Hizmet Ver

4 Çanakkale Pedagog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çanakkale civarında 14 Pedagog hizmet vermeye hazır.

Pedagog

En İyi 10 Çanakkale Pedagog

Begüm Sağduyu photo

Begüm Sağduyu

06.12.2020

Pedagog · Çanakkale, Çanakkale

1994 yılında Ankara'da doğmuştur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans eğitimini tamamlamıştır. Yine aynı üniversitede Aile Danışmanlığı yüksek lisans programına devam etmektedir. Lisans eğitimi sırasında Çanakkale Sosyal Bilimler Lisesi'nde ve Ankara Olgu...

Psikorem Psikolojik Danışmanlık Merkezi photo

Psikorem Psikolojik Danışmanlık Merkezi

27.03.2021

Pedagog · Çanakkale, Çanakkale

1)Çocuk / Ergen / Yetişkin Psikolojisi 2) Aile Danışmanlığı ve Çift Terapisi 3) Neurosound Dikkat ve Algı Geliştirme Programı

Hazel Savran photo

Hazel Savran

31.01.2021

Pedagog · Çanakkale, Çanakkale

Merhaba, ben Hazel Savran. Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Çocuk, Ergen, Yetişkin Bireysel danışmanlık, Kariyer Danışmanlığı, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Anksiyete Bozukluğu, Panik Atak, OKB, Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Stresle...

Saadet Lapsekili Uysal photo

Saadet Lapsekili Uysal

05.10.2021

Pedagog · Çanakkale, Çanakkale

Saadet Lapsekili Uysal, İstanbul Aydın Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Lisans eğitimi sırasında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde ikinci üniversite olarak Sosyal Hizmetler önlisans bölümünü tamamladı. Ardından İstanbul Aydın...

Müşteri Yorumları

Armut’ta Çanakkale Pedagog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çanakkale Pedagog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çanakkale Pedagog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Pedagog için Çanakkale içinde toplam 14 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 76 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Çanakkale içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 53 kişi Çanakkale Pedagog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.