En İyi 10 Bursa Haşere İlaçlama - Armut

En İyi 10 Bursa Haşere İlaçlama

4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 22 Haşere İlaçlama Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Nilüfer İlaclama

Nilüfer İlaclama

Haşere İlaçlama · Osmangazi, Bursa
NİLÜFER İLAÇLAMA VE ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ Haşere, kemirgen mücadeleleri yapmaktadır. Bünyemizde çalışan Ziraat Mühendisleri, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli bir oryantasyon eğitimine dahil olmaktadır. Firmamız, Doğal çevrenin ve doğal dengenin korunmasını temel ilke olarak benimsemiştir. Her zaman en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve kesin çözüm garantisi verdiğimiz konumuzda, İşyeri Daire Otel Restorant Bahce Okul . Siz değerli müşterilerimize, bugüne kad
Özdemir İlaçlama

Özdemir İlaçlama

Haşere İlaçlama · Osmangazi, Bursa
Özdemir İlaçlama olarak kaliteli ve profesyonel kadromuz ile ev ve işyerlerinizde sizlere böcek ve haşere konusunda %100 garantili çözüm sunuyoruz.
Ali Yıldırım

Ali Yıldırım

Haşere İlaçlama · Osmangazi, Bursa
HACCP, TSE, BRC, AİB Standartlarına uygun faaliyet göstermektedir. 7 24 prensibiyle haşere sorunlarınıza; sağlığınızı riske atmadan en kısa sürede, profesyonel bir anlayışla çözüm bulmaktadır. YILDIRIM İLAÇLAM
Adenar A.ş

Adenar A.ş

Haşere İlaçlama · Nilüfer, Bursa
Tüm Haşere ve böceklere karşı 7 gün 24 saat ilaçlama hizmetleri Uzman ekiplerimiz ve ziraat mühendislerimizle hizmetinizdeyiz.
Selami Keskin

Selami Keskin

Haşere İlaçlama · İnegöl, Bursa
Sağlık Bakanlığının 27 01 2005 tarihli ve 25709 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında yönetmelik gereği, ilaçlama hizmetini Sağlık Bakanlığından “İlaç Uygulama İzin Belgesi” almış olan firmalara yaptırılması zorunluluğu getirilmiştir. Mücadele Çalışma Metotlarımız Üç Ana Başlıkta Toplanmaktadır; 1. Haşere ve Zararlıların Gözlenmesi, 2. Fiziki Eksikliklerin Raporlanması, 3. Haşere ve Zararlılar İle Mücadele, Uygul
Kinetik Çevre

Kinetik Çevre

Haşere İlaçlama · Nilüfer, Bursa
Firmamız; Halk sağlığı alanında tehdit oluşturan her türlü hedef zararlıyı çevre sağlığı prensiplerini göz önünde bulundurarak ortamdan uzaklaştırmakta veya yok etmektedir. Hizmetlerimizin ekonomik, kaliteli ve periyodik olarak kalıcı olmasını sağlamak, her gün gelişen teknolojik değişimlere uygulama tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuzla ayak uydurarak çalışmak temel prensiplerimizdir. Yapmış olduğumuz tüm çalışmaları Sağlık Bakanlığı ilgili kanun ve yönetmeliklerine uygun, hizmet yeterli
Bursa İlaçlama

Bursa İlaçlama

Haşere İlaçlama · Nilüfer, Bursa
Osmangazi Belediye İlaçlama Servisi Osmangazi ilçesi Bursa’nın en merkez ilçelerinden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Türkiye’nin yüzölçümü olarak 3.ncü büyük ilçesi konumunda olan Osmangazi’de süregelen böcek şikayetlerini gidermek üzere kurulan Osmangazi İlaçlama Servisi konusunda deneyimli elemanlarıyla ve taleplere uygun çözümler üreten çağrı merkezi müşteri temsilcileriyle tüm haşere şikayetlerine ekonomik fiyatlar ile ilaçlama hizmeti vermektedir.
Ulusal İlaçlama

Ulusal İlaçlama

Haşere İlaçlama · Osmangazi, Bursa
Firmamız, zararlılarla mücadele konusunda, T.C. Sağlık Bakanlığı, HACCP, TSE, BRC, AİB Standartlarına uygun faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün halk sağlığı alanında, haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkındaki yönetmelik gereği, sertifikalı sorumlu müdür sorumluluğunda hizmet vermekteyiz. Hedef sektör grubu olarak; Gıda İşletmeleri, Sağlık Kurumları, Fabrikalar ve Turizm İşletmeleri ile ilgili tüm kuruluşlar yer almaktadır. Firmamı
Bursa İlaçlama

Bursa İlaçlama

Haşere İlaçlama · Nilüfer, Bursa
Bursada Haşere ilaçlama konusunda deneyimli ve uzaman kadromuzla 13 yıldır hizmet vermekteyiz.Haşerelerden kurtulmak için bursa ilaçlama olarak 7 gün 24 saat yanınızdayız.Bize 444 2 860 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Uludag Ulaclama

Uludag Ulaclama

Haşere İlaçlama · Yıldırım, Bursa
Hizmet Standartlarımız İlaçlamayla ilgili tüm projelendirme, programlama ve kimyasal seçimi Ziraat Mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. İlaçlama olacak alanda yapılan incelemeler sonucu elde edilen veriler kontrol edilerek çizelgelere dönüştürülür ve proje müşteriye raporlandıktan sonra uygulamaya geçilir. İlaçlama uygulaması mühendisler tarafından eğitilen ve bu alanda seminerlere gönderilen personel tarafından yapılmaktadır. İlaçlama uygulamasında çalışacak tüm personelin ekipmanı,
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ergün Bey
Haşere İlaçlama   23/10/2017

Ömer Bey çok ilgili ve titiz ve bir o kadar da beyefendi. Kesinlikle güven veren biri. Hizmet sağlayıcı ve armut.com un özel ilgisine teşekkür ederim.

         
Samet Şimşek
Haşere İlaçlama   09/10/2017

Ömer Bey in ilgisi ve hassasiyeti iyidi. İşini de iyi yapan birisiydi. İşlemden sonra herhangi bir sorun yaşamadık. Sorunumuz çözüldü.

         
Samet Ukuşer
Haşere İlaçlama   02/10/2017

Ev ilaçlanalı 11 gün oldu ve ilaçlandığı günden itibaren sorun olan böcek türü ile karşılaşmadık. Umarım daha da karşılaşmayız. İşinde bilgili ve profesyonel çalışan bir firma. Özellikle Ömer Bey in nazik, kibar ve saygılı tavrı ile bize aydınlatıcı şekilde bilgi verip ilaçlamayı yapması güzeldi.

         
Şükran Okul
Haşere İlaçlama   29/09/2017

Ömer Bey çok ilgiliydi , belirtilen saatte geldi , evimizde karınca sorunu vardı, nedenlerini belirledi ve bize ne yapmamız gerektiğini anlattı, 3 ay garanti verdi, ilaçlatmadan sonra bir karınca dahi görmedim , bize bir miktarda ilaç verdi, çok memnun kaldık.

         
GULCIN ENGIN
Haşere İlaçlama   11/09/2017

Mert İlaçlama dan çok memnun kaldım,persenollerin hızından,yaptıkları işin kalitesinden çok memnun kaldık.Bir daha ilaçlama yaptırmam gerekirse yine kendilerinden faydalanmayı isterim.

İlçe İlçe Haşere İlaçlama
Haşere İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz