En İyi 10 Bursa Fransızca Özel Ders Öğretmeni

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 51 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aykut Oliver Y.

Aykut Oliver Y.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
20 yıllık fransızca özel ders tecrübem var. Anadilim fransızca, marmara üniversitesi fransızca öğretmenliğini bitirdim. İlk,orta ve liseyi Fransa da okudum. TFI, DELF, DALF, YDS, kurum sınavlarına sınavlarına hazırlık dersleri veriyorum. Her yaş ve her seviye için fransızca özel dersi verdim. İlk,orta okul, lise ve üniversite öğrencilerin derslerine takviye ve sınavlarına hazırlık dersleri de veriyorum. Mesafe sıkıntısı olmaması için Skype üzerinden de ders verebiliyorum. Dersler tale
Erdenay Ç.

Erdenay Ç.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Uludağ üniversitesi Fransızca öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim 24 yaşındayım A1/A2 ingilizce fransizcada b2 ye kadar ozel ders verebilirim.
Ayça G.

Ayça G.

Fransızca Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Çukurova Üniversitesi Fransızca Ana Bilim Dalı mezunuyum. Üniversitede öğrenciyken bir dönem Adam Mickiewicz University Roman Filoloji (Fransızca) bölümünde okudum. 2014 yazında da Erasmus Staj programını kazanıp yurt dışında staj yapma imkanı elde ettim. Fransa nın Besançon ilinde temmuz, ağustos ve eylül aylarında toplam üç ay boyunca staj yaptım. Mezuniyetimin ardından 5 ay Alliance Française d Adana kurumunda öğretmenlik yaptım. Sonrasında 2016 yılında Lyon da 5 aylık bir yurt dışı stajı da
Mazlum P.

Mazlum P.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
İngilizce, Fransızca, Almanca ve İtalyanca biliyorum. Dilbilim alanında çalışmalarım var. Dergi ve köşe yazarlığı yaptım.
Dilan D.

Dilan D.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Üniversitede Fransızca öğretmenliği okumaktayım okulum bitmek üzere. Daha önce okullarda öğretmenlik ve özel ders tecrübelerim de vardır. Kendime güveniyorum sevdiğim işi başarıyla yapabilirim.
Khalıl A.

Khalıl A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Faslıyım 4 dile hakim biriyim , fasın fransızca yaygın olduğunudan ve fransada yaşadıyım süre ile beraber iyi bir sonuca gelebiliriz .
Muhammed A.

Muhammed A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba fransızca benim ana dilimdir .Uludağ üniversinde okuyorum. Ben özel dersler için uygunum. Sadece sizin için aradığınız dersleri konuşma ise Fransızca ya da yüksek bir orta seviye var, yardımcı olabilirim. Konuşalım .
Tuğçe  G.

Tuğçe G.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
7 yıl Fransa'da yaşadım ve ilkokulu da orada bitirdim.Liseyi İbrahim Çalık Lisesinde okudum. Başarılı bir ortalama ile Kahramanmaraş İbrahim Çalık Lisesinden mezun oldum . 2013 yılında Uludağ Üniversitesin Fransızca Öğretmenliği bölümüne 4.sırada yerleştim.2017 yılında 3,05 ortalama ile mezun oldum. A1,A2,B1,B2 DELF sınavı gozetmenlik sertifikam vardır.
Abdelhalim A.

Abdelhalim A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Fransızca öğrenmek istiyorsan doğru yerdesin).En temel seviyeden ileri seviyeye kadar farklı dil kurslarında ders vermiştim.3 yıllık tecrübem var )
Ghita B.

Ghita B.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Yabancı bir öğrenci olarak Bursada yaşıyorum, çalışma ekonomisi bölümü okuyorum ve Fransızca benim ikinci dilim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Busra Poll
Fransızca Özel Ders   08/06/2020

Ercüment Bey’den Fransızca özel ders alıyorum. Gayet memnunum. Özellikle metin hazırlama, özet yapma ve sözlü anlatımda bana yardımcı oluyor. Bu tür ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim

         
Hande Aydinalp
Fransızca Özel Ders   31/05/2020

Merve Hanim, Hem Fransizca bilgisi ve hem de aksani cok iyi olan bir ogretmen. Ayrica, hem yumusakligiyla sizi rahatlatiyor ve sizin istediginiz gun ve saatlere rahatlikla uyabiliyor. Fiyat da uygun oldugu icin istedigim kadar ders alabiliyorum. Cok tavsiye ederim.

         
Evren Gorsen Gurbuz
Fransızca Özel Ders   29/05/2020

Çok nazik konusuna hakim , iletişime açık başarılı biri. Teşekkür ediyor başarılar ve sağlıklı günler diliyorum.

         
Servet Karabiber
Fransızca Özel Ders   04/05/2020

Ercüment Bey’den Fransızca özel ders alıyorum. Dersler hayli keyifli geçiyor, çok da yararlı oluyor. Derslerin Skype üzerinden yapılıyor olması hem bir mekanda bir araya gelme külfetini ortadan kaldırıyor hem de planlamada daha esnek olabilmeyi mümkün kılıyor. Bu tür ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

         
Sezin Adınır
Fransızca Özel Ders   15/03/2020

Çok sempatik birisi, zevkli bir ders oldu, derse hazırlıklı geldi, birçok kaynak önerdi. En önemlisi telaffuzunu çok beğendim.

         
Enver Karaömer
Fransızca Özel Ders   26/01/2020

Çalışkan, çeşitli kaynaklardan hazırlanarak kendi programını uygulayan, yeterli bilgi ve beceriye sahip bir eğitmen. Aynı zamanda çok misafirperver.

         
Can Memiş
Fransızca Özel Ders   21/01/2020

Jale hoca, Fransızca öğrenimi konusunda oldukça etkili yöntemler kullanarak sabırla size bu dili sevdiriyor. Özellikle telaffuz konusunda çok destek oluyor. İlk dersten başlamak üzere, her ders konuşma egzersizlerine zaman ayırıyor. Yeni başlayan biri için, Fransızca’nın tüm zorluklarının üstesinden gelme konusunda çok iyi bir öğretici. Jale hocanın katkısı sayesinde Fransızca seviyenizde kısa sürede gözle görülür bir gelişme yaşayacaksınız.

         
Yavuz Barbaros
Fransızca Özel Ders   26/11/2019

Armut’u ilk defa kullandım, soru işaretleriyle derslere başladık. Denis oldukça ilgili ve alakalı bir şekilde 6 yaşındaki kızımın derslerle ilgilenmesine çalışıyor. Bu konuda çok zorlanacağımı tahmin ediyordum fakat Öğretmenimiz bu konuyu ustalıkla çözdü. Fransızca bilgisi, telaffuzu ve disiplini takdire şayendir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Benzer Meslekler
Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz