En İyi 10 Bursa Site ve Bina Yönetim Firması

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 92 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Vedat GÜLBAŞ

Vedat GÜLBAŞ

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Nilüfer, Bursa
2011 yılından beri sektördeki bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi şeffaf ve her daim denetime açık çalışma prensibimizle sizlere yönetim hizmetlerimizi sunmak dileğiyle. Saygılarımızla. MAK-KOM PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ
Nopa Toplu Konut Yönetim & Gayrimenkul Dan. & Reklam Ajansı

Nopa Toplu Konut Yönetim & Gayrimenkul Dan. & Reklam Ajansı

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Nilüfer, Bursa
NOPA Yönetim olarak profesyonel site yöneticiliği alanında sunduğumuz hizmetler ve şeffaf yönetim anlayışımız ile konut ve sitelerde bireylerin yaşam kalitelerini zenginleştirip, geri bildirimlere hızlı çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimize dair özet ; Haftalık denetimler ile sahada olup, sitelerde oluşan veya oluşabilecek arızalara anlık çözümler sunmaktayız. Soru, görüş ve site yönetimlerine dair teklif alımlarınızı ; http://nopayonetim.com adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Adnan  İnci

Adnan İnci

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Nilüfer, Bursa
Nilüfer bölgesinde kaliteli hizmet %100 müşteri memnuniyeti GÜLEÇ profesyonel yönetim GÜLEÇ GAYRİMENKUL
Eymen Yapı Yönetim

Eymen Yapı Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Osmangazi, Bursa
Yöneticilik sorumluluk isteyen yorucu ve yıpratıcı bir iştir.Günümüzde toplu yaşam alanlarının artmasıyla bu sorumluluk alanı dahada genişlemiş olup kat maliklerinden bu görevi üstlenenler sosyal hayatlarına zaman ayıramaz olup kendine ait işlerindende alıkonulmaktadır.Toplu yapılarda bir gereksinim haline gelen özel profesyonel yönetim zamanla yaygınlaşmaya baslamıştır.EYMEN yapı yonetimde bu sebeple sizlere en iyi ,en kaliteli ve en şeffaf yönetim hizmetini vermekten gurur duyar.Şeffaf yonet
Öz-De Yönetim

Öz-De Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Nilüfer, Bursa
Neden Profesyonel Yönetim? Yaşam alanlarımızın daha sakin, huzurlu ve yaşanılabilecek bir yer olması için kişilere kaliteli hizmet aktarılması gerekmektedir. Kaliteli hizmet, zamana dayalı olarak ve sadece o işle uğraşılarak mümkün kılınır. İnşaat sektörünün gelişmesiyle yaşam alanlarımız daha kaliteli olurken aynı zamanda bununla beraber yapılacak olan işlerde o denli artmaktadır. Bu işlerin sağlıklı yürüyebilmesi için her şeyin doğru yapıldığından emin olunması gerekir. Her geçen gün gelişe
Yalçın Özer

Yalçın Özer

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Osmangazi, Bursa
Bursa da apartman site yonetimi ustune hizmet veren profesyonel bir sirketiz amacimiz kaliteli hizmet.
İz Profesyonel Site Ve Bina Yönetimi San.ve Tic.ltd.şti.

İz Profesyonel Site Ve Bina Yönetimi San.ve Tic.ltd.şti.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Mudanya, Bursa
Mudanya da Profesyonel Site ve Bina Yöneticiliği anlayışında yeni bir sayfa açmak için bizde varız. Daha önce İzmir de elde ettiğimiz 4 yıllık sektör tecrübesi ile Mudanya ve çevresinde sizlere daha kaliteli bir yaşam sunmak için çözüm ortaklığına hazırız. yaşantınızda güzel bir "İZ" bırakalım.
Aliçavuş Gayrimenkul&yönetim

Aliçavuş Gayrimenkul&yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · İnegöl, Bursa
Profesyonel site ve apartman yönetimi Hukuki şeffaf ve illkeli olarak yönetim sağlamakta olmakla beraber kullandığımız yazılım ile dilediğiniz an harcamaları takip ederek site bakiyesini görüntüleyebilir her istenilen anda harcamalara ulaşabilirsiniz. Aklınız da hiçbir soru işareti kalmadan dilediğinizde denetleyebilir öneri, görüş ve şikayet iletebilir ve ulaşabilirsiniz. Yönetim bizim komşuluk sizin.
Orhangazi

Orhangazi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Orhangazi, Bursa
Artık komşunuzla kötü olmayın arayın bizi sitenizin biz yonetelim siz değerli zamaninizi sevdiklerinize ayırın
Fergargrup

Fergargrup

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Gemlik, Bursa
Yönetim, Danışmanlık, Aracılık, Emlak ve Gayrimenkul hizmetleri olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren FERGAR Grup un başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre G.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   29/12/2020

Böylesine makul fiyatlarla verdiğiniz hizmet ve içten tavrınız için çok teşekkürler, İstanbul ve Belçika ekibinize selamlar.

         
Ruhi K.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   24/12/2020

Verdikleri hizmetler ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Tecrübeli ve profesyonel bir ekip olarak sizinle çalışmak çok güzel teşekkürler

         
Süleyman K.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   11/12/2020

Besen Sitesi Burcu Hanım, Ömür bey çok samimi ve kibar insanlardı tecrübelerini ilettiler sözleşmemizi imzaladık Apartmanimiza hayırlı olsun

         
Ezgi K.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   04/12/2020

Aldığımız profesyonel hizmet sayesinde, Binamız yıllar sonra düzene girdi. Hesaplarımızı şeffaf ve net şekilde görebiliyoruz. Herşey için çok teşekkür ederim.

         
İlyas H.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   16/10/2020

Cenk beyin yardımlarından ve yönlendirmelerinden çok memnun kaldık. Bununla beraber çözüm odaklı çalışmaları ve profesyonel iş yürütmeleri bizim için çok değerli. Cenk beye teşekkür ederiz.

         
Turgay S.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   01/06/2020

Apartmanımız da ki geçimsizliklerden dolayı dışardan yönetici atama kararı alıp,başvurumuzu yaptık. Yönnet bina ve tesis yön hizm Ltd Şti ile görüşüp anlaştık.Murat bey bu konu da bize çok yardımcı oldu.Detaylı bilgi aktarımı yaptıktan sonra 01.06.2020 tarihi ile göreve başladı.Şu anlık herşey mükemmel,dilerim uzun yıllar beraberce çalışmak dileği ile.

         
Hazar G.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   26/05/2020

Firma ile 1 senedir fazladır çalışıyoruz. Bu zaman diliminde bütün apartman olarak kendilerinden oldukça memnun olduğumuzu söyleyebiliriz. Hakan Bey oldukça ilgili, işini düzgün takip eden, ihtiyaç anında her zaman yanımızda olan ve kibar bir beyefendi. İşlerini titizlikle yürütüyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

         
Osman K.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   28/04/2020

Operasyon ve ilgi alaka bakımından gerçekten çok başarılı bir şirket diyebilirim. Şirket yetkilisi Akın bey bu konuda gerçekten profesyonel çok makul fiyatlar ile çok kapsamlı ve uzman bir Çalisma sistemine sahip . Bunlarla beraber en önemlisi bütün bina sakinlerinin birbirinden bağımsız uygulam uzerinden şikayetlerini isteklerini şirketle bu kadar kolay bir şekilde paylaşması operasyon anlamındaki başarılarını çok net gösteriyor .

Popüler Site Bina ve Apartman Yönetimi Bölgeleri
Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz