Hizmet Ver
Betonarme Ev Yapımı

6 Bursa Betonarme Ev Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 141 Betonarme Ev Yapan Firma hizmet vermeye hazır.

Bursa Betonarme Ev Yapımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 141 Betonarme Ev Yapan Firma, Bursa içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.5 puan, Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bursa içinde yazılan 20 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 31 kişi Bursa Betonarme Ev Yapımı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Bursa Betonarme Ev Yapan Firma

Valor İnşaat Mühendislik photo

Valor İnşaat Mühendislik

18.08.2022

Betonarme Ev Yapımı · Nilüfer, Bursa

Kurucu üyelerinin inşaat mühendisi olduğu Valor İnşaat Mühendislik, Kamuda ihalelede ,özelde ise danışmanlık ,anahtar teslim projeler, taahhüt, bakım-onarım işlerinde hizmet vermektedir. Teknik ve deneyimli kadrosu ile bir çok özel işlerde danışmanlık yapmış, bir çok anahtar teslim projeleri ise...

Aladağ İnşaat photo

Aladağ İnşaat

21.04.2022

Betonarme Ev Yapımı · Osmangazi, Bursa

22 yıllık deneyim ve tecrübe ile değerli müşterilerimize ürün hizmet sunmaktayız.Anahtar teslim daire, inşaat tadilat ve dekorasyon işleri ile çelik çatı imalat montaj alanlarında faaliyet göstermekteyiz.Temelden çatıya kadar her aşamada çözüm ortağınız olmaya adayız.

BOZKAN YAPI İNŞAAT DEKORASYON photo

BOZKAN YAPI İNŞAAT DEKORASYON

25.08.2022

Betonarme Ev Yapımı · İnegöl, Bursa

Bozkan İnşaat çözüm ağırlıklı bir çalışma modelini benimsemektedir. Buna göre deneyimli personel, iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyecektir. Bütün faaliyetlerimizde mükemmelliği yakalamak genel yaklaşımımızdır. Bozkan İnşaat işinde uzman ve kalifiye personeli barındırarak, şehrimizde ve...

Melih G. photo

Melih G.

09.01.2023

Betonarme Ev Yapımı · Nilüfer, Bursa

BEŞEVLER YILDIRIM CAD. ÜZERİNDE BULUNAN MİMARLIK OFİSİMİZDE TASARIM-PROJE-UYGULAMA ÜZERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ. SİZLERİN İHTİYAÇLARINA CEVAP VERMEKTEN,BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ.

Rika A.Ş. photo

Rika A.Ş.

27.01.2022

Betonarme Ev Yapımı · Karacabey, Bursa

Rika Teknoloji ve İnşaat A.Ş. olarak inşaat taahhüt firması olarak; *Prefabrik - Çelik Ev *Betonarme Ev *Güçlendirme ve Tadilat alanlarında müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz.

Necat Ç. photo

Necat Ç.

11.08.2022

Betonarme Ev Yapımı · Osmangazi, Bursa

PLAN,PROJE,İNŞAAT,TAAHHÜT,TASARIM,TADİLAT,DEKORASYON VE PROJE DANIŞMANLIK ALANLARINDA FAAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZLA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİNİN TEMELİ OLAN 3E KURALI (EMNİYET,ESTETİK,EKONOMİK) İLE İHTİYAÇLARINIZA HIZLI VE ETKİN ÇÖZÜMLER SUNMAKTAYIZ. SAYGILARIMIZLA. İNŞ. MÜH. NECAT ÇELİK

Fatih Z. photo

Fatih Z.

28.06.2022

Betonarme Ev Yapımı · Karacabey, Bursa

Yaptığım işler için referans verilebilir Kaba inşaat üzerine herşey yapıyorum Temelden çatıya

Berk Y. photo

Berk Y.

15.02.2022

Betonarme Ev Yapımı · Karacabey, Bursa

GÖKKUŞAĞI Mimarlık & Doğal Taş olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek adına kendimizi sürekli yeniliğe açık tutarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Anahtar teslim daire dekorasyon tadilat ve her türlü inşaat ve mimarlık hizmetlerinizi yapmayı hedefliyoruz.

İşbüken Yapı İnşaat photo

İşbüken Yapı İnşaat

30.01.2021

Betonarme Ev Yapımı · Osmangazi, Bursa

8 ülkede 20 yıllık tecrübe Afganistan-Irak-Romanya-Azerbaycan-Türkmenistan S.Arabistan-G.Afrika ve Türkiyenin muhtelif şehirleri. En zorlu koşullarda bile hızlı organizasyon olma ve çalışma kabiliyeti. Yurt içi /yurt dışı en ücra yerlerde iş yapabilme potansiyeline sahibiz. Yapı inşaat işleri...

Koçoğlu Mühendislik photo

Koçoğlu Mühendislik

30.01.2021

Betonarme Ev Yapımı · Nilüfer, Bursa

Www.kocoglumuhendisliktr.com Ahşap Bunglov evler Anahtar Teslim Villa Banyo, Mutfak , Wc tadilatları Ev dekorasyon ve Tadilat İşleri Mimari Projelendirme ve uygulama Statik Projelendirme ve uygulama Elektrik ve Mekanik Projelendirme ve uyguluma İç Mimari Projelendirme ve uygulama Tadilat...

Tantek İnşaat Yapı Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. photo

Tantek İnşaat Yapı Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

30.01.2021

Betonarme Ev Yapımı · Osmangazi, Bursa

TAAHHÜT İŞLER LİSTESİ . MAKİNE TEMEL ve AYAK, BETONARME ve ÇELİK İŞLERİ . ÇELİK SİSTEM SUNDURMA ÇATI İŞLERİ . ÇELİK ASMAKAT İŞLERİ . ÇEVRE DÜZENLEMESİ İŞLERİ . DUVAR VE ZEMİN KAPLAMA İŞLERİ . WC ve BANYO TADİLAT İŞLERİ . OFİS, BÜRO TADİLAT İŞLERİ . YANGIN MERDİVENİ ve KORKULUK ÇELİK SİSTEM...

Mustafa Ç. photo

Mustafa Ç.

28.01.2022

Betonarme Ev Yapımı · Yıldırım, Bursa

30 yıllık tecrübe ve deneyim ile, temelden çatıya her türlü inşaat işleri ve tadilat-tamirat işleri itina ile yapılır.

Oktay E. photo

Oktay E.

12.04.2022

Betonarme Ev Yapımı · Osmangazi, Bursa

Merhaba, İnşaat Mühendisiyim. Amacımız ekibim ile beraber siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermektir. Betonarme yapıda bulunan bütün ince işleri deneyimli ekibimle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Saygılarımla, Oktay Ekinci İnşaat Mühendisi

Deste Mühendislik photo

Deste Mühendislik

29.01.2022

Betonarme Ev Yapımı · Nilüfer, Bursa

İnşaat mühendisiyim, 2020 yılından beri Deste mühendislik İnşaat mühendisi ortağımla beraber anahtar teslim inşaat,iç yapı dekorasyon,tamirat tadilat işleri yapmaktayız.Görüşmek üzere.

Hasdil İnşaat photo

Hasdil İnşaat

01.12.2022

Betonarme Ev Yapımı · Nilüfer, Bursa

Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2014 yılında mezun oldum. Çeşitli fabrika, villa ve konut projelerinde statik mühendisi olarak görev aldım. Amacımız minimum malzeme ile maksimum verimi elde etmektir. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Bilal S. photo

Bilal S.

16.01.2022

Betonarme Ev Yapımı · Nilüfer, Bursa

İstanbul sütlüce bölgesinde bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatla çalışan profesyonel ekibimizle sevdiğimiz işi yapıyoruz. Bizimle çalıştıktan sonra bir daha çalışacaksınız.

Celal Erdem photo

Celal Erdem

30.01.2021

Betonarme Ev Yapımı · Nilüfer, Bursa

Hizmetlerimiz; *Mimari ve İçmimarı danışmanlık hizmetleri *Konsept tasarımı *Mimari projeler *Proje yönetimi *İhale Hizmetleri *İç mimari Uygulama Hizmetleri *Anahtar teslim proje ve uygulama hizmetleri ESTETİK, GÜVENLİ, KALICI, FONKSİYONEL VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

Turanhan Yapı İnşaat photo

Turanhan Yapı İnşaat

16.01.2023

Betonarme Ev Yapımı · Nilüfer, Bursa

Turanhan yapı inşaat yaptığı işin bilincin de, sağlam ekip ve dürüst işçiliğiyle sizlere mutlu bir yaşam alanı inşaa etmek için emeği sanatsal bir ruhla sizlere sunuyor.

Mehmet G. photo

Mehmet G.

11.07.2021

Betonarme Ev Yapımı · Osmangazi, Bursa

Her iş gününde temiz ve memnuniyet çerçevesinde yapmak ilk hedefimiz olmuştur.Simdiden bizi tercih ettiniz için teşekkürler.Memnun kalacağınız dan şüpheniz olmasın.M.G Yapı.ins.taahhut.

Serkan D. photo

Serkan D.

14.07.2022

Betonarme Ev Yapımı · Osmangazi, Bursa

Taş duvar,anahtar teslim inşaat,hafriyat,nakliyat,peysaj,parke,tel çit,çelik çatı her türlü işlerinizde güvenilir firmamız kendi ekibimizle fizibilite ölçülendirme yapılıp.Sözleşmeli şekilde gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

WOOM photo

WOOM

01.06.2022

Betonarme Ev Yapımı · Nilüfer, Bursa

Merhaba mimarlık ofisi ve 3 mimar ve 1 yüksek mimar olarak İnşaat, ev, ahşap ev alanında Bursa Ertuğrul'daki ofisimizde ekip arkadaşlarımızla teknik ve uygulama hizmeti vermekteyiz. İrtibaat için sıfır53334606onbeş numarasından Dilan hanım ile görüşebilirsiniz.

Zentas Boya Dekorasyon photo

Zentas Boya Dekorasyon

04.08.2022

Betonarme Ev Yapımı · Osmangazi, Bursa

Sn. Yetkili Söz konusu projelerinizde FİRMANIZA ÇÖZÜM ORTAĞI olarak hizmet vermek istemekteyiz. Firmamız tüm DEMİR-KALIP BETON İŞLERİ,YALITIM İŞLERİ,İNCE İŞLER (alçı sıva, boya, alçıpan asma tavan dış cephe kaba sıva mantolama)vb.işlerde firmanıza yardımcı olmak istemektedir. Saygılarımızla; ...

Byfabrica İ. photo

Byfabrica İ.

30.01.2021

Betonarme Ev Yapımı · Nilüfer, Bursa

Kurulduğumuz Tarihten Bugüne Kadar Yer Aldığımız Her Projede, Hep Aynı Heyecanı Duyarak,Değişmeyen Değerlerimiz ve Vazgeçmediğimiz Sosyal Sorumluklarımız ile Hizmet Vermekteyiz. Yer Aldığımız Bütün Projelerde, İnsan Yaşamını Daha da Kolaylaştırmak İçin Uğraş Vermekteyiz. Bunlar, Gerek Ortak Donatı...

SEMERCİLER photo

SEMERCİLER

04.11.2021

Betonarme Ev Yapımı · İznik, Bursa

İZNİK VE ÇEVRE MAHALLERİNDE HER TÜRLÜ TAMİR,TADİLAT,ONARIM,ANAHTAR TESLİM DAİRE,BAHÇE DÜZENLEMESİ,BAHÇE DUVARI VE İNŞAAT İLE İLGİLİ HER İŞ İÇİN HİZMET VEREBİLECEK TEKNİK EKİP VE DENEYİMLİ KADROLARI RAHİBİZ.

Alperen D. photo

Alperen D.

02.03.2022

Betonarme Ev Yapımı · Yıldırım, Bursa

Kaliteli güvene bileceyiniz 30 yıllık tecrübe sahibiyim işimin ehli itina ile yaparım

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa Betonarme Ev Yapımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bursa Betonarme Ev Yapımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Betonarme Ev Yapımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Betonarme Ev Yapımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Betonarme Ev Yapımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Betonarme Ev Yapımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Betonarme Ev Yapımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Betonarme Ev Yapımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Betonarme Ev Yapımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Betonarme Ev Yapımı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Betonarme Ev Yapımı fiyatları, talep detayına göre 10000 TL ile 1111110 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl