Hizmet Ver
Online Terapi

4 Bursa Online Terapi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 134 Online Terapist hizmet vermeye hazır.

Bursa Online Terapi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 134 Online Terapist, Bursa içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bursa içinde yazılan 41 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 54 kişi Bursa Online Terapi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Bursa Online Terapist

Sercan T. photo

Sercan T.

14.08.2022

Online Terapi · Nilüfer, Bursa

Uludağ Üniversitesi Psikoloji, Klaipeda University-Social Work alanında lisans eğitimi. Simurg Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde klinik stajyerlik. Eklektik Yaklaşım ile terapi yöntemi. İngilizce terapi imkanı.

Funda G. photo

Funda G.

20.05.2021

Online Terapi · Nilüfer, Bursa

Merhaba ben Funda Gökmen 🖌Kişisel Gelişim Eğitmeni 🖌Uluslararası Thetahealing® Eğitmeni 🖌Yaşam Koçu ICCW 🖌Nlp Master 🖌Kundalini Reiki Master Eğitmen Alanlarında aktif olarak eğitimler ve bireysel danışmanlıklar vermekteyim

Korkut Ata K. photo

Korkut Ata K.

14.12.2022

Online Terapi · Nilüfer, Bursa

56 Ülkede geçerliliği olan "Aile danışmanlığı, evlilik ve ilişki terapistliği, Yaşam koçluğu, cinsel terapi eğitimi, öğrenci koçluğu." eğitimlerine sahip bir sosyoloyi 3. sınıf öğrencisiyim. minimum fiyat ile maximum hizmeti vermeyi kendime amaç biliyorum. danışanlarımla hasta doktor ilişkisinin...

Hazal Ç. photo

Hazal Ç.

30.10.2021

Online Terapi · Nilüfer, Bursa

Online ve yüzyüze hizmet alabileceğiniz Aile danışmanlığı, Öğrenci koçluğu, Rehber danışmanlık Oyun terapisi eğitimi.

Öznur Ç. photo

Öznur Ç.

18.02.2021

Online Terapi · Osmangazi, Bursa

Mehaba ben Öznur Çelebi 2009 da çıktığım kişisel gelişim yolculuğuma seans alarak başladım Aldığım olumlu sonuçlar sonrası ben de öğrenip ,uygulayabilir miyim diye düşünmeme neden oldu ve thetahealing yöntemi ile tanıştım Eğitimlerini aldım ve kendime ,çocuklarıma ,çevremde ihtiyacı olanlara...

Gamze A. photo

Gamze A.

27.05.2020

Online Terapi · Yıldırım, Bursa

Covid-19 sürecinde ruh sağlığımızı da ertelememek adına online terapi yapmaktayım. Seanslar telefon yoluyla veya mesajla olmaktadır.

Nur Ö. photo

Nur Ö.

22.07.2022

Online Terapi · Mustafakemalpaşa, Bursa

Kendinizi daha iyi enerjik ve motive etmeniz için ve anlatmak isteyip anlatamadıklarınız konuşamadıklarınız için buradayım .Her konuda ve her zaman size yok gösterici olarak ve kendi benliğinizi ortaya çıkarmak ve akınızı dolandıran kötü düşüncelerden kurtulmak isterseniz buradayım, Sevgilerle.

Kübra Bağatır H. photo

Kübra Bağatır H.

17.05.2022

Online Terapi · Osmangazi, Bursa

Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nden mezun olduktan sonra çeşitli kurumlarda çocuklarla ve ailelerle çalıştım. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü yüksek lisans yapmaktayım ve tez aşamasındayım. Çocuk, ergen ve...

Aybüke Ş. photo

Aybüke Ş.

18.10.2020

Online Terapi · Osmangazi, Bursa

Psikolojik Danışmanlık ve rehberlik mezunuyum. Kısa süreli çözüm odaklı terapi, MMPI ,objektif çocuk testleri ve Wisc-R Zeka testi uygulayıcı sertifikalarım mevcuttur. Günlük yaşamda zorlandığınız ve destek almak istediğiniz her konuda terapi için başvurabilirsiniz.

Vedat D. photo

Vedat D.

09.08.2022

Online Terapi · Gürsu, Bursa

Derdiniz sıkıntınız için online terapiye Hoşgeldiniz paylaşamadığınız dertlerinizi yazarak konuşarak sıkıntılarınızdan kurtulmaya varmisiniz?

Buket D. photo

Buket D.

25.05.2022

Online Terapi · Nilüfer, Bursa

Merhaba ben Psikolojik Danışman Buket Dursun. Yakın Doğu Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Şu an Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı bitirmek üzereyim kendimi her geçen gün geliştirmeye ve eğitimler almaya devam ediyorum.

Merve K. photo

Merve K.

12.07.2022

Online Terapi · Nilüfer, Bursa

Celal bayar üniversitesi PDR bölümü mezunuyum. Bireysel danışma, kariyer danışmanlığı, yakın ilişkiler vb. alanlarda hizmet vermekteyim. Bunun yanı sıra alanım için gerekli sertifika ve eğitimleri alıyor ve almaya devam ediyorum.

Nazike Meşe photo

Nazike Meşe

13.02.2022

Online Terapi · Osmangazi, Bursa

Merhaba ben Nazike. Psikolog ve Çift/Aile terapistiyim. 2018 yılında İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Aynı yıl İlişki Psikoterapileri Enstitüsü (İPE) Aile terapisi eğitimimi aldım. bir süre rehabilitasyon merkezinde görev aldıktan sonra, 2 yıldır Bursa Kükürtlü de...

Zeynep U. photo

Zeynep U.

24.04.2023

Online Terapi · Kestel, Bursa

Hacettepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim. Alanımla ilgili çeşitli seminer ve eğitimlere katıldım ve katılmaya devam etmekteyim. Kestel Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nde 2 aylık staj deneyimim oldu. Etimesgut Halil İnalcık Anadolu Lisesi'nde...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa Online Terapi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bursa Online Terapi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Terapi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Terapi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Terapi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Terapi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Terapi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Terapi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Terapi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Online Terapi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Online Terapi fiyatları, talep detayına göre 180 TL ile 600 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl