Hizmet Ver
Robotik Kodlama Eğitimi

4 Ankara Çankaya Robotik Kodlama Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 74 Robotik Kodlama Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Çankaya Robotik Kodlama Eğitimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Robotik Kodlama Eğitimi için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi Robotik Kodlama Eğitimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin Robotik Kodlama Eğitimi işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Çankaya Ankara Robotik Kodlama Eğitimi

İbrahim Kaan Akdoğan photo

İbrahim Kaan Akdoğan

20.02.2022

Robotik Kodlama Eğitimi · Çankaya, Ankara

ROBOTİK KODLAMA VE ALGORİTMA 5-12 yaşındaki çocuklar için robotik kodlama ve algoritma dersi online veya yüz yüze istenilen şekilde işlenir. Robotik Kodlama ve Algortima'nın Amacı Nedir? Robotik Kodlama ve Algoritma'nın​ amacı çocukları küçük yaştan itibaren onların analitik zekasını...

Erdinç Dönmez photo

Erdinç Dönmez

23.10.2018

Robotik Kodlama Eğitimi · Çankaya, Ankara

Çankaya Çukurambar, Özel Evrensel Kolejde Robot Eğitmeni olarak çalışmaktayım. Bilgisayar Programcılığı bitirdim, ardından Mühendislik (YL) tamamlaması yaptım, Bu arada Pedagojik Formasyon aldım. Eğitim sektöründe 21.yılım. Gelişen ve hızla değişen bu zaman diliminde öğrencilerle STEM...

Raşit Koç photo

Raşit Koç

06.07.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Çankaya, Ankara

3 yıldır robotik kodlama, 3d tasarım ve akıllı cihaz tasarımı üzerine içerikler geliştirmekte ve bilişim, branş öğretmenleri ve her seviyeden öğrencilere eğitimler vermekteyim. Bildiğim programlar: scratch,kodu,tınkercad, solid kids, sketch up, appinventor, Arduino, mblock,microbit,raspberry,...

Alpgen Robotıcs Mühendislik Ve Elektronik Sistemler Sanayi Tic.ltd.şti. photo

Alpgen Robotıcs Mühendislik Ve Elektronik Sistemler Sanayi Tic.ltd.şti.

16.05.2019

Robotik Kodlama Eğitimi · Çankaya, Ankara

# Şirket olarak Çayyolu Konutkent atölyemizde +3 yaş robotik kodlama eğitimleri düzenlemekteyiz. # Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite öğrencilerine ve eğitmenlere özel robotik kodlama eğitimleri düzenlemekteyiz. # Eğitim kurumlarına yıllık robotik kodlama eğitimleri düzenlemekteyiz. #...

Bedirhan Can photo

Bedirhan Can

01.12.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Çankaya, Ankara

Alışılagelmiş kodlama derslerinin aksine çocukların hayatlarında yer edebilecek bilgiler paylaşarak onları her alanda daha nitelikli insanlar olarak yetiştirme hedefiyle 3 yıldır profesyonel olarak robotik kodlama eğitimi ayrıca ileri robotik dersleri vermekteyim.

Furkan Kaçar photo

Furkan Kaçar

17.04.2022

Robotik Kodlama Eğitimi · Çankaya, Ankara

1) Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum 2) Makine Mühendisliği yazılımsal modelleme üzerinde yüksek lisans yaptım. 3) Şuan Dünya çapında bir mobil oyun şirketinde çalışmaktayım. 4) Yazılımı çok seviyorum ve her çocuğun okul önce döneminden - 50li yaşlara kadar programlama ve kodla...

Emre Balcı photo

Emre Balcı

20.11.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Çankaya, Ankara

Gelişmeyi ve geliştirmeyi seven araştırmacı öğrenirken eğlenmeyi temel edinmiş. Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunu hali hazırda Robotik Kodlama öğretmeni olarak görev yapan bir eğitmenle çocuğunuza temel seviyeden başlayarak ilerleyen (algoritma-boyama-3d...

Yunus Alsaç photo

Yunus Alsaç

16.02.2022

Robotik Kodlama Eğitimi · Çankaya, Ankara

ANKARA' DA ÖZEL BİR OKULDA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. BİR ÇOK ROBOT MAÇINDA, FLL MÜSABAKALRINDA KOÇLUK YAPTIM.

Serhat Kağan Şahin photo

Serhat Kağan Şahin

06.03.2018

Robotik Kodlama Eğitimi · Çankaya, Ankara

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik robotik ders verilmektedir. Eğitim arduino programı genel yapısı, robotlar ve sensörler üzerine olacaktır. Kodlama yaparken blok kodlama ile kolaylıkla robot devrelerini yönetebileceksiniz.

Uğurcan Kılıç photo

Uğurcan Kılıç

24.05.2020

Robotik Kodlama Eğitimi · Çankaya, Ankara

Robotik kodlama öğrenmeyen çocuk kalmayacak.Teknolojinin ilerilemesi ile birlikte çocuklar akıllı telefonlara tabletlere ve bilgisayarlara bağımlı hale geldi.Teknolojinin sunduğu veli nimetleri olumlu yönde kullanmak amacıyla bu dersi veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Robotik Kodlama Eğitimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Robotik Kodlama Eğitimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Robotik Kodlama Eğitimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Robotik Kodlama Eğitimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Robotik Kodlama Eğitimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Robotik Kodlama Eğitimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Robotik Kodlama Eğitimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Robotik Kodlama Eğitimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Robotik Kodlama Eğitimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Çankaya Robotik Kodlama Eğitimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Çankaya Robotik Kodlama Eğitimi fiyatları, talep detayına göre 90 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl