En İyi 10 Bursa Su Kaçağı Tespiti Servisi

4 Su Kaçağı Tespiti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 109 Su Kaçağı Tespiti Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erdi A.

Erdi A.

Su Kaçağı Tespiti · Nilüfer, Bursa
90 yıllar itibariyle severek yaptığımız su tesisatçılığını sürekli kendimizi geliştirerek günümüz teknolojileriyle müşterilerimize %100 memnuniyet ilkemiz çerçevesinde Bursamızın tüm ilçelerine ve yakın illerimize hizmet vermeğe devam ediyoruz.
İsmail  G.

İsmail G.

Su Kaçağı Tespiti · Nilüfer, Bursa
Su kaçağı rütübet ve nemlenme sorununuzu 7/24 kırmadan dokmeden en minumum hasarla son sistem cihazlarla tespiti ni ve tamirini yapıyoruz
Bursa Su Kaçağı Tespit

Bursa Su Kaçağı Tespit

Su Kaçağı Tespiti · Osmangazi, Bursa
Su kaçaklarınızı kormadan dökmeden son sistem cihazlarla nokta olarak tespitini ve tamirini garantili olarak yapıyoruz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ergulu Kılcı
Su Kaçağı Tespiti   09/12/2019

5 tesisatcinin bulamadigi kacagi 1 satte bulup tamirini yapip hallettiler.samimi ve durust insalar siddetle tavsiye edilir.bu yorumu okuyorsaniz dogru yerdesiniz

         
Muhammedali Pirnazarov
Su Kaçağı Tespiti   14/11/2019

Devrim bey randevu saatine vaktinde gelip sorunumu ustalikla ve teslim aldığı gibi teslim ettiği içinse çok teşekkür ederim . İyiki varsınız

         
Özlem Çevik
Su Kaçağı Tespiti   29/10/2019

Osman usta ve ekibi banyomuzda oluşan şu gider tesisat problemini 2 gün boyunca çok özenli titiz ve profesyonelce çalışarak çözdüler.. bütün banyonun zemini kaldırıldı borular değişti ve tekrar seramik kaplandı. Temiz çalışmalarından ayrıca memnun kaldık. Tekrar ellerinizle sağlık.

         
Cenk Can
Su Kaçağı Tespiti   25/10/2019

Kaçağın yerini tespit ettikten sonra "tamiratı başka ustaya da yaptırsanız beni arayın, telefonda destek olurum" diyecek kadar ilgili ve saygılı bir usta. Kesinlikle tekrar çalışırım kendisiyle. Bir miktar geç kaldı ama önceki işlerin uzayabileceğini yahut insani durumlar olabileceğini düşünerek bakmak lazım biraz da.

         
Akın Özcan
Su Kaçağı Tespiti   21/10/2019

Yapılan işten memnun kaldım işini gerçekten bilen bir usta. Ancak fiyat olarak bana oldukça pahalı geldi. Yine de eline sağlık.

         
SABRİ KARABOĞA
Su Kaçağı Tespiti   19/10/2019

19/10/2019 Cumartesi günü geldiler. Banyodaki su kaçağı tespit edildi. Duş teknesi ve pis su giderinin değişmesi gerektiğini belirttiler. 01/11/2019 Cuma günü gelip gerekli çalışmaları yapmaları konusunda anlaştık. Şu ana kadar yapılan işlerden memnun kaldım. İş tamamlandığında tekrar yorum yaparım.

         
Serkan Aksu
Su Kaçağı Tespiti   10/06/2019

Guleryuzlu, profesyonel ve hizli hizmet aldik. Sorunumuz cozuldu, son derece de memnun kaldik. Devrim Usta ya bir kez daha tesekkur ediyoruz.

         
Nagehan Tam
Su Kaçağı Tespiti   23/05/2019

Devrim Usta gerçekten Avrupa standartlarında çalışan bir Usta. Eğer gerçekten bilgi sahibi çözüm üreten ve profesyonel hizmet bekliyorsanız, gönül rahatlıyla diğer seçenekleri ekarte edebirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz