En İyi 10 Çankaya Ankara Dış Çekim Fotoğraf

4 Dış Çekim Fotoğraf Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 297 Dış Çekim Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Halil Güzel

Halil Güzel

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Merhaba, 10 yıldan fazla süredir fotoğrafla iç içeyim. Yaklaşık 6 yıldır bir sanat atölyesinde Fotoğrafçılık eğitimleri vermekteyim. Bu süreç içerisinde yüzlerce öğrencim oldu. Düğün,Nişan ya da özel gün fotoğraflarınızın çekilmesi için benimle iletişime geçebilirsiniz. Beni tercih ederseniz avantajlı olacağınızı söyleyebilirim. Çekime en az 3 profesyonel fotoğrafçı ile gelirim. Her birimiz farklı açıdan farklı lenslerle birbirinden özgün yüzlerce fotoğraf çeker, bunların tek tek düzenlemesini
Cihan Bedir

Cihan Bedir

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Uzman ekibimiz ile Kaliteli ve güvenli broşür dağıtım işleri yapılmaktadır. Dağıtım esnasında Mahalle, Cadde, Sokak Bina Numarası, Posta Kutusu Adet sayısı bilgileri alınarak Raporlama işlemi yapılır, Müşterinin isteği Doğrultusunda ; Apartman, Dükkan, İş yerlerine Dağıtım yapılır, Fotoğraflama Yapılır.
Gülhan Açıkgöz

Gülhan Açıkgöz

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Hamile çekimi, doğum ve hastane çekimi, yenidoğan çekimi, konsept bebek çekimleri, aile çekimleri gibi alanlarda hizmet vermekteyim. KEyifli anıları ölümsüzleştirmek için bana ulaşabilirsiniz :)
KARAKALEM PRODÜKSİYON

KARAKALEM PRODÜKSİYON

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
12 yıllık Ankarada butik olarak başlamış olan önce yurt içinde sonra yurtdışında faaliyetlerimizi büyüttüğümüz prodüksiyon , ürün tanıtım filmi ve fotoğraflanması , düğün fotoğrafçılığı , mezuniyet fotoğrafçılığı olarak hizmet veren ; 17 kişilik sabit ekibimizle ve 200 m2 stüdyomuzla hizmetinize hazırız.
06 Stüdyo Organizasyon

06 Stüdyo Organizasyon

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Kaliteyi Ön planda tutmak ile beraber müşteri, memnuniyeti herşeyden önemlidir en uygun ve en güncel fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz düğün klip gelin damat albümü ve organizasyon ( doğum çekimlerimizde bayan arkadaşlarımız eşlik etmektedir. ) . aramanız yeterli olucak detaylı bilgi verilecektir .
Onur Yıldırım

Onur Yıldırım

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Farklı mekanlar , farklı konseptler , farklı renkler , fotoğraf sanatının dinamikliğiyle birleşimi . Tarzını yansıtan içindeki tarzı keşfeden görseller . İstediğin bu mu ? İstediğin buysa doğru profildesin :) Bu işi sadece para içinde yapmayan , fotoğraf çekerken ve düzenlerken kendini bulan amatör ruhu kaybetmeyen fotoğrafçı .
Ömer Özfindik

Ömer Özfindik

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Merhaba fotoğrafçı arkadaşlar için, düğün fotoğraflarını dışarıda çekenler için; gelin damat veya komple ailelerini aynı karede görmek isteyenler için havadan fotoğraf veya video çekimi yapıyorum. Uygun fiyatlar ile havadan fotoğraf ve videolarınızın çekilmesini isteyen şahıs veya fotoğrafçılar bana ulaşabilir.
Nagihan Ekiz

Nagihan Ekiz

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
8 yıldır Türkiye’nin tüm bölgelerinden gelen talepler doğrultusunda, profesyonel şekilde Gelin ve Damatlarımıza hizmet veriyoruz. Detaylı fotoğraflar için İnstagram: @nagihanekizphotography
Özgür  Alboyacı

Özgür Alboyacı

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Lise ve üniversite eğitimini Grafik Tasarım üzerine yapan Özgür Alboyacı, yaklaşık 12 yıldır da bu sektörde çalışmaktadır. Fotoğrafçılıkla ilk olarak babasının fotoğraf stüdyosunda tanışan tasarımcının, üniversite döneminde daha da kuvvetlenen bu ilgisi daha sonra hayatının bir parçası haline gelmiştir. Tasarımcı, sektörde edindiği bilgi ve tecrübeleriyle profesyonel iş anlayışını, “işlevsel, yaratıcı ve ihtiyaca odaklı nokta atışı” olarak tanımlamaktadır. Kontrast Tasarım da yine aynı anlayı
Şemsi Levent Adıgüzel

Şemsi Levent Adıgüzel

Dış Çekim Fotoğraf · Çankaya, Ankara
Bir fotoğrafçı olarak, yaşanan aşkları ölümsüzleştirerek devam etmekteyiz. Ekibimizin fotoğraflarınızı çekerken üç ana amacı vardır; aklınızı başınızdan almak, ailenizi gururlandırmak ve arkadaşlarınızı kıskandırmak.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hicran Ö.
Dış Çekim Fotoğraf   02/01/2021

Kendisine çok teşekkür ediyoruz özel günümüzde bizimle en güzel detaylara kadar ilgilendiği için. Zaman olarak fazlası ile bizimle birlikte kaldı ve çok enerji dolu bir kişi bunuda işine yansıtıyor.. kesinlikle tavsiye ederim

         
Cenk Y.
Dış Çekim Fotoğraf   19/11/2020

Bilge hanım, rahat tavırla profesyonel çalışmanın çok iyi bir dengesini tutturmuş. Fotoğraf çekiminde rahat olmak çok önemli ve bizi çok rahat ettirdi. Fotoğraflarımız ve videomuzun da profesyonel ve titiz bir çalışmanın sonucu olduğu belli. Herkese tavsiye ederiz kendisini!

         
Oğuz Ö.
Dış Çekim Fotoğraf   16/11/2020

Düğün hikayesi ve çekimler için anlaştık. Arkadaşlar genç,dinamik,harika gece gündüz demeden ,bizi hiç kırmadan her derayı fotoğraflayıp harika bir video haline getirdiler. Çok teşekkür ediyorum.

         
Sara A.
Dış Çekim Fotoğraf   11/11/2020

Halil bey ve ekibine ne kadar teşekkür etsek az nişan fotograf ve videomuz evsane oldu ellerinize sağlık 🤩👏🏻👏🏻

         
Sümeyye Y.
Dış Çekim Fotoğraf   02/10/2020

Çok memnun kaldım kendisiyle tekrar çalışacağım. Çekimde ve çekim öncesi çalışma yaptık orada da güler yüzlü ve ilgiliydi. Farklı bir bakış açısı var bence en önemli olan bu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Berna Ö.
Dış Çekim Fotoğraf   22/09/2020

Öncelikle yaklaşımı çok güzeldi Burcu Hanımın. Bizlerin ne istediğini dinledi, kendi fikirlerini de anlattı. Çok da ilginç fikirleri vardı, Sanatsal birkaç resmimiz oldu sayesinde. Gayet memnun kaldık.

         
Mustafa R.
Dış Çekim Fotoğraf   22/07/2020

Fotoğraf çekimi yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim, Defne hanım, yeni başlayan bir fotoğraf sanatçısı olmasına karşın güzel kareler yakalamasını biliyor. İşini severek yapıyor, sempatik ve anlayışlı.

         
Pelin K.
Dış Çekim Fotoğraf   01/05/2020

çok memnun kaldım gayet hızlı ve verimli hizmet kalite ve tecrübe birleşmiş ve genç güler yüzlü ekip muazzam hizmet Teşekkürler Zafer Gürbüz

Dış Çekim Fotoğraf hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz