En İyi 10 Bursa Fizik Tedavi Fizyoterapisti | Armut

En İyi 10 Bursa Fizik Tedavi Fizyoterapisti

4 Fizyoterapist Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 105 Fizik Tedavi Fizyoterapisti hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hamit D.

Hamit D.

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Nilüfer, Bursa
Dokuz Eylül Üniversitesi FTR mezunuyum.Devlet hastanesinde çalışıyorum.Fizik tedavinin her alanında hizmet veriyorum.
Muhammed Vecih D.

Muhammed Vecih D.

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Karacabey, Bursa
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon mezunuyum. Solunum fizyoterapistliği, ortopedik, nörolojik ve pediatrik rehabilitasyon alanlarında deneyimliyim.
Ahmet K.

Ahmet K.

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Nilüfer, Bursa
Serebral Palsi, Hemipleji, Multiple Skleroz gibi Nörolojik hastalarda Ön Çarpraz Bağ yaralanması, Adheziv Kapsülit(Donuk Omuz), Osteoartrit gibi Ortopedik hastalıklarda deneyimliyim. Türkiyenin köklü üniversitelerinden olan Marmara Üniversitesi mezunuyum.
Selin T.

Selin T.

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Nilüfer, Bursa
Mezun olduğumdan sonra 4 yıl rehabilitasyon merkezinde serebral palsi, SMA, Duchenne, Becker, hidrosefali, poliomyelit (çocuk felci), down sendromu, West sendromu tanısı olan çocuklar ve spinal kord yaralanması, hemipleji gibi nörolojik hastalarla çalıştım. Bunun yanında bel, boyun fıtığı, menisküs çapraz bağ problemleri gibi ortopedik hastaları özel olarak aldım. Çok sayıda hastamda başarılı sonuçlar aldık. Daha sonra atandım ve şuan solunum rehabilitasyonunda devam ediyorum. Nilüfer ve Osm
Türker K.

Türker K.

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Mustafakemalpaşa, Bursa
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi 1 yıl Ankara Gaziler F.T.R. Eğt. Ar. Hastanesi 1 yıl Özel Emine Güven Rehabilitasyon merkezinde 2. yılımda çalışmaktayım.(m.k.paşa) Her türlü fizik tedavi hizmeti vermekteyim.
Nuri S.

Nuri S.

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Nilüfer, Bursa
Marmara Üniversitesi fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü mezunuyum. Bursa’da aktif olarak çalışma hayatımı sürdürmekteyim.
Ecem Ç.

Ecem Ç.

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Nilüfer, Bursa
Yeditepe Üniversitesi Fİzik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü mezunuyum. Ayrıca Yeditepe Üniversitesinde Yüksek Lisans yapmaktayım. Nörolojik, ortopedik ve pediatrik rehabilitasyon alanlarında hem iş hem de staj tecrübelerim bulunmaktadır.
Bilgin S.

Bilgin S.

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Nilüfer, Bursa
2015 mezunuyum aktif calismaktayim. Fiziksel rahatsizliginizda size yardimci olmak isterim. - inme( felc ) -ortopedik reh. -sporcu reh. - bel ve boyun rahatsizliklari - kas spazmi rahatsizliklari - omuz problemleri Ve bir cok rahatsizlikta yardimci olabilirim saglik ile kalin ...
Davut K.

Davut K.

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Yenişehir, Bursa
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ BÖLÜMÜ 2019 MEZUNUYUM.NÖROLOJİK REHABİLİTASYON ORTOPEDİK REHABİLİTASYON GERİARTRİK REHABİLİTASYON PEDİATRİK REHABİLİTASYON ALANLARINDA STAJ YAPTIM.
Ayten K.

Ayten K.

Fizik Tedavi (Fizyoterapist) · Mustafakemalpaşa, Bursa
Özel hastanede 2 yillik tecrubemle ustune koydugum kurs bilgilerimle mustafa kemal pasaya hizmet vermeye hazirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Necip Sadık
Fizyoterapist   21/06/2019

Cok efendi ve nazik birisi, hiç bir ağrım kalmadı tüm süreç de dediği gibi ilerledi hareketlerim de kaslarım da cok cok daha iyi

         
Ülkü BERK
Fizyoterapist   16/06/2019

Muzaffer Bey gerçek bir profesyonel. İşinin ehli, güleryüzlü, hasta ile diyaloğu çok çok güzel. Kalça protezi ameliyatı geçirmiş hastamız her geçen gün daha düzgün yürüyor ve ameliyat öncesi hayatına geri dönüyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. İstanbul da ve kendisinin hizmet bölgesinde iseniz şanslısınız.

         
Ayla Çakır
Fizyoterapist   31/05/2019

Masa başı çalışmaktan, bi süredir bel ve boyun ağrılarım vardı. Eren Aksoy ile tedavi planladık. İşine özenli, bilgili birisi. Problemime profesyonel yaklaşımı beni etkiledi. Daha önce de fizik tedavi görmüştüm ama yaptığı uygulamaları ve özeni hastanelerde bulamadım. Memnun kaldım ve ara ara tedavi yaptırmayı düşünüyorum. Teşekkürler

         
halime çetin
Fizyoterapist   29/05/2019

Uzun zamandır ümran hoca farklı problemlerden dolayı tedavi ediyor. her konuda detaylı bilgi vererek doğru yönlendirmeler yapar saolsun. bizim ailemzin fizyoterapisti oldu artık.

         
Nazan Kut
Fizyoterapist   02/05/2019

Gayet saygılı, işinin ehli biri. Annem artık ayaklarını oynayabiliyor. Başlangıç aşamamızdan çok çok iyi durumdayız şimdi.

         
Fizyoterapist   30/03/2019

Bayram Bey tecrübesine rahatlıkla güvenebileceğiniz işinin ehli bir beyefendi. Serçe parmağımda ayakkabımı giyemeyecek kadar ağrı vardı. Yaptığı detaylı bir değerlendirmenin ardından uyguladığı kısa süreli tedavi ağrılarıma çok iyi geldi. şu anda rahatlıkla ayakkabı giyebiliyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Fizyoterapist   28/03/2019

Murat bey graston konusunda bana cok yardimci oldu, profesyonelliginden, iletisiminden cok memnun kaldim herkese tavsiye ederiim.

         
Melda Koksal
Fizyoterapist   21/03/2019

İyi ki armut sitesine bakmışım, iyi ki İbrahim Beyle tanıştım. İnanın işini çok seven birisi. Sadece konuşması bile insanı süper motive ediyor. Buradan da kendisine çok teşekkür etmek istiyorum. İnanıyorum ki beraber çalışarak çok iyi yerlere geleceğim. Her şeyi çok güzel çok detaylı anlatıyor.

Fizyoterapist hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz