En İyi 10 Bursa Su Kaçağı Tespiti Servisi

4 Su Kaçağı Tespiti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 113 Su Kaçağı Tespiti Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hasan T.

Hasan T.

Su Kaçağı Tespiti · Osmangazi, Bursa
En Profesyonel Makinelerle Kırmadan Dökmeden İşlem 7-24 Kaliteli Hizmet www.bursaaciltikaniklikacma.com sitemizi ziyaret edin.
Erdi A.

Erdi A.

Su Kaçağı Tespiti · Nilüfer, Bursa
90 yıllar itibariyle severek yaptığımız su tesisatçılığını sürekli kendimizi geliştirerek günümüz teknolojileriyle müşterilerimize %100 memnuniyet ilkemiz çerçevesinde Bursamızın tüm ilçelerine ve yakın illerimize hizmet vermeğe devam ediyoruz.
İsmail  G.

İsmail G.

Su Kaçağı Tespiti · Nilüfer, Bursa
Su kaçağı rütübet ve nemlenme sorununuzu 7/24 kırmadan dokmeden en minumum hasarla son sistem cihazlarla tespiti ni ve tamirini yapıyoruz
Bursa Su Kaçağı Tespit

Bursa Su Kaçağı Tespit

Su Kaçağı Tespiti · Osmangazi, Bursa
Su kaçaklarınızı kormadan dökmeden son sistem cihazlarla nokta olarak tespitini ve tamirini garantili olarak yapıyoruz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Yıldız
Su Kaçağı Tespiti   12/01/2020

Temiz işçilik için Mehmet Ustaya teşekkürler. İşinin ehli olduğu belliydi tam zamanında gelip kısa sürede sorunu çözdü.

         
Melek Öksüz
Su Kaçağı Tespiti   05/01/2020

Kesinlikle cok memnun kaldim. Hem hizlica yanit verdiler hem de hizlica dogru tespit ve tamiratini gerceklestirdiler. Baska bir tesisatciya ihtiyac yok artik. Tesekkurler Mursel ve Mustafa

         
Fatih Alsancak
Su Kaçağı Tespiti   31/12/2019

Ugur usta bi işi hakkıyla yapan biri o kadar sucu getirdik hepsi 50 lira alıp gitti arıza 1 haftada bir tekrarladı armut .com dan ulaştığıım uğur usta iariza yi ilk ince tespit etti sürekli deney yaptı ve kaçağın ana yerini buldu sonrasında getirdiği kaliteli ilaçları sürdü kaçak bitti alt komsumun arizasinida bulup ikisini bir yaptı aldığı parada gayet makbuldu

         
Uğur Karataş
Su Kaçağı Tespiti   27/11/2019

Her şey taahhüt ettikleri gibi cereyanı etti... Sorunumuzla ilgili organizasyonu yapan hanım kardeşimiz, zamanında gelen emekçi kardeşlerimiz vs... Sorun hemen tespit edildi; ama çözümü basitçe halledilebilecek işe biraz yüksek işçilik talep etti firma... Sorunu çözmek 10 numara... Çözümdeki işçilik pahalı olsa da, sorunumuz çözüldü... Kazancı bol olsun...

         
Hakan Esma
Su Kaçağı Tespiti   30/10/2019

Kısa zamanda gelerek bize müthiş hizmet verdiler. Biz kendilerinden ve yaptıkları işlerden çok memnun kaldım. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Ellerinize sağlık ustalar.

         
SABRİ KARABOĞA
Su Kaçağı Tespiti   19/10/2019

19/10/2019 Cumartesi günü geldiler. Banyodaki su kaçağı tespit edildi. Duş teknesi ve pis su giderinin değişmesi gerektiğini belirttiler. 01/11/2019 Cuma günü gelip gerekli çalışmaları yapmaları konusunda anlaştık. Şu ana kadar yapılan işlerden memnun kaldım. İş tamamlandığında tekrar yorum yaparım.

         
Emre Suzen
Su Kaçağı Tespiti   01/10/2019

İsin ehli, durust, dakik. Suan yalnizca kacak tespiti icin calistik. Bundan sonraki su tesisat islerinde dusunmeden ilk arayacagim usta olur.

         
Gül İlkbahar
Su Kaçağı Tespiti   09/09/2019

Devrim bey, banyodaki su kaçağını kısa sürede tespit edip, iyi bir işçilik ile problemi ortadan kaldırmıştır... Sevisinden çok memnun kaldık.. Çok teşekkür ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz