En İyi 10 Bursa Fransızca Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Bursa Fransızca Özel Ders Öğretmeni

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 37 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aykut Oliver Y.

Aykut Oliver Y.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
20 yıllık fransızca özel ders tecrübem var. Anadilim fransızca, marmara üniversitesi fransızca öğretmenliğini bitirdim. İlk,orta ve liseyi Fransa da okudum. TFI, DELF, DALF, YDS, kurum sınavlarına sınavlarına hazırlık dersleri veriyorum. Her yaş ve her seviye için fransızca özel dersi verdim. İlk,orta okul, lise ve üniversite öğrencilerin derslerine takviye ve sınavlarına hazırlık dersleri de veriyorum. Mesafe sıkıntısı olmaması için Skype üzerinden de ders verebiliyorum. Dersler tale
Hazal T.

Hazal T.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Galatasaray Universitesi Endustri muhendisligi mezunuyum. Lisans eğitimimin ardından master için Fransa ya gittim. Burada ekonomi alanında Fransızca dilinde yüksek lisans yaptım ve ardından çalıştım böylece Fransa da toplam 5 sene geçirdim. C1 düzeyinde Fransızca bilmekteyim. Konuşma, yazma ve anlama kategorilerine aynı düzeyde hakimim. Aynı zamanda Fransız kültürünü artık iyi biliyor olmam da bu dile hakimiyetimi arttırıyor. A1, A2, B1 seviyelerinde ders verme yetkinliğine sahibim. Av
Damla A.

Damla A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
5 yıldır özel bir kurumda Fransızca öğretmenliği yapmaktayım. Yurtdışı programları ve sınavlarına yönelik çalışmalar yapabilirim.
Merve  D.

Merve D.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Eğitimimi Istanbul da Fransız okullarında tamamladım. Fransız dili ve edebiyatı mezunuyum. Eğitim amaçlı Fransa da çok kez staj yaptım. Üniversite de, dil okullarında ve özel okullarda her türlü seviyede tecrübem var. 9 senedir aktif olarak CNED programını / Fransız müfredatını (fransızca, tarih/coğrafya derslerini) Fransız öğrencilere vermekteyim. Bursa da Fransız firmalarında çalışan mühendislere fransızca dersleri verdim.
Afet M.

Afet M.

Fransızca Özel Ders · Mudanya, Bursa
Uzun yıllar İsviçre'de yaşadım, ilk orta ve lise eğitimimi orada tamamladım. Ankara Dil ve Tarih Coğrafya fakültesinden Fransızca Filoloji mezunuyum. 2006 yılından beri çeşitli firmalarda fransızca eğitmen olarak çalışmaktayım. Bu süreçte başta Oyak Renault olmak üzere , diğer firmalara'da ders verdim ve halen vermekteyim.
Atife Y.

Atife Y.

Fransızca Özel Ders · Yıldırım, Bursa
Öel bir kolej de fransızca öğretmenliği yapmaktayım artı akşam saatlerı fransız kültür derneğinde öğretmenlik yapmaktayım 8 yıldır özelders vermekteyim fransada büyüdüm frankofonum mesleğimde iddalıyım sadece grammaire takviyesi deyil konuşmaya da saip olursunuz
Hazal G.

Hazal G.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba, Hacettepe Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum, tecrübeli ve taleplerinizi profesyonel olarak karşılayabilirim.
Muhammed A.

Muhammed A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba fransızca benim ana dilimdir .Uludağ üniversinde okuyorum. Ben özel dersler için uygunum. Sadece sizin için aradığınız dersleri konuşma ise Fransızca ya da yüksek bir orta seviye var, yardımcı olabilirim. Konuşalım .
Dilan D.

Dilan D.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Üniversitede Fransızca öğretmenliği okumaktayım okulum bitmek üzere. Daha önce okullarda öğretmenlik ve özel ders tecrübelerim de vardır. Kendime güveniyorum sevdiğim işi başarıyla yapabilirim.
Anıl G.

Anıl G.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
9 Senelik yabancı dilde turizm tecrübesi, uluslararası iletişim ve dili yaşayarak öğrenme 6 aylık Fransa tecrübesi avrupa kıtasında ayak basılmış 9 farklı ülke ve o ülkelerin kültürleri bunun yanı sıra öğretmenlik öğrencisi ve öğretmeni .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Basak Turan
Fransızca Özel Ders   28/07/2019

Can Hoca her zaman çok hazırlıklıydı ve eksiklerimi bulup tamamlama konusunda çok iyidi. Bir sonraki derse kadar çözmem gereken soruları ve okumam gereken parçaları verdi. Sayesinde dil öğrenme anksiyetemi yeniyorum.

         
Seval Kıcıkoğlu
Fransızca Özel Ders   24/07/2019

Emeklerine sağlık, oğlum sayesinde Fransızca hazırlık sınavını geçti, aile üyemiz oldu kendisi, çok seviyoruz🥰

         
Nergis S.
Fransızca Özel Ders   21/06/2019

Gülşah hocaya ne kadar teşekkür etsek az. Öncelikle kendisi çok sabırlı biri ve öğrencisiyle güçlü bir iletişim kurabiliyor. Özel derslerde sıkılan oğlum Gülşah hocayla böyle bir problem yaşamadı. İşini severek yaptığı belli oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Gizem Ç.
Fransızca Özel Ders   29/05/2019

Oğlumun notları Gülşah hoca sayesinde yükseldi. Çok deneyimli ve bilgili bir öğretmen. İyi ki varsın Gülşah hoca!

         
Alper Ö
Fransızca Özel Ders   05/12/2018

Ders işleme tekniği oldukça zevkli. Sıkılmadan ve boşa zaman harcamadan bir saati dolu dolu geçiriyor. Her ders öncesi hazırlık yaparak dersi daha eğlenceli hale getiriyor ve en önemlisi pozitif anlamda sürekli öğrenciyi motive ediyor...

         
Nesli Erdem
Fransızca Özel Ders   20/10/2018

Derslerimiz son derece etkili ayni zamanda keyifli geciyor. Severek ve hizli bir bicimde ogreniyorum. Melis Hocam’a gonulden tesekkurler.

         
Bahar Oyal
Fransızca Özel Ders   04/10/2018

Ercüment hoca çok kibar, dakik ve işini seven bir öğretmen...Ders işleyişini öğrencinin ihtiyaç ve isteklerine göre yönlendirebilen tecrübeli bir eğitmen...

         
Güray Kırak
Fransızca Özel Ders   02/10/2018

İlk ders itibariyle çok memnun kaldığımızı ifade edebilirim.Oğlum da olumlu görüş bildirdi. Değerli hocamız konusuna çok hakim , sıkmadan rahat bir anlatım diliyle bilgi aktarımında bulunuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz