Hizmet Ver
Ödev Abisi

4 İstanbul Çekmeköy Ödev Abisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çekmeköy civarında 133 Ödev Abisi hizmet vermeye hazır.

Çekmeköy Ödev Abisi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 133 Ödev Abisi, Çekmeköy içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Çekmeköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Çekmeköy içinde yazılan 24 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 89 kişi Çekmeköy Ödev Abisi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Çekmeköy İstanbul Ödev Abisi

Ozan D. photo

Ozan D.

14.09.2022

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

İlkokul-Ortaokul-Lise-Üniversite öğrencilerinin ödevlerine,projelerine,makalelerine,tezlerine,bilgisayardan olan işlerine vs. gibi her konuda yardımcı oluyorum. Önceden yapmış olduğum yardımlar için referanslarım vardır, onlar içinde bilgi alabilirsiniz. Fiyat olarak yardımcı olurum sorun değildir.

Ömer Emirhan K. photo

Ömer Emirhan K.

16.09.2022

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Doğuş üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi aynı zamanda psikoloji öğrencisiyim. Anlatmayı ve öğretmeyi çok severim.

Mehmet Yalçın A. photo

Mehmet Yalçın A.

16.02.2021

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. 2018 yılında Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lise'sinden mezun oldum ve 34bin sıralama ile GTÜ'ye yerleştim. C, C++ ve Java dillerine hakimim. Başta bilgisayar ve yazılım mühendisliği düşünen ve genel olarak mühendislik düşünen genç...

Nur Evşan Ö. photo

Nur Evşan Ö.

09.04.2021

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Sakarya üniversitesi 3. sınıf mühendislik öğrencisiyim. Boş zamanlarımda ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki arkadaşlara çeşitli derslerde yardımcı olmak adına dersler veriyorum. İngilizce eğitim görüyorum. Okul öncesi İngilizce, ilkokul ve ortaokul tüm derslerden çalıştığım arkadaşlar oldu....

Umut Can A. photo

Umut Can A.

25.10.2023

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Merhabalar, ilkokul ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilerimizin matematik ödevlerinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım

Onur Can B. photo

Onur Can B.

20.09.2023

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Merhaba Mimarım. Teknik çizim, 2D ve 3D proje çizimleri konusunda yardımcı olabilirim

Ali Berk A. photo

Ali Berk A.

26.05.2022

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Merhabalar yüksek lisans tezi, makale ve dönem projesi kapsamında profesyonel olarak destek veriyorum. İlgilenenler ulaşabilir.

Fehmi Samet D. photo

Fehmi Samet D.

30.06.2022

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden birincilikle mezun oldum. İlkokul seviyesindeki öğrencilerin ödevlerine yardımcı olabilirim.

Mustafa Gürkut D. photo

Mustafa Gürkut D.

26.10.2022

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Üniversite 2.sinif öğrencisiyim deneyimim var panzeri döneminde bu işle çok uğraştım derslerim akicidir

Ahmet Alp Z. photo

Ahmet Alp Z.

04.02.2023

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Uygun fiyatlar dahilinde ödev yapıyorum veya ödevi öğrenci ile birlikte yapıyoruz. Öğrenciye adım adım öğreterek birlikte ödevi anlayarak yapıyoruz. İsteyenler için ödevi direk yapıp da yollayabilirim

Necmi Emin D. photo

Necmi Emin D.

22.06.2023

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Merhabalar ben necmi emin dağınık. Medipol üniversitesi ergoterapi 3.sınıf öğrencisiyim. Pediatri alanında gerek sahada gerek teorik bağlamda çocuklar ile ilgili pek çok çalışma gerçekleştirdim. Özellikle bireylerin bağımsızlığı, topluma entegrasyonu, anlamlı ve amaçlı aktiviteler yoluyla nasıl...

Kadir Erhan B. photo

Kadir Erhan B.

18.10.2020

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Çocuklarınız için derslerine ve ödevlerine yardımcı, ders planını her öğrencinin seviyesine ve hedeflerine göre düzenleyen bir eğitim metodum var. Öğrencilerin okuldan uzak kaldığı şu dönemde derslerinden de uzak kalmaması adına ödev ağabeyliği yapmaktayım. Halihazırda hukuk fakültesine devam...

Mustafa Enes B. photo

Mustafa Enes B.

10.12.2022

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

2020 yılında Okan Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünden mezun oldum, yaklaşık 3 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. İlkokul seviyesinde Türkçe,Matematik ve okuma-yazma eğitimi konusunda çalışmaya ilgiliyim.

Mücahit Sefa A. photo

Mücahit Sefa A.

23.04.2022

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi İlköğretim Fen Bilgisi öğretmenliği bölümünden mezunum. Şu an halk eğitim kurumlarında eğitim vermekteyim. İlköğretim fen bilgisi dersi dışında ilkokul- ortaokul matematik, tyt (lise) matematik + geometri ve tyt- ayt fizik özel dersleri de vermekteyim. Bir çoğu...

Mehmet Salih B. photo

Mehmet Salih B.

12.09.2023

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Fenerbahçe Üniversitesi, Ergoterapi bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Çocukları, onlarla vakit geçirmeyi ve bişeyler öğretmeyi severim.

Yılmaz Can G. photo

Yılmaz Can G.

13.09.2023

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Merhaba ben itü 2. Sınıf geomatik öğrencisiyim. İnternetten yapılacak proje ödevleri vs gibi işleri yapmanıza yardımcı olurum ya da kendim yaparım.

Reis Berkay G. photo

Reis Berkay G.

24.06.2021

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Gözünüzde büyüyen tüm ödevlerinizi ekibimle en iyi şekilde yüksek kaliteyle kısa sürede bitiriyorum. Her konuda kendine has özel bilgiye sahip bir ekip ile Son günlere kalan , yapamayacağınızı düşündüğünüz veya üşendiğiniz ödevlerinizi yapmak için buradayım. Hem el yazısı hem Slayt olarak çok titiz...

Nazım Ulaş S. photo

Nazım Ulaş S.

19.06.2023

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Merhaba Ben Ulaş Mekatronik bölümü öğrencisiyim. Eğer sunum hazırlamak veya ödevlerinizi tamamlamak konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, size profesyonel bir hizmet sunabilirim. İşbirliği yapmaktan ve sizin başarınıza katkıda bulunmaktan memnuniyet duyarım.

Yunus Emre G. photo

Yunus Emre G.

20.02.2023

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Merhabalar, yıllarca animatörlük yaptım. Çocuklarla olan iletişimime güvenebilirsiniz.

Mehmet Emin K. photo

Mehmet Emin K.

11.09.2023

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Merhabalar, ben Mehmet Emin. Haliç üniversitesi, Bilgisayar Teknolojisi bölümünde son sınıf öğrencisiyim. İstanbul/Beyoğlunda ikamet etmekteyim. 21 yaşındayım. Tecrübe olarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin ödevlerinde ve derslerinde yardımcı olmuştum.

Ahmet Hakan K. photo

Ahmet Hakan K.

09.10.2021

Ödev Abisi · Çekmeköy, İstanbul

Ödevlere yardımcı olmak ve öğrencilere destek olmak bir öğretmen olarak yaptığım en güzel olaylardan biri bunu hizmet olarak da yapmak isterim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çekmeköy Ödev Abisi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çekmeköy Ödev Abisi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ödev Abisi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ödev Abisi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ödev Abisi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ödev Abisi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ödev Abisi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ödev Abisi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ödev Abisi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Çekmeköy Ödev Abisi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Çekmeköy Ödev Abisi fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl