En İyi 10 Bursa Özel Dedektif Bürosu armut'ta

En İyi 10 Bursa Özel Dedektif Bürosu

4 Özel Dedektif Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 11 Özel Dedektif Bürosu teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Mesut Mutlu

Özel Dedektif · Osmangazi · Bursa
Aldığım işi Hakkı yla ve layıkıyla bitirmek ve en kısa sürede sonuca ulaşmak
2

Yaşar İnan

Özel Dedektif · Osmangazi · Bursa
Sırf para kazanmak gayem amacım sizin isteğinize göre istediğiniz şekilde çalışırım.işlerinde ucuz ve elimden geldiğince uygun şekilde yaparım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Hasan
Özel Dedektif   01/12/2016

Nil dedektiflik ile görüşmemizden sonra Marmara Bölge sorumlusu Funda beni ofisinizde çok sıcak bir şekilde karşıladını. Beni çok dikkatli dinleyip, nasıl bir yol izleyeceğimiz konusunda yardımcı oldunuz ve gerçekten işinizi aynen bana sundunuz gibi gerçekleştirip benim sonuç almamı sağladınız için çok teşekkür ederim size. Armut.com' dan ulaştım gerçekten çevremdeki kişilere de armut.comdan hizmet almasını tavsiye edicem özel dedektif olarak tek tavsiyem siz olurdunuz hayırlı işler.

         
Defne
Özel Dedektif   08/11/2016

2 gün için anlaştığımız mesafeli takipten Kerim Bey e özverili çalışmasından dolayı çok tesekkur ederim.Başta biraz tereddüt etsem de gerek maddi anlamda gerek manevi anlamda özelliklede güven acısından bütün tereddütlerimi sildi.Kesinlikle tavsiye ederim

         
Arzu
Özel Dedektif   25/10/2016

İşini layığıyla yapıkları için Nilay hanım a ,Zeki Bey e ve Nil Dedektiflik çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi sonuyorum.Söylediklerinden fazlasını yaparak güvenimi boşa çıkartmadılar.Vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı sizlere çok teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim.

         
Özel Dedektif   09/09/2016

İlk tanışma esnasında gayet sıcak kanlı olark geldi, işinde gayet iyi ve başarılı çok yardımcı oldu ve işimi kısa surede bitirdi ona çok tesekkur ediyorum. Kafamda tereddütlerini vardı dedektifler hakkında hepsini sildi ve attı. Hizmetten çok memlun kaldım önerirmisiniz derseniz evet kesinlikle kerim beyi öneririm.

         
sadık
Özel Dedektif   20/08/2016

Yakın mesafe dedektiflikten murat beye sonsuz teşekkürler. Profesyonel anlayışı titiz çalışması kendine olan güveni ve tecrübesiyle olayı titiz bir şekilde çözmüştür. Herkese tavsiye edebilecegim rahatlıkla güven duyabileceginiz biridir. Tekrar tesekkurler Murat bey 👏🏻👏🏻👏🏻

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki Özel Dedektif Üyelerimiz
Yıldırım
Osmangazi
Bursa için Özel Dedektif hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!