Hizmet Ver
Otel İç Mimar

3 Bursa Otel İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 48 Otel İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

Bursa Otel İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Otel İç Mimar için Bursa içinde toplam 48 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 101 yorum ve verilen 4.6 ortalama puan Bursa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 30 kişi Bursa Otel İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Bursa Otel İç Mimarı

Hedef Yapı İnşaat photo

Hedef Yapı İnşaat

25.07.2019

Otel İç Mimar · Yıldırım, Bursa

İslerimiz profesyonel ekiplerimizle titiz bir sekilde zamanında teslim edilecektir

Ramazan Bayam photo

Ramazan Bayam

29.10.2020

Otel İç Mimar · Yıldırım, Bursa

25 yıllık iş deneyimimiz ile siz müşterilerimizin daha kaliteli yaşam alanlarında konforun ve rahatlığın tadını çıkara bilmeniz için biz var güçümüzle çalışmaya devam ediyoruz Hayal ettiğiniz yaşam alanlarınızı sizler için gerçeğe dönüştürmek bize mutluluk verir

Egece Mühendislik Ve Mobilya photo

Egece Mühendislik Ve Mobilya

23.10.2018

Otel İç Mimar · Osmangazi, Bursa

Tecrübeli kadromuzla yaklaşık yıldır mobilya dekorasyon konusunda şahıslara , mimarlık şirketlerine ve devlet kurumlarına özel mobilya dekorasyon hizmetleri vermekteyiz. Kişiye ve Mekana özel tasarım ve üretimlerimizle hizmetinizdeyiz. Saygılar.

Barış Akyüz photo

Barış Akyüz

04.11.2021

Otel İç Mimar · Orhangazi, Bursa

Merhaba ben Barış AKYÜZ iç mekan tasarımı bölümünü birincilikle bitirdim,mimari projelerinizde tasarım ve teknik destek sağlayabilirim.

Selim Göral photo

Selim Göral

29.10.2019

Otel İç Mimar · Nilüfer, Bursa

MAG Studio mimarlık bünyesinde Bursa' da 2016 yılından beri iç mekan tasarım ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Mekanın fonksiyonuna ve sizin isteklerinize göre biçimlenen tasarımlarımızı, tüm ince işlere hakim alanında uzman ve koordineli çalışan ekibimiz ile detaylara ve yüksek kaliteye önem...

KILIÇ BEY YAPI TASARIM DEKORASYON photo

KILIÇ BEY YAPI TASARIM DEKORASYON

20.02.2020

Otel İç Mimar · Yıldırım, Bursa

1999'dan bu güne kılıçlar dekorasyon olarak hizmet vermeye başladığımız Bursa'mızda 2015 itibari ile KILIÇ BEY YAPI TASARIM DEKORASYON olarak hizmet vermeye sizlerin memnuniyetlerini almaya devam ediyoruz. yenilikçi vizyonumuz ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

YASEMİN&ÖMER FARUK ÖZBEY MİMARLIK-İÇMİMARLIK photo

YASEMİN&ÖMER FARUK ÖZBEY MİMARLIK-İÇMİMARLIK

16.11.2018

Otel İç Mimar · Nilüfer, Bursa

İyi bir içmimar iyi bir psikologtur aslında,neye ihtiyacınız olduğunu görür ve nasıl mutlu yaşıyacağınızı keşfeder,keyifli mekanlarda buluşmak üzere.

Zülal & İclal Partal photo

Zülal & İclal Partal

09.04.2020

Otel İç Mimar · Osmangazi, Bursa

İç mimarlık bölümünü okudum. Mimarlıkta 2.lisansımı tamamlıyorum. İç mimar olan kardeşimle çalışıyoruz. Danışmanlık ve projeler için iletişim kurabilirsiniz.

Sena Erken photo

Sena Erken

11.01.2022

Otel İç Mimar · Osmangazi, Bursa

Mimar Sinan güzel sanatlar üniversitesi iç mimarlık mezunuyum 3 senedir proje sektöründe çalışmaktayım. İhtiyaçlarınıza yönelik çalışmalarımla size destek olmak isterim.

Fatma Öztürk photo

Fatma Öztürk

25.09.2019

Otel İç Mimar · Yıldırım, Bursa

Marmara Üniversitesi İç Mimarlık ve Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümlerinden mezunum. AutCad, 3D Max, RhinoCeros, KeyShot, Adobe Photoshop programlarını yaklaşık 5 senedir aktif olarak kullanıyorum ve geliştiriyorum. İç mekan ve ürün tasarımı, teknik resim, üç boyutlu modelleme, el çizimi gibi...

Merve TURAN DESOVALI photo

Merve TURAN DESOVALI

29.08.2019

Otel İç Mimar · Nilüfer, Bursa

Özgün tasarım fikirlerimizi, işlevsellikle birleştirip, sizler için hayran kalacağınız mekanlar yaratıyoruz.

Mavi Plan İnşaat Mimarlık Mühendislik photo

Mavi Plan İnşaat Mimarlık Mühendislik

19.08.2019

Otel İç Mimar · Nilüfer, Bursa

MAVİ PLAN İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK olarak konut, ofis, mağaza, otel ve cafe-restoran uygulamalarında profesyonel olarak tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Proje ve danışmanlık hizmetlerimiz mimar ve mühendislerden oluşan genç ve yenilikçi bir ekip tarafından...

Paye Mimarlık photo

Paye Mimarlık

15.07.2019

Otel İç Mimar · Osmangazi, Bursa

Paye mimarlık bünyesinde 3 mimar olarak hizmet vermekteyiz. Mimari proje çizim, iç mekan, dış cephe tasarım, görselleştirme, sunum , animasyon, uygulama , tadilat işlerini yapmaktayız. Çalışmalarımızı @payemimarlik İnstagram hesabımızdan inceleyebilirsiniz.

Sezen Akgül Cice photo

Sezen Akgül Cice

12.10.2021

Otel İç Mimar · Osmangazi, Bursa

2010 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldum. 2010 yılından beri Bursa'da özel şirketlerde iç mimarlık görevi yaptım. 2020 yılından beri de pandemi koşullarından dolayı mesleğime homeoffice çalışma düzeniyle devam etmekteyim. Kullandığım...

Adnan Yıldırım photo

Adnan Yıldırım

20.03.2020

Otel İç Mimar · Nilüfer, Bursa

Her türlü mağaza ve ticari mekanların içmimari proje tasarımı, projesi, imalat ve uygulamaları yapılır.

Cihat İmrag photo

Cihat İmrag

23.04.2021

Otel İç Mimar · Yenişehir, Bursa

ÇİZDİĞİM TÜM PROJELER TARAFIMCA KONTROL EDILEREK IMLATLAR GERCEKLESTIRILIR.BENIM ICIN EN ONEMLI UNSUR MÜŞTERİLERİMİN BEKLENTİLERDİR.

İsmail Mert Palancı photo

İsmail Mert Palancı

12.12.2019

Otel İç Mimar · Nilüfer, Bursa

Merhaba ben ismail mert palancı Güzel sanatlar fakültesi iç mimarlık ve çevre tasarımı mezunuyum. Şuan İstanbul'da ikahmetgah etmekte ve çalışmaktayım. Freelance işlerinizi titizlikle yerine getirmekteyim. Yaptığım çalışmaları web sitem'de bulabilirsiniz. ismailmertpalanci.com Sadece armut...

Hüseyin Hatip photo

Hüseyin Hatip

28.09.2021

Otel İç Mimar · Nilüfer, Bursa

Mimari Tasarım Uygulama Projesi 3 Boyutlu Göreselleştirme Projelerinde Yüksek Kalite ve Uygun Fiyat İçin İletişime Geçiniz

Enes Yıldız photo

Enes Yıldız

16.06.2020

Otel İç Mimar · Osmangazi, Bursa

Hem Mimarlık hemde İç mimarlık lisansına sahibim, ayrıca restorasyondan ön lisans mezunuyum. hem proje hemde iç mimarlık işleri yapmaktayım. Büyük bir Restorasyon şirketinde mimarım. Mimari açıdan her alanda birçok deneyime sahibim. estetik,modern ve istenileni beğenilerinize sunmaktayım.

AD YAPI Mimarlık & Mühendislik photo

AD YAPI Mimarlık & Mühendislik

19.04.2021

Otel İç Mimar · Osmangazi, Bursa

Siz değerli müşterilerimize AD YAPI MİMARLIK & MÜHENDİSLİK firması olarak binanızın iç ve dış tasarımını mükemmel görünmesini sağlayabiliriz, üstelik son derece uygun fiyata.Her türlü dekorasyon fikir ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim:

Intedesıgn Furnıture photo

Intedesıgn Furnıture

05.07.2019

Otel İç Mimar · Kestel, Bursa

Yurt İçi ve Yurt dışında 5 yıldır otel mobilyaları ve tasarım alanında hizmet veren firmamızın kendine ait üretim tesisi, bünyesinde çalıştırdığı profosyonel ekibiyle beraber, müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Onur Aydemir photo

Onur Aydemir

01.10.2021

Otel İç Mimar · Osmangazi, Bursa

Mütavazi olmayacağım tek konu tasarımdır. Sektöre yeni girmiş genç bir mimarım. Ama bu sektörde en iyisi olmak için durmadan hergün çalışıyorum.

Passionen Tekstil Yapı Sanayi Ve photo

Passionen Tekstil Yapı Sanayi Ve

02.03.2020

Otel İç Mimar · Osmangazi, Bursa

Yeni hizmet anlayışıyla İnşaat sektöründeki tüm gelişmeleri takip eden Passionen firma ve şahısların ihtiyaçları öğrenilip, hızlı, eksiksiz, çağdaş, kullanışlı , uygulama öncesi ve sonrası hizmette güvenilir, istikrarlı, müşterilerinin ihtiyaca uygun çözümlerle müşteri memnuniyetini ön planda...

Muhammet Bayram photo

Muhammet Bayram

11.12.2019

Otel İç Mimar · Nilüfer, Bursa

Iç mimarlık hizmeti, iç mimari uygulama ve takip işleri, anahtar teslim hizmeti verilmektedir. Programımız; keşif için gün belirleme, mahal içi metrajların belirlenmesi yapılacak işlemlerin not edilmesi, 3boyutlu görselleri ile birlikte sunum ve maliyetin müşteriye bildirilmesi, anlaşılmaya...

Gamze Sayın photo

Gamze Sayın

25.09.2018

Otel İç Mimar · Nilüfer, Bursa

Okuldan mezun olmadan Kıbrıs'ta mobilya ve aksesuar mağazında iç mimar olarak işe başladım. Türkiye'ye dönüş yapmam gerektiği içim oradaki isimden ayrılıp Bursa'ya gelip Livello Mobilya'da iç mimar direktörlüğü yaptım. Şuan işimden ayrıldım ve freelance işleri yapıyorum. Kendime gelince titiz ,...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bursa Otel İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bursa Otel İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Otel İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Otel İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Otel İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Otel İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Otel İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Otel İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Otel İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Otel İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Otel İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 100000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl