En İyi 10 Bursa Alçı Ustası - Armut

En İyi 10 Bursa Alçı Ustası

4 Alçı Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 68 Alçı Ustası teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Metin Deniz

Metin Deniz

Alçı Ustası · İznik, Bursa
20 senelik alçı ustasıyim Ayrica boya badana dış cephe montalama ve dekorasyon işlerini temiz ve hatasız yapmaktayım.
Artasinsaat

Artasinsaat

Alçı Ustası · Yıldırım, Bursa
AR~TAŞ İNŞAAT YAPI DEKORASYON MAKİNALI ALÇI SIVA +SATEN BOYA BADANA DIŞ CEPHE KARA SIVA VE MONTALAMA İŞLERİNİ YAPIYORUZ AR~TAŞ İNŞAAT
Yılmaz Arduç

Yılmaz Arduç

Alçı Ustası · Kestel, Bursa
ARDUÇ DEKORASYON olarak uygun fiyata, kaliteye ve düzene önem vermekteyiz. Knauf malzeme kalitesiyle planlı, düzenli ve zamanında iş sunumu yapmaktayız.Yaptığımız işte tecrübeli işini gerçekten iyi yapan elemanlarla çalışmaktayız. Geniş bir işçi kitlesine sahip kaliteli güvenilir bir hizmet sunmaktayız. İş titizliğine önem veren isteklerinize saygı duyan ve en iyisini yapmayı hedefleyen bir firmayız. Bizim amacımız yaşadığınız ortamlara hayat katmak ve anlamlandırarak gösterişli ve modern çizg
Cemal Özkan

Cemal Özkan

Alçı Ustası · Nilüfer, Bursa
8 yıldır alçı sıva ve baya dışcepe mantolama yapıyorum 5yıl hollandada çalıştım 3yıldırda bursada itinayla hızmet vermekteyım .
Yavuz Seçkin

Yavuz Seçkin

Alçı Ustası · Nilüfer, Bursa
1993 yılından günümüze konutlar, sosyal yapılar, endüstriyel yapılar ve ulaşım yapıları gibi sayısız projelere kalite standartları doğrultusunda imzasını atmıştır.
Mehmet Ayhan

Mehmet Ayhan

Alçı Ustası · Nilüfer, Bursa
25 senedir bu işin içindeyim 5 yıl yurt dışında çalıştım öncelikle kalitemizi referanslarımız gösterse de biz işimizi önemsiyoruz, seviyoruz ve değer veriyoruz bunun için ,işe elimizi aklımızı ve yüreğimizi koyuyoruz. Dis cephe ic cephe boya badana, alcipan, mantolama tadilat tamirat islerinin hepsini yapiyoruz.
Nebioğulları Yapı- İnşaat

Nebioğulları Yapı- İnşaat

Alçı Ustası · Osmangazi, Bursa
- Dürüstlük, Saygınlık, Yenilik, Hız 2006 Tarihinden itibaren bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen NEBİOĞULLARI YAPI-İNŞAAT, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konuma ve güveninize layık hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.
Mehmet Çılgın

Mehmet Çılgın

Alçı Ustası · Osmangazi, Bursa
Grubumla birlikte temiz , uygun ve seri şekilde işimizin ustasıyız. bizim için en önemli olan müşteri memnuniyeti kalıcı olmak için işimizin hassasiyetinin farkındayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şükran Hanım
Alçı Ustası   07/08/2017

İş tamamlandı ,Ali beyin işçiliğinden çok memnun kaldık.Temiz ve hızlı işi bitirdiği için memnunuz.Çok teşekkürler

         
Muhammed İmamoğlu
Alçı Ustası   05/08/2017

İşinin ehli, sanatkar bir ekip. Hiç bir konuda sorun çıkarmadılar. İşin başında konuşulan her işi tarif ettikleri şekilde yaptılar. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Yalçın Atak
Alçı Ustası   04/08/2017

İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Müşteri taleplerini dikkate alan bir ustadır. Teşekkür ederiz kendisine.

         
Burak Pirinç
Alçı Ustası   31/07/2017

Kibar ve düşünceli, yapılması gereken işi hakkıyla temiz ve titiz yaptı. İşçiliğinden çok memnun kaldım, detaylara önem veriyor. Benim kendisine teslim ettiğimden daha temiz bir halde geri teslim etti. Ödemesini almış olmasına rağmen küçük bir rötuş için ertesi gün gelip tekrar emek harcadı. Benzer bir iş olursa başkasını düşünmeden tekrar kendisini ararım.

         
Alçı Ustası   13/07/2017

Genç fakat tecrübeli olur mu derseniz bugünden sonra olur derim. Makul bir ucrete, kendi daireleri gibi benimseyip yapılması gereken her şeyi yaptılar,usta şurayı da yap dedirtmediler, hiç düşünmeden eşyalı dairemi emanet ettim gözüm biran bile arkada kalmadı.Hem zamanında bitmesini hemde istediğinizden fazlası olsun diyorsanız İlyas ve Hayrettin usta derim. Güvenilir, tecrübeli ve titiz çalıştılar. Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık. Şiir gibi iş çıkarsınız. Aldığınız para kuruşuna kadar hel

İlçe İlçe Alçı Ustası
Alçı Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz