Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 Çanakkale Çanakkale Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çanakkale civarında 55 Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Çanakkale Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 55 Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Çanakkale içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Çanakkale içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Çanakkale içinde yazılan 181 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 366 kişi Çanakkale Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Çanakkale Çanakkale Online İngilizce Özel Ders

Ahmet K. photo

Ahmet K.

02.11.2022

Online İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Boğaziçi Üniversitesi,1999 2012, CLEAR, Michigan State University, Michigan, USA , Workshop Certificates in SLT 2012, Harvard University :IJAS Publication, Rhode Island , USA,Scientific Paper Abstract Acceptance A total 22 years of Teaching English experience , 7 years of which at Academic...

Ezgi U. photo

Ezgi U.

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Merhabalar, ben Ezgi öğretmen. Lise yabancı dil bölümünün ardından Ege Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli fuarlarda tercüman olarak görev aldım. Buna ek olarak ICF onaylı öğrenci koçluğu yapıyorum. Hem bölümüm gereği hem de iletişim...

Hande Ü. photo

Hande Ü.

18.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Merhaba. 41 yaşındayım. 18 senedir farklı kolejlerde İngilizce öğretmenliği tecrübelerim var. Yanı sıra çok çeşitli yaş gruplarına 20 senedir her seviyeden İngilizce ders vermekteyim. Bir süre Hong Kong ta yaşadım. Tecrübesi fazla, materyali bol bir öğretmenden kaliteli bir dil eğitimi almak için...

Bahadır S A. photo

Bahadır S A.

14.11.2022

Online İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Merhabalar. 14 yıldır İngilizce Öğretmeniyim. LGS, yeni nesil sorular, derslere destek gibi konularda yardımcı olacağım.

Öznur T. photo

Öznur T.

21.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Kolej, devlet okulu ve dil kurslarında her yaş grubuyla çalıştım. Toplam 12 yıllık tecrübeye sahibim. İngilizce'nin mantığını kavratıp, nasıl öğreneceğini öğretmek ilk hedefimdir derslerimde. Yabancı dile yönelik olumsuz algıyı kırmakla başarının ilk adımı atılır...

Zeyep Irmak A. photo

Zeyep Irmak A.

06.09.2022

Online İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde İngilizce öğretmenliği okuyorum. Her seviyeye uygun ders verebilir, konu anlatımı, speaking ve özel ders konusunda yardım edebilirim.

Suden Ö. photo

Suden Ö.

21.06.2022

Online İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

%100 Ingilizce moleküler biyoloji ve genetik okuyorum. İleri derece ingilizce biliyorum ve diğer bütün alan derslerine bölümüm dolayısıyla çok hakimim.

Özgür Oruç O. photo

Özgür Oruç O.

22.09.2022

Online İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Merhabalar, armut uygulamasını bu amaçla kullanmaya yeni başladım. Amacım öğrencimin kazanımları doğru yöntemlerle en kalıcı şekilde edinmesini sağlamak. 22 Yıllık öğretmenim, bir 22 yıl daha çalışırım diyebilecek bir enerjiye sahibim. 🤗 Daha ilk derste kaynaştığım öğrencilerim önce beni sonra...

Asya Ç. photo

Asya Ç.

04.01.2022

Online İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Onsekiz Mart Üniversitesinde 1.sınıf ingilizce öğretmenliği öğrencisiyim. Online olarak ilköğretim başta olmak üzere her yaş grubuyla keyifli bir şekilde çalışabilirim. Eğer Çanakkale içerisindeyseniz dersleri yüz yüze de ilerletebiliriz. Profesyonel olmasa da ders anlatımıyla ilgili tecrübelerim...

Aslı A. photo

Aslı A.

02.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Merhaba, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İngilizce öğretmenliği öğrencisiyim. Online olarak İngilizce dersi veriyorum. Konuşma, dinleme ve dilbilgisi eğitimi veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çanakkale Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çanakkale Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Çanakkale Çanakkale Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Çanakkale Çanakkale Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl