En İyi 10 Çeşme İzmir Duş Teknesi

4 Duş Teknesi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Mümtaz İstanbullu

Mümtaz İstanbullu

Duş Teknesi · Çeşme, İzmir
Çeşme ve tüm yarım adada her türlü duşakabin ve duş tekneleri montaj hizmetini itina ile yapmaktayız.İşi bir bilene yaptırın.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kadir Ş.
Duş Teknesi   24/02/2021

hem hızlı hem de temiz bir şekilde işinizi yaptığınız için teşekkür ederiz Muhsin usta son derece profesyonel bir iş çıkarttınız için ayrıca teşekkür ederiz.

         
Hülya I.
Duş Teknesi   20/02/2021

Serhat Bey, işlerimizi kısıtlı süremiz olmasına rağmen profesyonelce zamanında, temiz ve sorunsuz bir şekilde tamamladı. Ayrıca ilave tadilat taleplerinize de yardımcı oldu. Serhat bey herşey için teşekkürler. herkese tavsiye ediyorum

         
Sebayi Y.
Duş Teknesi   08/02/2021

İşlem öncesi iletişim harikaydı. Cuma günü sipariş verdim cumartesi gelip taktılar. İşçilik hizmet mükemmeldi. Çokta şık oldu. Şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Selma E.
Duş Teknesi   26/01/2021

Duşakabin yaptırdım..piyasa fiyatından çok daha uygun ve kaliteli ürün yaptılar söylendiği tarihte de teslimatı yapıldı..bizimle ilgilenen Sait Bey e herşey için çok teşekkür ederim ..

         
Serkan K.
Duş Teknesi   24/01/2021

ömer usta çok kibar sıcak kanlı çözüm odaklı işçiliği çok iyi malzeme güzel yani tansiye ederim. eline sağlık ustam.

         
Onder D.
Duş Teknesi   10/12/2020

hizmetten çok memnun kaldım. Güler yüzlülüğü ve yardımları için Sevilay Hanıma içinde çok teşekkür ederim. Tereddüt siz tercih edebilirsiniz.

         
Sibel S.
Duş Teknesi   01/12/2020

Aldığım hizmet gayet duyarlı ve iletişim anlayış çerçevesi içerisinde uygun fiyat kaliteli hizmet özellikle sevilay hanıma anlayış ve gösterdiği ilgi ve alakadan anlayıştan dolayı minnettarım

         
Tolga A.
Duş Teknesi   20/11/2020

hızlı iletişim, talebe göre kusursuz hizmet ve verilen günden önce hazır teslimat. dürüst ve güvenilir işlem. teşekkürler feyzullah kardeşim.

Duş Teknesi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz