En İyi 10 Çankaya Ankara Su Yalıtımı

4 Su Yalıtımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 40 Su Yalıtım Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mk Yapı İzolasyon

Mk Yapı İzolasyon

Su Yalıtımı · Çankaya, Ankara
Firmamız sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek ülkemizdeki uygulama yanlışlıklarının ve eksiklerinin giderilmesine yönelik çalışmalarını teknik danışmanlık hizmetleri ile birlikte sunmakta, çözümlerini teknolojik imkanları da kullanarak en kaliteli malzemeler ve kalifiye-sertifikalı personel ile yapmaktadır. Hizmet alanını ülkemizin her bölgesine yayarak, ülke dışına da taşıyacak girişimlerde bulunmaktadır. Yalıtım konusunda tüketicilerin ve şantiye uygulayıcılarının güçlendirilmesi
Sauber Yalıtım

Sauber Yalıtım

Su Yalıtımı · Çankaya, Ankara
Vizyonumuz Kaliteli ürün standardımızı en üst seviyeye de tutmak, Ürün ve uygulama hakkında müşterilerimize dürüstlüğümüzden ve kalitemizden ödün vermeden, müşteri güvenini en yüksek düzeye çıkarmak. Misyonumuz Alışıla gelmiş doğaya ve insanlara zararlı, yanıcı, kısa ömürlü yalıtım ürünleri yerine, doğa dostu, üretiminden kullanımına kadar zararlı kimyasallar bulundurmayan, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak. Hedeflerimiz Ürünlerimiz ile ilgili ar-ge çalışmalarını
Alperen Tatlı

Alperen Tatlı

Su Yalıtımı · Çankaya, Ankara
Profesyonel ekibimiz ile işçilik hizmeti vermekteyiz malzeme için yönlendirilirsiniz malzemenizi kendinizin seçmesi özgürlüğünü yaşayın
İzder İzolasyon

İzder İzolasyon

Su Yalıtımı · Mamak, Ankara
ASANSÖR ÇUKURLARINDA OLUŞAN HER TÜRLÜ SU VE NEM GİBİ SORUNLARA KESİN ÇÖZÜM İZDER İZOLASYON . Temelden Çatıya; su depoları yalıtımı, yüzme havuzları yalıtımı, asansör çukuru yalıtımı, bohçalama yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras su yalıtımı, şıngıl uygulama yalıtımı, kumlu (arduazlı) membran uygulaması, P.V.C. membran uygulaması, her türlü sürme izolasyonu, çatı aktarma (kiremit) uygulaması işleriniz uzman ekibimizle firmamızın garantisi kapsamında yapılır.
Yeraltı Proje İnşaat Mühendislik

Yeraltı Proje İnşaat Mühendislik

Su Yalıtımı · Çankaya, Ankara
Bina ve fabrikalarda, yalıtım ve güçlendirme sorunlarına pratik, hızlı ve uygun çözümler üretiyoruz. Baraj, gölet, hidroelektrik santral, termik santral, metro ve hızlı tren tünellerindeki tecrübemizi binalardaki su yalıtımı problemlerinde değerlendirmek üzere Yapı Onarım Servisi markasını üretmiş bulunmaktayız. Bizde bir çözümünüz mutlaka vardır.
Efektif İnşaat Mühendislik Proje İsg Hiz.

Efektif İnşaat Mühendislik Proje İsg Hiz.

Su Yalıtımı · Çankaya, Ankara
ISONEM Kurulduğu 2004 yılından itibaren ihracatı hedef alan bir firmadır. Başta Amerika, İngiltere, Kanada, Avrupa ve Afrika da bir çok ülke de su yalıtımı konusunda kalitesini tüm dünyaya ispatlamıştır. İhracatını yaptığı 100’e yakın ülkenin yanı sıra bir çok ülkede distürübütörler oluşturmuş, satış showroomları açmış ve dünya genelinde prestijli projelere imzasını atmıştır. 11 yıl da dünyada çok ciddi bir pazar oluşturan ISONEM markasının başarısı bir rastlantı değildir. ISONEM, önce
Gülcan İnşaat Mimarlık Mühendislik Reklam Ve

Gülcan İnşaat Mimarlık Mühendislik Reklam Ve

Su Yalıtımı · Çankaya, Ankara
1997 de Ankara’da kurulan şirketimiz,Türkiye genelinde birçok başarılı işlere imza atmıştır, Son dönemlerde su yalıtımı ve izolasyon konusunda müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz. Türkiye'de inşaat sektöründe yaşanan tecrübeler göstermiştir ki, özellikle su yalıtımında büyük sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunun kaynağını tespit eden şirketimiz, Alman BASF firmasıyla başlattığı ortak çözüm arayışı çerçevesinde sadece Türkiye’de değil tüm dünyada örnek olacakbir ürün ortaya çıkarmıştır. Napoly adı
Kuvars İzolasyon Yapı Müh.şti

Kuvars İzolasyon Yapı Müh.şti

Su Yalıtımı · Çankaya, Ankara
Firmamız su izolasyon konusunda deneyimli ve uzman kadrosuyla su problemlerine çözümcü bir yaklaşım sunarak sizlere hizmet vermektedir. Doğru malzemeyi, doğru yerde yeteri kadar kullanmak ve firma olarak yaptığımız işin arkasında durmak esas gayemizdir.
Base Yapı

Base Yapı

Su Yalıtımı · Çankaya, Ankara
İNŞAAT MÜHENDİSİ GÖZETİMİNDE . SINIRSIZ SÜRELİ İŞÇİLİK GARANTİLİ İŞLER . Su deposu yalıtımı , teras yalıtımı, temel yalıtımı, bina güçlendirme , kentsel dönüşüm taahhüdü.
Abdurrahman  Özdemir

Abdurrahman Özdemir

Su Yalıtımı · Çankaya, Ankara
Isı yalıtım ve dışcephe mantolama ustasıyım ekibimde var sizleri memnun edebilmek bizim işimiz garantili yaparız dest ederiz yaptgimiz işleri bacalama, perde,teraz ve catı meran şıngıl yapmakdayım teşekürler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sinan K.
Su Yalıtımı   14/11/2020

çok kısa sürede iletişime geçerek harika işçilik yaparak aldığım en iyi hizmetlerden di.Yalitimda tek gecer herkese tavsiye ederim.

         
Metin K.
Su Yalıtımı   30/08/2020

fiyat ve çözüm odaklı çalışan bir firma kesinlikle ne yaptığını bilen yeterli teknik donanıma sahipler. Biz memnun kaldık kesinlikle öneririz.

         
Coşkun T.
Su Yalıtımı   29/08/2020

Murat bey işinin ehli, belirli prensiplerle çalışan biri. Özellikle su izolasyonu konularında sorunlarınız varsa çözüm için MK'yı mutlaka tavsiye ederim.

         
Mehmet T.
Su Yalıtımı   24/08/2020

Kısa sürede sorunu tesbit edip uygun fiyata hallettiler. Çözüm ve maliyet açısından oldukça yapıcı bir firma. Teşekkür ederim Murat bey. Şahsım adına tavsiye ederim.

         
Seçkin E.
Su Yalıtımı   16/08/2020

Çatı terasımda izolasyon yapılması gereken ulaşması sıkıntılı 10 metrelik bir bölüm için 3 aydır birçok usta geldi. Hiçbirinin çözüm önerisi kalıcı ve garantili değildi. BD Yapı’nın çözüm önerisi kalıcıydı ve yazılı garanti verdiler. Verdikleri fiyat da uygundu. Konuştuğumuzun ertesi günü gelip iki günde işi tertemiz tamamlayıp gittiler. Özellikle ustalarda bulunması zor olan telefonla ulaşılabilirlik, dakiklik, sözünde durma ve insanlarla düzgün iletişim kurma özellikleri nedeniyle ileride doğabilecek işlerimde de bu firma ile çalışmak ilk tercihim olacak.

         
Serap N.
Su Yalıtımı   18/05/2020

Murat Bey ve ekibinden son derece memnun kaldık.çalışması işlerini zamanında ve düzgün yapmış olmaları en büyük kolaylık oldu bizim için. Kesinlikle tavsiye ediyoruz!

         
Necmettin İ.
Su Yalıtımı   15/05/2020

Murat Bey, gerçekten işinin uzmanı, profesyonel bir kişi. Başlangıçta ne şekilde anlaşmış iseniz aynen yerine getirip aynı zamanda önerileriyle sorunların çözümü noktasında yardımcı oluyor, Başından sonuna kadar işçilerin başında durup işini takip ediyor. Aynı zamanda kişilik özellikleri itibariyle de mükemmel bir kişi. İşi verdiğinizde kesinlikle gözünüz arkada kalmıyor. Kendisine teşekkür ediyor, su izalasyonu konusunda işi olan kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Ali H.
Su Yalıtımı   23/04/2020

sinan usta işin ehli işini düzgün ve sağlam yapan ustalardan emeğine saglik tesekkurler sinan usta birdahaki calismalardada sizinle çalışmak isteriz

Su Yalıtımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz