Hizmet Ver

4 Çankaya Şan Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 88 Şan Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Şan Dersi

En İyi 10 Çankaya Şan Dersi Öğretmeni

Hatice Zeliha Kökcek photo

Hatice Zeliha Kökcek

14.12.2015

Şan Dersi · Çankaya, Ankara

Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet konservatuvarı opera bölümünü bitiren sanatçı daha sonra Siemens Opera yarışmasında 1. olarak Almanya nın Karlsruhe kentinde yüksek lisans yaparak oradaki operada çalışmıştır. Şu an Ankara Devlet Opera ve Balesi sanatçısıdır ve Ankara’da ikamet etmektedir. Ses...

Meltem Yücel Uçanhaliorganizasyon photo

Meltem Yücel Uçanhaliorganizasyon

25.08.2020

Şan Dersi · Çankaya, Ankara

Opera Şan bölümü mezunu tecrübeli TRT Devlet sanatçısı hocamızdan Özel şan dersi verilir.

Tamer Aykut photo

Tamer Aykut

13.11.2021

Şan Dersi · Çankaya, Ankara

Tamer Aykut, İstanbul'da doğdu. Ankara Devlet Konservatuvarı'nda şan-opera ve oyunculuk eğitimi aldı. 1983 yılında opera yüksek mezunu olarak profesyonel çalışma hayatına başladı ve Devlet Opera Balesine solist sanatçı olarak atandı. O günden başlayarak aynı zamanda özel tiyatro çalışmaları ve...

Elif Aktaş photo

Elif Aktaş

12.11.2021

Şan Dersi · Çankaya, Ankara

Gazi Üniversitesi'nde Müzik Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Güzel Sanatlar Lisesi mezunuyum. 7 yıldır şan eğitimi alıyorum. 8 yaşımdan beri piyano çalıyorum. Devlet Opera ve Balesinden profesyonel eğitim sürecim oldu.

Serkan Sarıkaya photo

Serkan Sarıkaya

06.05.2017

Şan Dersi · Çankaya, Ankara

Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera-Şan bölümüne 2002 yılında derece ile girip 2.lik ile mezun oldum. Ankara Devlet Opera ve Balesinde Opera sanatçısıyım. 14 yıldır severek hem işimi yapıyorum hem de bildiklerimi, hocalarımdan öğrendiklerimi, kendimde keşfettiğim doğruları operanın yanı...

Samed Kahreman photo

Samed Kahreman

11.05.2020

Şan Dersi · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Bölümü (2010-2014) ile Sahne Sanatları Opera Bölümü (2014-2019) mezunuyum. Yaklaşık 6-7 senedir piyano, solfej, müzik teorisi, armoni ve şan eğitimi konularında özel ders vermekteyim.

Eren Gündüz photo

Eren Gündüz

13.12.2019

Şan Dersi · Çankaya, Ankara

Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü mezunuyum.Türkiyenin en önemli şan eğitmenleri ile uzun yıllar çalışarak kendimi geliştirdim.Ankara Operasında mesleğime devam etmekteyim. Ses eğitimi, nefes egzersizleri, nota eğitimi ve repertuvar konusunda sizlere yardımcı...

Hüseyin Haydar Aslan photo

Hüseyin Haydar Aslan

04.09.2021

Şan Dersi · Çankaya, Ankara

Ankara üniversitesi Devlet konservatuvarı Opera bölümü mezunuyum. Tenor ses rengine sahip bir ses sanatçısıyım. Yaklaşık 10 yıl özel şan dersleri verdim ve bu işe devam ediyorun

Nazlı Deniz Yaşar photo

Nazlı Deniz Yaşar

30.04.2019

Şan Dersi · Çankaya, Ankara

Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera-Koro Bölümünden okul birinciliği ile mezun oldum. Mezuniyetim sonrasında 4 yıl boyunca şan, piyano, müzik teorisi, müzikal işitme, solfej, müzik okullarına hazırlık, okul öncesi müzik eğitimi(3-6 yaş) ve London collage of music sertifika sınavlarına...

Barbaros Dinçer photo

Barbaros Dinçer

01.02.2020

Şan Dersi · Çankaya, Ankara

Bilkent muzik ve sahne sanatlari arti gazi egitim fakultesi muzik ogretmenligi san bolumu mezunuyum. Sesi dogru kullanmak , yasamsal konforumuzu artiran bir unsurdur cunku dogumdan olume kadar en cok kullandigimiz kas grubu ses tellerimizdir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Şan Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Şan Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çankaya Şan Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Şan Dersi için Çankaya içinde toplam 88 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 184 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 345 kişi Çankaya Şan Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Çankaya Piyano Dersi

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Şan Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Şan Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Şan Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Şan Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Şan Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Şan Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Şan Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Şan Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Şan Dersi fiyatları, talep detayına göre 120 TL ile 180 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl