Hizmet Ver
Lise Matematik Özel Ders

4 Bursa Lise Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 173 Lise Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Bursa Lise Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 173 Lise Matematik Özel Ders Öğretmeni, Bursa içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bursa içinde yazılan 607 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 392 kişi Bursa Lise Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Bursa Lise Matematik Özel Ders Öğretmeni

Firdevs K. photo

Firdevs K.

07.08.2022

Lise Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. 2 yıllık özel ders tecrübem var.

Dürdane A. photo

Dürdane A.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Mustafakemalpaşa, Bursa

Her seviye matematik özel ders verilir. Deneyimli ve tecrübeliyim. Yıllardır yapıyorum bu işi. Öğrencinin kendi isteği ile ders almak istemesi benim ilk kriterim.

Nesrin G. photo

Nesrin G.

07.10.2022

Lise Matematik Özel Ders · İnegöl, Bursa

Matematik öğretmeniyim. Bir çok deneyime sahip olmakla birlikte her seviyeden öğrenciye ders verilmektedir. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz

Beyza D. photo

Beyza D.

19.10.2022

Lise Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

İlköğretim Matematik Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. Öğrencinin isteğine göre konu anlatımı veya soru çözümü yapabilirim.

Esra T. photo

Esra T.

30.06.2022

Lise Matematik Özel Ders · Mustafakemalpaşa, Bursa

Niğde Ömer Halisdemir matematik bölümü mezunuyum. Aynı zamanda yüksek lisans yapıyorum. Alanimda deneyimli ve her gruba hitap edip Matematik ortaokul, lise ve sınav gruplarına ders veriyorum.

Emre Ç. photo

Emre Ç.

15.09.2022

Lise Matematik Özel Ders · Karacabey, Bursa

5 seneden beridir matematik özel vermekteyim. Öğrencilerinden matematikten full çeken var. Kaliteli bir eğitim istersen bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Engin F. photo

Engin F.

30.09.2016

Lise Matematik Özel Ders · Gemlik, Bursa

Anadolu üniversitesi Matematik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır özel ders veriyorum. Özellikle YGS-LYS hazırlık olmak üzere KPSS hazırlık, TEOG hazırlık; ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine derslerine katkı amaçlı özel ders vermekteyim.

İsmail Ç. photo

İsmail Ç.

15.02.2017

Lise Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Ortaokul lgs nitelikli sorulara hakim bir ogretmenim. Kaynaklara olarak oldukca hakimim. 10 yillik deneyimim ve yeni mezun gibi heyecanimi korumaktayim. Matematik dersini sevdirebilen nadir ogretmenlerdenim. Tyt lise okula yardim kpss isin icinde matematik varsa guvenebilirsiniz.

Hilal K. photo

Hilal K.

27.10.2017

Lise Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Özel bir eğitim kurumunda aktif olarak Matematik Öğretmenliği yapmaktayım.Alanımda Pedagojik Formasyon sahibiyim. Uludağ Üniversitesiden mezunum.Branşım lise matematiği ancak her seviye özel ders tecrübesine sahibim. Amacım matematiği hem öğretip hem de sevdirebilmek.

Ahmet T. photo

Ahmet T.

04.07.2016

Lise Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum.Ders anlatımını daha iyi standartlara taşıyabilmek için diksiyon sertifikasına sahibim. Geçtiğimiz yıllarda Anadolu ve Fen Liselerinde çalıştıktan sonra bu yıl bir ortaokulda Matematik Zümre Başkanlığı yapıyorum ve yıllardır özel ders...

Özcan Y. photo

Özcan Y.

06.12.2016

Lise Matematik Özel Ders · Mudanya, Bursa

Bilgisayar Mühendisi olarak çalışmaktayım. İlkokul (3. ve 4. Sınıf) , Ortaokul ( 5.,6.,7.,8.Sınıf ) Lise (9.Sınıf) Öğrencilerine Matematik ve Fen Bilgisi dersi verebilirim. TEOG ve YGS Sınavlarına hazırlık çalışmaları yapılır. Dikkati Güçlendirme ve Düşünme becerilerini geliştirme Egzersizleri...

Mehmet Fatih T. photo

Mehmet Fatih T.

22.03.2016

Lise Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Matematik, Geometri ve Fizik alanlarında ortaokul lise düzeyindeki öğrencilere özel ders verilir. Genel olarak programımız doludur ve 1 deneme dersi yapılmaktadır. YGS ve LYS öğrencilerine ekstra çalışma avantajları mevcuttur., Önemli Olan Fark Yaratmak

Celal Ö. photo

Celal Ö.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Gürsu, Bursa

Hem özelde hem de devlette çalışmış tecrübeli matematik öğretmenininden özel ders

İslam S. photo

İslam S.

09.07.2022

Lise Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Her öğrenci matematik konusunda belli bir potansiyele sahiptir. Benim işim ise bu potansiyeli “öğrenciyi bıktırmadan” düzenli, disiplinli ve karşılıklı keyif alınan bir çalışmayla ortaya çıkarmak…

Elif K. photo

Elif K.

08.04.2022

Lise Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

20 yıldır lise matematik öğretmeniyim .Sevecen ve sıcakkanlıyımdır. Öğrencinin ihtiyacına göre konuları detaylı ve eğlenceli bir şekilde öğreteceğime inanıyorum.

Meryem T. photo

Meryem T.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Uluslararası Profesyonel Eğitim Koçu/KHÜ Matematik Öğretmeni/ İÜ Eğitim Yönetim ve Denetim Uzmanı/YTÜ Akıl&Zeka Oyunları Eğitmeni/GÜ Dikkat Geliştime, Hafıza Teknikleri, Hızlı Okuma Teknikleri, Üstün Zekalılar Çalılmaları/ TÜZDER TED Matematik Öğretmeni

Halil Y. photo

Halil Y.

13.08.2022

Lise Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

Merhabalar Aksaray Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümü mezunuyum TYT AYT LGS DGS 9 10 11 12.sınıflara takviye dersi veriyorum yeni nesil soru çözümü yapıyorum

Begum H. photo

Begum H.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Ozel sektorde 4 yildir elektronik muhendisi olarak gorev almaktayim. Universitede okurken ilkokul ogrencilerine ders verdim. Matematigi ogrencilere sevdirmek icin elimden geleni yaparim

Ömer I. photo

Ömer I.

13.05.2022

Lise Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Kolej ve kurs deneyimli yıllarca özel ders tecrübesi ile matematik daha kolay şimdi

Mehmet Y. photo

Mehmet Y.

11.06.2022

Lise Matematik Özel Ders · Mudanya, Bursa

15 yıl tecrübeye sahip, alanında uzman, iletişim becerisi yüksek ,matematik dersini sevdirerek öğreten bir eğitimciyim. Farkı ilk dersten itibaren farkedeceksiniz:)

Merve B. photo

Merve B.

23.08.2022

Lise Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa

8 yıldır özel sektörde çalışmaktayım. Geometri ve matematik müfredatına hakimim.

Yeşim K. photo

Yeşim K.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

• 2 yıl dislektik öğrenciler üzerine özel matematik dersi vermiş bulunmaktayım.(2014-2016) • 1 yıl ücretli Okul öncesi öğretmenliği (Davranış bozuklukları üzerine tecrübem vardır) • Okul öncesi öğretmenliğim sırasında otizm spektrum bozukluğu olan öğrencimde ciddi ilerlemeler kaydedildi...

Ebru .. photo

Ebru ..

26.09.2017

Lise Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Gazi Üniversitesi(Ankara) Matematik Öğretmenliğinden 2009 yılında mezun oldum. İyi bir üniversite eğitimi aldım. Güncellenen eğitim programlarına hakimiyetim ve 12 yıllık deneyimim ile sınavlara hazırladığım birçok öğrencimin istediği yerlere gelmesini sağladım. Ortaokul (5-6-7-8.sınıf) Matematik...

Ebru Y. photo

Ebru Y.

25.06.2022

Lise Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Matematikte "net artışı" NET. Her öğrenciye uygun çalışma planı ile matematik artık çok kolay. Matematik yapabilmek için kendinize bir şans verin🙂

Tufan Y. photo

Tufan Y.

05.08.2022

Lise Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

15 yıllık öğretmenim bir çok öğrencim oldu sıkılmadan ve eglenceli bir şekilde matematik öğrenmek istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa Lise Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bursa Lise Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Lise Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Lise Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Lise Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Lise Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Lise Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Lise Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Lise Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Lise Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Lise Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 120 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl