem veren isteklerinize saygı duyan ve en iyisini yapmayı hedefleyen bir firmayız. Bizim amacımız yaşadığınız ortamlara hayat katmak ve anlamlandırarak gösterişli ve modern çizg
Nebioğulları Yapı- İnşaat

Nebioğulları Yapı- İnşaat

Alçı Ustası · Osmangazi, Bursa
- Dürüstlük, Saygınlık, Yenilik, Hız 2006 Tarihinden itibaren bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen NEBİOĞULLARI YAPI-İNŞAAT, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konuma ve güveninize layık hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.
Mehmet Çılgın

Mehmet Çılgın

Alçı Ustası · Osmangazi, Bursa
Grubumla birlikte temiz , uygun ve seri şekilde işimizin ustasıyız. bizim için en önemli olan müşteri memnuniyeti kalıcı olmak için işimizin hassasiyetinin farkındayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alçı Ustası   04/03/2018

Abdullah abi güler yüzlü işini severek yapan bir ustamız. Herkes gönül rahatlığıyla Abdullah abi ile rahatlıkla çalışabilir (:

         
Ümit Kayı
Alçı Ustası   04/03/2018

Remzi abinin eline yüreğine sağlık işçiliğine güvenebilirsiniz temiz ve titiz işçiliği var,bir usta değil dost kazanacaksınız.

         
Fatih Rıza Güralp
Alçı Ustası   12/01/2018

Alpaslan ustaya prensipli ve titiz çalışması,işi zamanından önce bitirip teslim etmesi ve profesyonel işçiliğinden ötürü teşekkür eder alçı işi yaptıracaklara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. her yönüyle işinin ehli zor bulunan ustalardan.

         
Fikret Vural
Alçı Ustası   07/01/2018

Gerek işçilik gerek kişilik olarak muazzam bir usta. iş disiplini ve titizliğiyle ortalığı batırmadan temiz bir şekilde yapıp teslim eder.Hic tereddüt etmeden güvenebilirsiniz.Baska bir tadilatta görüşmek dileğiyle.

         
Alçı Ustası   01/01/2018

Gürsel usta alçı ve boya konusunda profesyonel sağlamda bir ekibi var. göstermiş olduğu temiz ve titiz çalışmasından dolayı kendisine tesekkur ediyorum gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum

         
Tuğrul Kaynak
Alçı Ustası   27/12/2017

Hizmet ve kalite süper. Malzeme ve efekt boyalar süper uydu. 2 günde temiz iş. Kesinlikle tavsiye ederim!

İlçe İlçe Alçı Ustası
Alçı Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz