En İyi 10 Bursa Fransızca Özel Ders Öğretmeni

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 44 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aykut Oliver Y.

Aykut Oliver Y.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
20 yıllık fransızca özel ders tecrübem var. Anadilim fransızca, marmara üniversitesi fransızca öğretmenliğini bitirdim. İlk,orta ve liseyi Fransa da okudum. TFI, DELF, DALF, YDS, kurum sınavlarına sınavlarına hazırlık dersleri veriyorum. Her yaş ve her seviye için fransızca özel dersi verdim. İlk,orta okul, lise ve üniversite öğrencilerin derslerine takviye ve sınavlarına hazırlık dersleri de veriyorum. Mesafe sıkıntısı olmaması için Skype üzerinden de ders verebiliyorum. Dersler tale
Abdelhalim A.

Abdelhalim A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Fransızca öğrenmek istiyorsan doğru yerdesin).En temel seviyeden ileri seviyeye kadar farklı dil kurslarında ders vermiştim.3 yıllık tecrübem var )
Hazal T.

Hazal T.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Galatasaray Universitesi Endustri muhendisligi mezunuyum. Lisans eğitimimin ardından master için Fransaya gittim. Burada ekonomi alanında Fransızca dilinde yüksek lisans yaptım ve ardından çalıştım böylece Fransada toplam 5 sene geçirdim. C1 düzeyinde Fransızca bilmekteyim. Konuşma, yazma ve anlama kategorilerine aynı düzeyde hakimim. Aynı zamanda Fransız kültürünü artık iyi biliyor olmam da bu dile hakimiyetimi arttırıyor. A1, A2, B1 seviyelerinde ders verme yetkinliğine sahibim. Avru
Mahmut G.

Mahmut G.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Doğma büyüme belçikada 45 senem geçti. Fransızca yı anadilim gibi konuşuyorum .Bursaya kesin dönüş yaptım.Fransızca öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilirim. Noter tasdikli yeminli tercüman.
Begüm Ç.

Begüm Ç.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba Begüm ben. Fransızca öğretmeniyim. Tüm seviyelerde Fransızca dersi vermekteyim. Gerekli kaynaklar tarafımdan sağlanacaktır.
Merve  D.

Merve D.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Eğitimimi Istanbul da Fransız okullarında tamamladım. Fransız dili ve edebiyatı mezunuyum. Eğitim amaçlı Fransa da çok kez staj yaptım. Üniversite de, dil okullarında ve özel okullarda her türlü seviyede tecrübem var. 9 senedir aktif olarak CNED programını / Fransız müfredatını (fransızca, tarih/coğrafya derslerini) Fransız öğrencilere vermekteyim. Bursa da Fransız firmalarında çalışan mühendislere fransızca dersleri verdim.
Siddo H.

Siddo H.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba benim Adim Hambally Amadou Siddo uludağ üniversitesinde öğrenciyim .Fransizca yüksek seviyede biliyorum ,Konuşma yada dil bilgisi kurallarda özel ders verebilirim. ilgilenen nümeram :
Ozge I.

Ozge I.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Fransiz vatandasi olan,ilkokul ortaokul ve lise egitimini orda tamamlamis olan bir fransizca ogret,eniyim.Su an Uludag universitesi fransizca ogretmenligi 4 sinif ogrencisiyim.3 yildir bircpk ogrenciye ozel ders veriyorum ayrica bircok staj yaptim.
Ozlem D.

Ozlem D.

Fransızca Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Arkadaşlar merhaba,bütün eğitim Hayatım Fransa da geçmiş olup Fransızca ders vermek istiyorum. Aynı zamanda Fransa da doğup buraya yeni gelmiş olmaktayım.
Afet M.

Afet M.

Fransızca Özel Ders · Mudanya, Bursa
Uzun yıllar İsviçre'de yaşadım, ilk orta ve lise eğitimimi orada tamamladım. Ankara Dil ve Tarih Coğrafya fakültesinden Fransızca Filoloji mezunuyum. 2006 yılından beri çeşitli firmalarda fransızca eğitmen olarak çalışmaktayım. Bu süreçte başta Oyak Renault olmak üzere , diğer firmalara'da ders verdim ve halen vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yavuz Barbaros
Fransızca Özel Ders   26/11/2019

Armut’u ilk defa kullandım, soru işaretleriyle derslere başladık. Denis oldukça ilgili ve alakalı bir şekilde 6 yaşındaki kızımın derslerle ilgilenmesine çalışıyor. Bu konuda çok zorlanacağımı tahmin ediyordum fakat Öğretmenimiz bu konuyu ustalıkla çözdü. Fransızca bilgisi, telaffuzu ve disiplini takdire şayendir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Joel Acikgoz
Fransızca Özel Ders   06/11/2019

Zeynep cok tatli, cok cana yakin biri. Kizim icin aldim dersleri ve cok memnun kaldik! Tesekkurler Zeynep :)

         
Kubra Dgr
Fransızca Özel Ders   28/10/2019

Eğitimci olarak bu işi profesyonel olarak yapıyor. kaliteli bir ders içeriğiyle ve işini severek yapmasından dolayı dersler verimli oluyor.

         
Nihan Yesil
Fransızca Özel Ders   27/10/2019

Ebru hanım çok pozitif ve profesyonel. Ders yoğun ama çok keyifli geçti. Başlangıç seviye dersi almama rağmen yazma, konuşma, dinleme, hepsinin dersin içinde olmasına baştan itibaren özen gösterdi. Oldukça ilgili ve deneyimli. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

         
Sema NEŞELİ ÜYÜCÜ
Fransızca Özel Ders   05/10/2019

Çok keyifli, verimli bir dersti. Bilge Hanım ın kızlarıma çok yardımcı olacağından eminim. Kendisi konusunda çok yetkin. Teşekkür ediyoruz.

         
Rıdvan Varlı
Fransızca Özel Ders   16/09/2019

Fransızca dili ana dili olmasından kaynaklı diğerlerinin 1 adım önünde.Bunun yanısıra yaşa göre eğitim planlaması ve kızımında ilgisinden memnun kalması diğer bir avantaj.

         
Basak Turan
Fransızca Özel Ders   28/07/2019

Can Hoca her zaman çok hazırlıklıydı ve eksiklerimi bulup tamamlama konusunda çok iyidi. Bir sonraki derse kadar çözmem gereken soruları ve okumam gereken parçaları verdi. Sayesinde dil öğrenme anksiyetemi yeniyorum.

         
Nazmi Uysal
Fransızca Özel Ders   25/07/2019

Özellikle DELF B2 ve DALF C1 konusunda yardım istiyorduk. Melis Hanım bu alanlar için eğitim veriyor. Kendisinin eğitim ve metodolojisinden son derece memnun kaldık. Teşekkürler

Benzer Meslekler
Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz