Hizmet Ver
Online Öğrenci Koçu

4 Bursa Online Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 82 Online Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

Bursa Online Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Öğrenci Koçu için Bursa içinde toplam 82 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 34 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 414 kişi Bursa Online Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Bursa Online Öğrenci Koçu

Sefa Halkalı photo

Sefa Halkalı

19.06.2022

Online Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

Merhaba ben Sefa, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans bölümü mezunuyum aynı zamanda Uygulamalı Psikoloji ve Klinik Psikoloji bölümü yüksek lisansımı tamamladım. 6 yıldır eğitim ve ruh sağlığı alanında hizmet vermekteyim. Eğitimde psikolojik sağlamlığın öneminin oldukça yüksek olduğunu...

Nermin A. photo

Nermin A.

10.06.2022

Online Öğrenci Koçu · Mudanya, Bursa

19 yıldır Derece öğrencileryle çalışmaktayım. Uluslararası Profesyonel Eğitim Koçu&Danışmanı, Öğrenci Koçu&Mentoru, Aile Danışmanı&Aile Koçu eğitimlerimle öğrencilerin stresli zamanlarında yoğun şekilde destek olmaktayım. Program verme ve takibi, ödevlendirme ve takibi şeklinde online olarak...

Metin Ateş photo

Metin Ateş

12.04.2022

Online Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

Psikolojik danışmanlık ve rehber öğretmenlik görevini yapmaktayım. 7 yıldır aktif olarak çeşitli kademelerde çalıştığım okullarda koçluk yaparak öğrencileri sınava hazırlıyorum.

Orhan Adıgüzel photo

Orhan Adıgüzel

02.10.2021

Online Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

Marmara Üniversitesi Matematik bölümünü İngilizce bitirdim. Şuan bir Akademisyen olarak online öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığının yanında yurtdışı eğitim danışmanlığı da yapmaktayım. Danışanlarıma danışmanlığın yanında; kariyer, meslek seçimi ve kişilik testleri yardımıyla yurtiçi veya...

Canan Ala photo

Canan Ala

08.12.2021

Online Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

Merhaba, ben Canan Ala. Şuan aktif olarak bir kurumda rehber öğretmenliği yapıyorum. Bunun yanı sıra sınava hazırlanan veya eğitim koçuna ihtiyacı olan öğrencilere danışmanlık yapıyorum.

Gizem Çukur photo

Gizem Çukur

08.01.2022

Online Öğrenci Koçu · Osmangazi, Bursa

Uludağ üniversitesi okul öncesi öğretmenliği bölümü okuyorum. DGS ile 300 puanla geçiş yaptım. Bu yolda ilerleyen arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum ☺️

Hatice Taş photo

Hatice Taş

21.06.2022

Online Öğrenci Koçu · Yıldırım, Bursa

selamlar ben hatice ösym sınavlarıyla oldukça haşırneşirim eşit ağrlık bölümünde ilk 10k ,içerisindeyim sizlere yardımcı olmak yön vermek beraber yeni derecelere imza atmak için buradayım haydi sen de ösym`;yi tanımaya başla ve bunun için bir adımat

Rana Yangın photo

Rana Yangın

19.08.2021

Online Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

Merhaba ben Psk. Dan. Rana Yangın. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 2 yıl farklı yaş gruplarındaki öğrencilere eğitim koçluğu yaptım. Buna ek olarak danışmanlık ve rehberlik deneyimlerine sahibim.

Kardelen Keskin photo

Kardelen Keskin

03.04.2021

Online Öğrenci Koçu · Nilüfer, Bursa

Merhabalar, Bursa Teknik Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. Profesyonel yaşam koçluğu eğitimi ve pedagoji okulu eğitimleri aldım. Öğrencilere, çocuklara ve yetişkinlere özgü teknikler ile koçluk yapıyorum. İlgilenen kişiler whatsapp üzerinden iletişime geçebilirler. (Fiyat 50-150 TL arasında...

Batuhan Kolçe photo

Batuhan Kolçe

04.03.2022

Online Öğrenci Koçu · Yıldırım, Bursa

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunu bir öğretmenim öğrenci koçluğu yapıyorum tyt ve ayt süreçlerinde net arttırmak için yapılması gerekenler için ulaşabilirsiniz.

İlknur Günay photo

İlknur Günay

09.05.2022

Online Öğrenci Koçu · İnegöl, Bursa

Merhabalar , sizlere sınav süresindeki değerli öğrencilerimize online üzerinden etkili sonuç alabileceğini programlar hazırlayacağıma ve analizlerimizin sizi sınav süresince ve sonrasında doruğa taşıyacağına inanıyoruz

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa Online Öğrenci Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bursa Online Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Öğrenci Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Öğrenci Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Öğrenci Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Öğrenci Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Öğrenci Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Öğrenci Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Öğrenci Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Online Öğrenci Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Online Öğrenci Koçu fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl