Hizmet Ver
Theta Healing

4 Ankara Çankaya Theta Healing Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 38 Theta Healing Terapisti hizmet vermeye hazır.

Çankaya Theta Healing için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Theta Healing için Çankaya içinde yüzlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

 • Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin ortalama puan değeri, Çankaya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Çankaya içinde yazılan sayısız gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Her yıl binlerce kişi Theta Healing için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Çankaya Ankara Theta Healing

Meral Kaya photo

Meral Kaya

14.08.2019

Theta Healing · Çankaya, Ankara

İnanç sisteminizin tamamıyla değiştirilip yeniden yapılandırılacağı theta healing mucizevi bir çalışmadır. Yaratıcının sevgisinin nasıl hissedildiğini biliyorum ve iyileşmek mümkündür. Zihninizi temizleyecek ve belli bir inancı serbest bırakmanıza yardımcı olacaktır.

Kıymet H. photo

Kıymet H.

09.02.2021

Theta Healing · Çankaya, Ankara

Merhaba ThetaHealing ile hayatınızda muhteşem dönüşümler gerçekleştirebilirsiniz. ThetaHealingi herkes kolayca öğrenebilir ve uygulayabilir. Danışmanlık ve seminerler için

Emel K. photo

Emel K.

27.08.2021

Theta Healing · Çankaya, Ankara

Merhabalar ben Emel, Theta healing 12 modül uygulayıcı ve 6 modülün eğitmeniyim,Theta healinge kendim şifalanarak başladım,theta heling bilinçaltı tekniğidir ve konu sınırlaması yoktur,aynı zamanda yaşam koçuyum ve astrolojiye devam ediyorum,bilinçaltı çalışmalarına neuroformat ile...

Zehra Y. photo

Zehra Y.

16.08.2020

Theta Healing · Çankaya, Ankara

Basic/Advance/Dig Deeper/Sen ve Yaratıcı/Yaratım ve Bolluk eğitmeniyim ve birçok modülün de uygulayıcısıyım. Sen de hayatın değişsin ve daha güzel olsun istiyorsan bilinçaltı kodlarından özgürleşebilirsin. Theta healing ile her konuda danışmanlık alabilirsiniz. Korku, kaygı, değersizlik...

Sevde Ö. photo

Sevde Ö.

04.07.2021

Theta Healing · Çankaya, Ankara

Hayatınızda dönüştürmek, şifalandırmak, desteklemek istediğiniz tüm konular için bilinçaltı şifalandırma yöntemi ile kalıcı güzel dönüşümler sağlayabiliriz.

Şafak Ş. photo

Şafak Ş.

15.08.2021

Theta Healing · Çankaya, Ankara

Bütün inançlarından özgürleşip dönüşümle beraber gerçek bir değişime hazır mısın? Bu eğlenceli yolcuğa Yaradan’ın koşulsuz sevgisiyle eşlik ediyorum.

Didem T. photo

Didem T.

06.09.2018

Theta Healing · Çankaya, Ankara

Theta Healing terapi bilinçaltında bulunan, hayatımızı olumsuz etkileyen negatif kodların (Kök inançların) bulunup, pozitif inançlar ile değiştirilip dönüştürülmesidir. Bu teknik ile yaşamımızda probleme, tıkanıklığa, hastalığa sebep olan negatif inançlar Theta frekansı ile temizlenir....

Handan Y. photo

Handan Y.

18.05.2022

Theta Healing · Çankaya, Ankara

Merhabalar ☘️🥰 ♥️ İlişkilerinizde zorlu sınavlar, kayıplar, acılar, sorunlar yaşadığınız aynı tarz olayların ana nedenlerini merak ediyormusun? Şu an frene bastın bile sende hayatında olan olayların normal olmadığını FARKETTİN demektir. Kağıt kaleminizi hazırlayın. Hayatının Altını Üstüne...

Thetahealing K. photo

Thetahealing K.

27.03.2022

Theta Healing · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben bir Thetahealing uygulayıcısıyım. Benimle ruhsal, öz benlik, geçmiş ve genetik olarak şifalanmayı seçerseniz, şifalanmanız için aracı olmaktan mutluluk duyarım. Seanslarım online'dır. Sevgilerimle.

Ülkühan A. photo

Ülkühan A.

30.07.2020

Theta Healing · Çankaya, Ankara

Sizin veya çocuklarınızın bilinçaltı inançlarınızdaki olumsuz kayıtları, stres, fobi, endişe, yalnızlık,çakralar ve blokajları, değersizlik hissi, kaygı ve keyifsizlikler, tekrarlanan negatif döngüler, duygusal problemler, travma, finansal problemler, odaklanma problemlerinizi theta healing tekniği...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çankaya Theta Healing Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çankaya Theta Healing ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Theta Healing talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Theta Healing için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Theta Healing talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Theta Healing taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Theta Healing talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Theta Healing için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Theta Healing hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Çankaya Theta Healing fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Çankaya Theta Healing fiyatları, talep detayına göre 300 TL ile 800 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl