En İyi 10 Çankaya Ankara Haşere İlaçlama

3 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 47 Haşere İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Cervantes Haşere&Dezenfeksiyon🇹🇷

Cervantes Haşere&Dezenfeksiyon🇹🇷

Haşere İlaçlama · Çankaya, Ankara
2013 yılında latin amerika ülkesi Kolombiyanın başkenti Bogota da faaliyete başlamıştır.Hijyen dezenfeksiyon zirai haşere mücadelesi ve havadan gübreleme alanlarında Peru Panama Costarika Venezuela ve Şilide faaliyette bulunmuştur.Venezuela tarım bakanı Freddy Bernal tarafından 2018 yılında tarımsal ürün uygulama ödülüne layık görülmüştür.şu anda Ankarada siz değerli yurttaşlarına dürüst ve çözüm odaklı olarak hizmet vermeyi istemektedir.
Angora İlaclama

Angora İlaclama

Haşere İlaçlama · Çankaya, Ankara
SAĞLIK BAKANLIĞI VE DÜNYA SAĞLIK BAKANLIĞI(WHO) ONAYLI FİRMAMIZ İLE ANKARA DA SEMT AYRIMI GÖZETMEKSİZİN KİMYAGER EŞLİĞİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ.
Ds Çevre Sağlığı Ve

Ds Çevre Sağlığı Ve

Haşere İlaçlama · Mamak, Ankara
İnsanlara ve hayvanlara ya da eşyalara zarar verebilme potansiyeli taşıyan canlıların populasyonunun önüne geçerek, sağlık sorunları ile maddi hasarları önlemek için yapılır. Daire, park, sera, fabrika, bina gibi alanlarda yapılabilen haşere ilaçlama, bu alanda uzman ve tecrübeli olmayan firmalarca yapıldığında, ciddi sorunlar oluşturabilir. Bu nedenle ilaçlama, profesyonel ve haşereler konusunda tecrübeli olan şirketler tarafından yapılmalıdır. D&S ÇEVRE SAĞLIĞI
Biowar Çevre  Sağlığı

Biowar Çevre Sağlığı

Haşere İlaçlama · Etimesgut, Ankara
Arkadaşlar herkese merhaba, Ankaranin en profosyonel ilaçlama firmasıyız.tüm belgelerimiz ve izinlerimimiz sağlık bakanlığı tarafından verilmiş durumda.ayrıca kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı tarafından izinli ve insan sağlığı açısından hiç bir sorun oluşturmamaktadır. haşere,kemirgen vs tüm genel haşerelerde sorununuzu en uygun ve güvenilir profilimiz ile sunmaktayız. Söz veriyoruz. Biz ilaçlama yaptıktan sonra haşere olarak sıkıntı tekrar yaşarsanız paranızı iade ediyoruz. Bizi
Güven Haşere İlaçlama

Güven Haşere İlaçlama

Haşere İlaçlama · Çankaya, Ankara
1992 yılında kurulmuş olan Akdeniz bölgesinden sonra 2012 yılı itibariyle iç Anadolu da Ankara şubesi ile hizmetlerine devam eden şirketimizin kullandığı ilaçlar WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve Gafta Grup tarafından onaylı renksiz kokusuz insan sağlığına zararı en aza indirgenmiş biyosidal ürünlerle profesyonel uygulayıcılar tarafından gerçekleştirilmektedir.Kullanmış olduğumuz ilaçlar trake solunumu yapan her türlü haşereye karşı olup etkilidir. İlginize teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
Alo Böcek

Alo Böcek

Haşere İlaçlama · Çankaya, Ankara
Her türlü; Böcek, Haşare,Fare gibi sorunlarınız uzman ekip kadromuz dahilinde 7/24 ilaçlanır. Konut, Villa, Site, Bahçe ve bitki ilaçlamaları yapılır
Böcük İlaçlama

Böcük İlaçlama

Haşere İlaçlama · Çankaya, Ankara
TEKTAŞ İLAÇLAMA-ALO BOCUK DİKMEN PROFESYONEL YAKLAŞIM ZAMAN VE PARA KAYBINI ÖNLER. Sürekli eğitim ve dünya teknolojisini takip etmek Sektörel öncülük ve rekabeti sağlamak Kurumsal varlığı ve programları geliştirmek Kalite sistemi kurma ve verimliliği arttırmak Ekip ruhu oluşturma, profesyonel yaklaşım Uygulamalarda mevzuat ve sisteme uymak En iyi ve doğru ekipmanı kullanmak Üst düzey kontrol, değerlendirme ve belgelemek Çevrecilik, hijyen ve sanitasyona riayet etmek İnsanlara ve evcil hayvan
Herkül İlaçlama

Herkül İlaçlama

Haşere İlaçlama · Çankaya, Ankara
Ankarada uzun yıllar ilaç satışı ve haşere ilaçlaması hizmeti veren firmamız kamu kurum ve kuruluşları,bankalar,hastaneler,okullar,siteler,holding binaları,alışveriş merkezleri ve binalara daire ve bahçe ilaçlaması yapmaktadır.Sağlık Bakanlığı ithal izin belgeli insan sağlığına zarar vermeyen leke ve koku yapmayan kapalı alanlarda kansorejen etkisi olmayan ilaçlar kullanmaktadır.
Mustafa Ezgi Aktaş

Mustafa Ezgi Aktaş

Haşere İlaçlama · Çankaya, Ankara
Evlerde ortaya çıkan haşere türlerinin temizlenmesi ve sağlıklı bir ortama kavuşmanız için ilaçlama işlemleri gerçekleştiriyoruz.  Fare İlaçlama Farklı türleri ile farklı alanlarda yaşayan fareler, birçok çevrede sorun oluşturmasında dolayı kapan sistemimiz sayesinde farelere karşı çözüm üretiliyor.   Pire İlaçlama Özel ilaçlama uygulamaları sayesinde pirelerin çoğalmasını önleyerek tekrarlayan uygulamalar sayesinde sorunu ortadan kaldırıyoruz.   Sinek İlaçlama Özellikle yaz
Bimak İlaçlama

Bimak İlaçlama

Haşere İlaçlama · Yenimahalle, Ankara
Müşterilerimizin beklediği beceri ve tecrübeyle tüm projelerinizi yöneten ekibimiz, aldığı her işin hakkını verir. Ekibimiz, şirketimiz veya sağladığımız hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif K.
Haşere İlaçlama   03/02/2021

Telefonda konuşurken Bile profesyonellikleri belli oluyor. bence bu firmayla konuşmadan başka firmadan hizmet almayın tüm sorularınıza üşenmeden cevap veriliyor ve işlem bittikten sonra dahi Arayıp bilgi alıyorlar. Tek seferlik ilaçlamayla bile bütün böceklerden kurtulduk. çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

         
Özge G.
Haşere İlaçlama   06/10/2020

İlaçlama sonrası evde bir problem görünmüyor. İki kedim olmasına rağmen pire sorunu tek ilaçlamayla halloldu. Her konuda çok yardımcıydı, her soruma gayet detaylı ve iyi niyetle yanıt verdi. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Ugur E.
Haşere İlaçlama   09/09/2020

gelen arkadas duzgun ve cabuk calisti. yapilacaklar ve yapilmamasi gerekenler konusunda bilgi verdi. tavsiye ederim

         
Gökçe G.
Haşere İlaçlama   26/08/2020

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Söylenilen zamanda gelinmesi ve bilgilendirme mükemmeldi. Teşekkür ederiz.

         
İpek T.
Haşere İlaçlama   17/08/2020

Efem ilaçlama firması tarafından verilen teklifi değerlendirdik. Firma yetkilisi Ferhat bey keşif, bilgilendirme, ilaç öncesi ve sonrası tüm detaylardaki profesyonel yaklaşım ve yüksek sorumluluk bilinciyle sorunumuz acil ve kesin çözümlenmiştir. Ferhat beye çok teşekkürler.

         
Alp D.
Haşere İlaçlama   23/07/2020

Gayet ilgiliydi gelen bey. Henuz kesin cozum olmadi zira gereginden fazla varmis bocek ama umuyoruz ki cozume ulasacak.

         
İsmail B.
Haşere İlaçlama   09/07/2020

Mustafa bey gerçekten işinde bir numara, Merdiven altı şirketlerle karıştırmayın. Neyi ne için yaptığını bilen biri. İlaçlama sonuçlarında da herhangi bir sorun yok. Tavsiye ederim.

         
Fisun Y.
Haşere İlaçlama   04/07/2020

Yaşam ilaçlama zamanında geldi oldukça titiz çalıştı tüm sorularımızı yanıtladı ve konuyla ilgi gerekli bilgilendirmeleri yaptı Teşekkür ederiz

Haşere İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz