Hizmet Ver
Online Fransızca Özel Ders

4 Ankara Çankaya Online Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 90 Online Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Çankaya Online Fransızca Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 90 Online Fransızca Özel Ders Öğretmeni, Çankaya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Çankaya içinde yazılan 76 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 222 kişi Çankaya Online Fransızca Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Çankaya Ankara Online Fransızca Özel Ders

Alev Çamalan photo

Alev Çamalan

03.03.2022

Online Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara

Eğitim Bilgileri: Ankara Üniversitesi, Fransız Dili ve Edebiyatı Université de Toulon, Fransız Dili ve Edebiyatı Ankara Üniversitesi, Fransız Dili ve Edebiyatı (Yüksek lisans) Çeviriler: Les 21 jours d'un Neurasthénique -Octave Mirbeau (Bir Sinir Hastasının 21 Günü) Les Âmes du purgatoire...

Onur U. photo

Onur U.

19.08.2021

Online Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara

Galatasaray Üniversitesi mezunuyum ve Fransa’da beş yıl yaşadım. Fransızca gramer, kelime bilgisi, günlük hayatta gerekli konuşma teknikleri üzerine özel ders veriyorum. Galatasaray Lisesi, Galatasaray Üniversitesi, Charles de Gaulle Lisesi, Tevfik Fikret Lisesi ve TED Kolejinden her seviyede...

Afag C. photo

Afag C.

30.07.2021

Online Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara

Fransa Nice Côte d'Azur üniversitesinde ve Rusya'da okudum Ana dilim rusça ve fransızca.Yüksek lisans mezunuyum. 20 senelik öğretmenim. Yurtdışı Universitesinde 7 sene akademisyen olarak çalıştım.9 ilmi makale çıkardım. Özel ders tecrubem 10 sene.Şu an kurumsal bir okulun Fransızca native...

Canan Nur S. photo

Canan Nur S.

25.03.2022

Online Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar. İngilizce, Fransızca ve Romence online özel ders veriyorum. Daha önce 1 yıl boyunca Romanya'da yaşadım ve anaokulunda çalıştım. Ayrıca Fransız Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. İngilizce, Fransızca ve Romence yurtdışında pratik yapmış biri olarak diksiyonum gayet iyidir.

Aysu E. photo

Aysu E.

29.11.2021

Online Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara

Fransız dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. Kendi alanımda yüksek lisansımı da devam ettiriyorum. 4 yıldır özel bir okulda Fransızca öğretmenliği yapıyorum. Amacım her zaman derslerin yanı sıra Fransız kültürünü ve değerlerini harmanlayarak öğrencide ilgi uyandırmaktır. Uluslararası geçerli...

Lara A. photo

Lara A.

22.01.2021

Online Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara

Tevfik Fikret Lisesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Şu anda Bordeaux Üniversite'sinde psikoloji bölümünde ikinci sınıftayım. 3 yıldır Fransa'dayım bununla birlikte 12 yıl boyunca Tevfik Fikret lisesinde Fransızca eğitim gördüm. A1, A2 ve B1 seviyesindekilere ders vermek çok isterim. Pandemi...

Doğu Gabe K. photo

Doğu Gabe K.

21.02.2022

Online Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara

Fransa’da doğdum, anadilim fransızca ve Fransız eğitim sisteminde eğitim aldım. Üniversiteye hazırlanıyorum

Cemre Su Ö. photo

Cemre Su Ö.

09.07.2022

Online Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Fransız dili ve edebiyatı mezunuyum. Eğitimimin bir kısmını Fransa’da Toulon üniversitesinde tamamladım. Sorbonne üniversitesinden klasik tiyatro üzerine dersler aldım, şu anda da Cenevre üniversiteden bir eğitim almaktayım. Fransızca...

U Gökçe Ş. photo

U Gökçe Ş.

09.05.2022

Online Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunu, şu anda da yine aynı bölümde yüksek lisans (master) öğrencisiyim.

Bahar T. photo

Bahar T.

30.06.2022

Online Fransızca Özel Ders · Çankaya, Ankara

Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunuyum. Bir dile ait özellikleri öğrenmeyi ve bunu paylaşmayı seviyorum. Müzikle, resimle, edebiyatla ilgilenmek de beni mutlu ediyor. Derslerimizde bu alanlarda da çalışmalar yapabiliriz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Online Fransızca Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Online Fransızca Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Fransızca Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Fransızca Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Fransızca Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Fransızca Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Fransızca Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Fransızca Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Fransızca Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Çankaya Online Fransızca Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Çankaya Online Fransızca Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl