En İyi 10 Bursa Alçı Ustası - Armut

En İyi 10 Bursa Alçı Ustası

4 Alçı Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 78 Alçı Ustası teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Artasinsaat

Artasinsaat

Alçı Ustası · Yıldırım, Bursa
AR~TAŞ İNŞAAT YAPI DEKORASYON MAKİNALI ALÇI SIVA +SATEN BOYA BADANA DIŞ CEPHE KARA SIVA VE MONTALAMA İŞLERİNİ YAPIYORUZ AR~TAŞ İNŞAAT
Metin Deniz

Metin Deniz

Alçı Ustası · İznik, Bursa
20 senelik alçı ustasıyim Ayrica boya badana dış cephe montalama ve dekorasyon işlerini temiz ve hatasız yapmaktayım.
Mehmet Ayhan

Mehmet Ayhan

Alçı Ustası · Nilüfer, Bursa
25 senedir bu işin içindeyim 5 yıl yurt dışında çalıştım öncelikle kalitemizi referanslarımız gösterse de biz işimizi önemsiyoruz, seviyoruz ve değer veriyoruz bunun için ,işe elimizi aklımızı ve yüreğimizi koyuyoruz. Dis cephe ic cephe boya badana, alcipan, mantolama tadilat tamirat islerinin hepsini yapiyoruz.
Cemal Özkan

Cemal Özkan

Alçı Ustası · Nilüfer, Bursa
8 yıldır alçı sıva ve baya dışcepe mantolama yapıyorum 5yıl hollandada çalıştım 3yıldırda bursada itinayla hızmet vermekteyım .
Yavuz Seçkin

Yavuz Seçkin

Alçı Ustası · Nilüfer, Bursa
1993 yılından günümüze konutlar, sosyal yapılar, endüstriyel yapılar ve ulaşım yapıları gibi sayısız projelere kalite standartları doğrultusunda imzasını atmıştır.
Yılmaz Arduç

Yılmaz Arduç

Alçı Ustası · Kestel, Bursa
ARDUÇ DEKORASYON olarak uygun fiyata, kaliteye ve düzene önem vermekteyiz. Knauf malzeme kalitesiyle planlı, düzenli ve zamanında iş sunumu yapmaktayız.Yaptığımız işte tecrübeli işini gerçekten iyi yapan elemanlarla çalışmaktayız. Geniş bir işçi kitlesine sahip kaliteli güvenilir bir hizmet sunmaktayız. İş titizliğine önem veren isteklerinize saygı duyan ve en iyisini yapmayı hedefleyen bir firmayız. Bizim amacımız yaşadığınız ortamlara hayat katmak ve anlamlandırarak gösterişli ve modern çizg
Nebioğulları Yapı- İnşaat

Nebioğulları Yapı- İnşaat

Alçı Ustası · Osmangazi, Bursa
- Dürüstlük, Saygınlık, Yenilik, Hız 2006 Tarihinden itibaren bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen NEBİOĞULLARI YAPI-İNŞAAT, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konuma ve güveninize layık hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.
Mehmet Çılgın

Mehmet Çılgın

Alçı Ustası · Osmangazi, Bursa
Grubumla birlikte temiz , uygun ve seri şekilde işimizin ustasıyız. bizim için en önemli olan müşteri memnuniyeti kalıcı olmak için işimizin hassasiyetinin farkındayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alçı Ustası   04/12/2017

Öncelikle Armut Yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Gelelim Ustamıza İnternetten Tanıştık İlk Başta tereddüt Ettim yapılacak yer başlangıç olduğundan iş kısa rakam az olan bir iş verdim tanımak ve işini görmek için,zaman dilinin kısıtlı olmasına rağmen işini zaman dilimine göre en iyi şekilde yaptığına inanıyorum bundan sonrası içinde inşallah anlaştığımız süre zarfında her daim çalışacağım kişidir.ben yorumlara önem veririm ama yorumları okumadan verdim ve şansıma işinde gerçekten iyi biri

         
Demis İçmimarlık
Alçı Ustası   13/11/2017

Osman Usta dan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık,işini gayet bilen birisi herkese tavsiye ederiz.

         
Şeyda Şenel
Alçı Ustası   12/11/2017

Cengiz Usta eline emeğine sağlık titizlikle ve sabırla işlerimizi tamamladı alanı olmamasına rağmen diğer işlerimize de el attı sağolsun.

         
İzzet Sezgin
Alçı Ustası   21/10/2017

Yakup bey ve ekibi işinin hakkını fazlasıyla veren dürüst, efendi ve güvenilir insanlar. Fiyatları gayet uygun, temiz ve hızlı çalışıyorlar. İnternetten usta ararken tereddütlerim vardı ama sonrasında çok memnun kaldım şiddetle tavsiye ederim.

         
Alçı Ustası   19/10/2017

2 gün için 300 lira ödedim gerçek bir usta.İşini kısa sürede bitirdi tertemiz bir Anadolu insanı

İlçe İlçe Alçı Ustası
Alçı Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz