Hizmet Ver

4 Çankaya İç Mekan Peyzaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 39 İç Mekan Peyzaj Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

İç Mekan Peyzaj

En İyi 10 Çankaya İç Mekan Peyzaj Tasarımcısı

Volkan Bozdağ photo

Volkan Bozdağ

18.10.2020

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara

6 yildir Peyzaj Uygulama ve Proje hismeti veriyorum. Turkiye geneli bir cok projede bulundum. Profosyonel ekibim ile cozum ortaginiz olmak istiyoruz.

Yağmur Peyzaj Yağmur photo

Yağmur Peyzaj Yağmur

03.12.2020

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara

Yağmur Peyzaj, doğanın ve çevrenin korunması gerekliliğini temel ilke olarak benimseyen ve deneyimlerini estetik güzelliği ile bezeyerek, peyzaj projeleri ve uygulamaları konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Neval Atlı photo

Neval Atlı

29.04.2021

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara

Peyzaj projeleri, iç mekan ve bahçe tasarımları için, iki ve üç boyutlu görsel ve modellemeyle, uygun fiyatlı projelendirme yapılır.

Şaban Şen photo

Şaban Şen

04.04.2021

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara

Bahçe Tasarım ve Peyzaj son teknolojileri kullanarak ve yaptığımız işi standartlara uygun şekilde tamamlayabilmektir. Çevre düzenleme, bahçe düzenleme, kilit taşı, parke taşı gibi bilumum peyjaz işlerinde çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Harun Erdoğdu Peyzaj Mimarı photo

Harun Erdoğdu Peyzaj Mimarı

02.03.2021

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara

Peyzaj mimarı, peyzajı oluşturan doğal ve kültürel kaynakları koruyarak insanlar için güvenli, yaşanabilir, erişebilir, konforlu ve huzurlu mekanlar yaratan bunu yaparken de ekolojik, estetik, ekonomik ve işlevsel boyutları göz önüne alarak tasarlanması, planlanması, tahrip olmuş veya bozulan...

Ezgi Eda Işık photo

Ezgi Eda Işık

30.12.2020

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Ezgi Peyzaj mimarıyım çizim programlarına hakimim (autocad,photoshop,sketchup,archicad) imza proje çizimi vb konularda yardımcı olunur

Cüneyt Malal photo

Cüneyt Malal

04.04.2021

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara

İÇ MEKAN PEYZAJ DÜZENLEME ÇALIŞMALARI SİTE, VİLLA BAHÇESİ BAKIM, ONARIM ÇALIŞMASI EKİBİMİZLE BİRLİKTE BAHÇENİZİN VE SİZİN İHTİYACINIZ OLAN PEYZAJ PROJE VE UYGULAMA HİZMETİ VERMEK PEYZAJ PROJESİ ÇİZİMİ PEYZAJ UYGULAMASI VE BAHÇE DÜZENLEME İŞLERİNİN YAPILMASI 3 BOYUTLU GÖRSEL PROJE

Önder Çalışkan photo

Önder Çalışkan

07.03.2015

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara

Site _ villa peyzaj ve dekorasyonu,site içi kent mobilyaları,oyun parkı,gazebo,pergole,fitness alanı uygulamaları,yapay agaç dekorasyonu,bamboo dekorasyonu ile ilgili alanlarda faaileyet göstermekteyiz. referanslarımız: 1) iç işeleri bakan konutu çevre düzenlemesi ve peyzajı 2) türk tarih kurumu...

Erya Peyzaj photo

Erya Peyzaj

28.04.2019

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara

Erya peyzaj olarak 20 yılı aşkın süre yeşili severek doğanın korunarak gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda tüm canlıların hem sağlıklı hemde mutlu bir şekilde tüm duyu organlarına hitap ederek yaşamasını ilke edinmiş bir kurumuz. Evinde, işyerinde, hobi, meyve, botanik bahçerinde...

Beyza Deniz photo

Beyza Deniz

02.02.2021

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara

Merhaba Ben Beyza Deniz Karadeniz Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü 2017 yılı mezunuyum. Villa, toplu konut, peyzaj ve detay projeleri çizimleri yapıyorum. Çizilen projenin uygulaması talep edildiği taktirde uygulama ekibim ile beraber gelip proje uygulamasını da yapabilirim. Aynı...

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya İç Mekan Peyzaj Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya İç Mekan Peyzaj ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya İç Mekan Peyzaj için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mekan Peyzaj için Çankaya içinde toplam 39 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 17 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 21 kişi Çankaya İç Mekan Peyzaj için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl