En İyi 10 Bursa Özel Dedektif Bürosu armut'ta

En İyi 10 Bursa Özel Dedektif Bürosu

4 Özel Dedektif Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 11 Özel Dedektif Bürosu teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Mesut Mutlu

Özel Dedektif · Osmangazi · Bursa
Aldığım işi Hakkı yla ve layıkıyla bitirmek ve en kısa sürede sonuca ulaşmak
2

Yaşar İnan

Özel Dedektif · Osmangazi · Bursa
Sırf para kazanmak gayem amacım sizin isteğinize göre istediğiniz şekilde çalışırım.işlerinde ucuz ve elimden geldiğince uygun şekilde yaparım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Gamze
Özel Dedektif   12/02/2017

Uzakta olduğum için çözemediğim bir sorunumu neticelendirdikleri için Funda hanıma ve Nil Dedektiflik ailesine teşekkür ederim.Size minnettarım,tüm güzellikler sizinle olsun.

         
uğur
Özel Dedektif   26/01/2017

Nilay hanım ilk görüşmemizdeki samimiyetiniz ve işinizle alakalı tecrübenizle çok kısa zamanda istediğim sonucu bana kusursuz bir şekilde verdiniz için siz ve ekip çalışanlarınıza çok teşekkür ederim bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim çevredeki bütün arkadaşlarıma sizi tavsiye edicem çalışma hayatınızda başarılar dilerim

         
Murat
Özel Dedektif   24/01/2017

Almış olduğum hizmet süresi iki saat ama yapılan çalışma bir aya bedel.Nil Dedektifliği seçerek doğru bir karar vermişim.İşini layığıyla yapan bir firma.Kesinlikle bütün ihtiyacı olana önerecegim sizi ve çalışmamız burada kalmayarak devam edecek.Müdürünüz Funda hanım a ve Onur bey e ne kadar teşekkür etsem azdır.Başarılarınız daim olsun.Armut.com da ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.

         
Hasan
Özel Dedektif   01/12/2016

Nil dedektiflik ile görüşmemizden sonra Marmara Bölge sorumlusu Funda beni ofisinizde çok sıcak bir şekilde karşıladını. Beni çok dikkatli dinleyip, nasıl bir yol izleyeceğimiz konusunda yardımcı oldunuz ve gerçekten işinizi aynen bana sundunuz gibi gerçekleştirip benim sonuç almamı sağladınız için çok teşekkür ederim size. Armut.com' dan ulaştım gerçekten çevremdeki kişilere de armut.comdan hizmet almasını tavsiye edicem özel dedektif olarak tek tavsiyem siz olurdunuz hayırlı işler.

         
Defne
Özel Dedektif   08/11/2016

2 gün için anlaştığımız mesafeli takipten Kerim Bey e özverili çalışmasından dolayı çok tesekkur ederim.Başta biraz tereddüt etsem de gerek maddi anlamda gerek manevi anlamda özelliklede güven acısından bütün tereddütlerimi sildi.Kesinlikle tavsiye ederim

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki Özel Dedektif Üyelerimiz
Yıldırım
Osmangazi
Bursa için Özel Dedektif hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!