En İyi 10 Bursa Alçıpan Bölme Duvar Ustası | Armut

En İyi 10 Bursa Alçıpan Bölme Duvar Ustası

4 Alçıpan Bölme Duvar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 70 Alçıpan Bölme Duvar Ustası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fatih B.

Fatih B.

Alçıpan Bölme Duvar · Osmangazi, Bursa
Ince ve kaba inşaat işlerinizi temiz ve özenle yapmaktayız. usta kadromuzla mümkün oldugunca kısa sürede teslim işler yapıoruz.
Bora Ç.

Bora Ç.

Alçıpan Bölme Duvar · Osmangazi, Bursa
Kaliteli,temiz,arkamda iş bırakmadan evde eşyaları kaldırmadan her türlü niş ve ışık bantı işlerinizi en önemlisi hiç bir usta aramadan itina ile yapabilirim.Fote oğraftaki çalışma kendime aittir.Evime yaptığım uygulamadır.Elektrik,kağıt,alçı boya,tv montajı hepsi birlikte tek kendim tarafından yapılır.Başka usta aramanıza gerek kalmereadan.Arayın ücretsiz gelip bilgi verebilirim not resimdeki sistemin ışıkları uzaktan kumanda ile çalışmaktadır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Seref
Alçıpan Bölme Duvar   21/08/2019

Arkadaşımız çok güzel bir işçilikle işimizi tamamladı. Ne istediysek fazlasıyla yaptı eline koluna sağlık kesinlikle tavsiye ederim

         
Berk İnceoğlu
Alçıpan Bölme Duvar   06/08/2019

Ömer Bey, işini inanılmaz düzgün, muntazam ve temiz bir şekilde tamamladı. İşine ve müşterisine olan saygısı, çalışma şekli, hizmeti tamamlama süresi, temizliği gerçekten takdire şayan. Duvar, alçı vb. gibi işlerde gözüm kapalı evimi teslim edebileceğim bir usta.

         
Uğur Uyar
Alçıpan Bölme Duvar   21/06/2019

Murat usta ve ekibine teşekkürler gerçekten güleryüzlü başarılı vir ekip. İşleri tam söylediği gibi eksiksiz ve özenle yapıyorlar. Tavsiye ederim

         
SERKAN KARAMAN
Alçıpan Bölme Duvar   24/02/2019

Hamza bey ve ekibi gerçekten çok başarılı bir ekip olarak 2 gün gibi kısa bir zamanda işi çok temiz bir şekilde teslim ettiler. Tüm ekip olarak Teşekkürler. Temiz hızlı ve dürüst çalışan insanlar her zaman kazanır.Sizde müminin kalacağınız bir ekip arıyorsanız bu ekibi değerlendirin. Hızlı temiz işçilik Yapex Dekor doğru adres.

         
Nuran BAYRAM
Alçıpan Bölme Duvar   24/01/2019

Evimdeki alçıpan duvar işi için Bayram Usta ve ekibine çok tşk.ederim.Söz verdikleri saatte geldiler ve işlerini son derece temiz ve başarılı bir şekide 2 saatte bitirdiler.Hizmetlerinden çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.Armut ve Bayram Ustaya tekrar tşk.ler.

         
S. Gamze Oral
Alçıpan Bölme Duvar   06/11/2018

İşin yapılacağı mekanı gelip gördü. Bilgilendirmeyi en başından yaptı. Ertesi gün işi istenildiği şekilde hızlı bir biçimde tamamladı. İletişim kurulması kolay bir usta. Ayrıca ihtisas alanı salt alçıpan işi olması dolayısıyla işin ehli olan ustalardan. Kendisine teşekkür ederiz.

         
Gökhan Soylu
Alçıpan Bölme Duvar   23/09/2018

Çok memnun kaldım. Gerek fiyat gerek ustalık ve kalite 10 üzerinden 10 puan. İlker Beyin çalışkanlığı, pozitif yaklaşımı çözümcü olması işin artıları. Hem armut com’a Hem de ilker Bey’e teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Hamza Ünal
Alçıpan Bölme Duvar   03/06/2018

Alçıpan işinde hızlı ve pratik çalışmaları ile fabrika dekarasyonumuzu hızlandırdı.keşke şantiyede Ünal arkadaşımızı dinleseydikde Kesinlikle onay vermediği Boyacı arkadaşa boya işini vermeseydik.Teşekkürler Ünal , Bundan sonra seninle Projelerimizde Alçıpan işlerinde çalışacağız

Alçıpan Bölme Duvar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz