Hizmet Ver
Ortaokul Matematik Özel Ders

4 Çanakkale Ortaokul Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çanakkale civarında 101 Ortaokul Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Çanakkale Ortaokul Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 101 Ortaokul Matematik Özel Ders Öğretmeni, Çanakkale içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Çanakkale içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Çanakkale içinde yazılan 117 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 337 kişi Çanakkale Ortaokul Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Çanakkale Ortaokul Matematik Özel Ders Öğretmeni

Arda T. photo

Arda T.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversite Tıp Fakültesi'nde okuyorum.Daha önceden de çeşitli yaş gruplarında ve ortaokul LGS TYT-AYTdüzeyinde özel ders deneyimlerim var. Beşiktaşta aldığım lise eğitimi ve devamında aldığım çeşitli kurslar (genel ingilizce +yds) sayesinde C1-C2 seviyesinde ingilizce...

Fatma H. photo

Fatma H.

05.07.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

16 yıllık özel ders ve dershane öğretmeni tecrübesiyle, matematik yüksek lisans ve kurs merkezi çalışmalarım sayesinde öğrencilerime faydalı olmak için gerekli tüm Bilgi ve donanıma sahibim.ogrencilerimin başarı si için uyumlu bir plan sayesinde hedefimize ulaşmak için hazırım.

Erkin S. photo

Erkin S.

27.02.2023

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Merhaba Çanakkale fen lisesi 11. Sınıf öğrencisiyim. LGS matematikte 20 soruda 19 doğrum var. İlkokul, ortaokul ve Lise hazırlik ve Tyt oğrencilerine matematik dersi veriyorum.

Gülşah B. photo

Gülşah B.

11.10.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Korkulu rüya haline gelen matematiği en eğlenceli haliyle öğretmeyi çok seven bendeniz size de matematiği sevdirmeye geldim sizde gelin matematiğin üstesinden beraber gelip korkularınızı yenelim

Aleyna Ö. photo

Aleyna Ö.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Güleryüzlü biriyim matematiği sevmeyen öğrencilere matematiği eğlenceli yöntemlerimle sevdirebilirim akıcı ve sıkılmayacaği şekilde öğretici ve pratik yöntemler kullanarak öğretirim

Ofis212 Mimarlık Çevre D. photo

Ofis212 Mimarlık Çevre D.

20.09.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

2005-2009 yılı Anadolu Lisesi mezunuyum. Ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi mühendislik ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültelerini bitirdim. Daha önce Trabzon ve Çanakkale illerinde matematik be fen bilgisi branşlarında özel ders hizmeti verdim. Ders ortamına uygun...

Elif K. photo

Elif K.

05.03.2023

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çan, Çanakkale

Merhaba, ben Diyetisyen Elif Kale. Kendimi bildim bileli matematikte hep pratik çözümler üreten başarılı biri olmuşumdur. Matematik bilgim sayesinde şu anki mesleğimde başarılıyım. Özellikle ortaokul öğrencilerim oldu ve çok güzel yol katettik. Sen de benimle matematiğin temellerini sağlam atmak...

Melike D. photo

Melike D.

10.09.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

İlköğretim matematik Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 2 ay boyunca dershanede çalıştım ve özel ders tecrübem de bulunmaktadır.

Umut Ş. photo

Umut Ş.

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Gazi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 16 yıldır devlet bünyesindeyim. Üniversite yıllarında Ankara da çeşitli dershanelerde çalıştım. 2003 yılından itibaren de özel ders sektöründe altif olarak çalışmaktayım. Matematiğin mantığıyla işe başlayarak eğlenceli ve disiplinli bir...

Ecem A. photo

Ecem A.

26.11.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Çanakkale Onsekiz Mart Üniveristesi ilköğretim matematik öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisiyim. Ortaokul ve ilkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. Yaş grubuna göre oyunlastırarak ve somut matematik egitimi vermeyi amaçlıyorum.

Baransel U. photo

Baransel U.

22.06.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Çanakkale 18 Mart üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Yıllardır ortaokul düzeyinde matematik özel dersi veriyorum ve eğitim koçluğu yapıyorum. Artık Armut sitesi üzerinden de özel ders hizmeti vereceğim. Tecrübem ve şimdiye kadar aldığım sonuçlara bakarak...

Şahan Ö. photo

Şahan Ö.

03.02.2023

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi son sınıf tıp öğrencisiyim. Orta okul ve ilkokul matematik dersleri veriyorum.

Tuğberk O. photo

Tuğberk O.

18.02.2023

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Merhabalar Trakya Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği 4. Sınıf Öğrencisiyim. Mesleğimin sorumlu olduğu alanlar 5,6,7,8. sınıflar olduğu için bu sınıf düzeyinde özel ders vermek istiyorum. Hali hazırda ayda 24 saat ders verdiğim bir öğrencim var. LGS için onu hazırlıyorum.

Abdulaziz B. photo

Abdulaziz B.

13.10.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Ortaöğretim ve lise düzeyinde uygun fiyatlı matematik Özel Ders verilmektedir. Her sınıftan referans verebilirim. 6 senelik ders ve dershane tecrübem vardır

Batuhan K. photo

Batuhan K.

11.11.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

Merhabalar, Ben Batuhan Kurt 19 yaşında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünde öğrencilik yapmaktayım.

Seher Arjen A. photo

Seher Arjen A.

10.09.2017

Ortaokul Matematik Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

18 Mart Üniversitesi öğrencisiyim.İlkokul ve ortaokul düzeyinde öğrencilere her branş için özel ders veriyorum. TEOG sınavına giden zorlu süreçte öğrencilere yardımcı oluyorum.Başarılı bir geçmişim olduğu için dersleri pratik yoldan öğrencilere sevdirerek aşılıyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çanakkale Ortaokul Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çanakkale Ortaokul Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ortaokul Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ortaokul Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ortaokul Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ortaokul Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ortaokul Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ortaokul Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ortaokul Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Çanakkale Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Çanakkale Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl