Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 İzmir Çiğli Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çiğli civarında 249 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Çiğli Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Çiğli içinde toplam 249 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 284 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Çiğli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 648 kişi Çiğli Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Çiğli İzmir Matematik Özel Ders

Yunus Sezgin photo

Yunus Sezgin

15.05.2019

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir

Dokuz eylül üniversitesi mezunuyum anlatımım gayet sade ve nettir kısa yollardan işlem yapmaya bayılırım. lise 1 e kadar ders veriyorum lise 1 dahil

Leyla Tez yeşilbaş photo

Leyla Tez yeşilbaş

02.09.2020

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir

Dokuz eylül matematik (İng.) bölümünden mezunum. Alanında 10 senelik özel ders tecrübem var. Her seviyede öğrenci ile çalışabilmekteyim.Disiplinline önem veririm. Öğrencirlerimi asla ödevsiz bırakmam, Ödevleri her gün whatsup üzerinde kontrol ediyorum veya yapamadıkları sorular için ders gününu...

Rana Erkal photo

Rana Erkal

29.10.2021

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden 2021 yılında mezun oldum . Ayrıca Dokuz Eylül Hukuk Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim.

Ömer Ergin photo

Ömer Ergin

16.12.2019

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir

15 yıldır İstanbul ve İzmir de özel okullarda çalışma hayatına halen devam ediyorum. Her zümrede görev aldım. İlkokul önemli bir yıl ve her yıla dair önemli ayrıntıları göz önünde bulundurarak, bir alt seviyeye ait varsa eksikler ve bir sonraki yıla hazırlık bakış açısıyla planlamamı yapıyorum....

Umut Can Doğan photo

Umut Can Doğan

17.11.2021

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir

Hedefim öncelikle çalışılan konuyu en sade, en yalın temel mantığıyla kavratmaktır. Sonraki süreçte Öğrencimin seviyesine en uygun bireysel öğretim programını hazırlayarak kademeli bir ilerleyiş sistemi yürütüyorum. Matematik; konuya özel soru tipleri, çözüm teknikleri ve yeni nesil sorularıyla...

Gamze Yıldız photo

Gamze Yıldız

04.06.2020

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir

Öğrencinin ihtiyacına özel program hazırlayıp, ödev takibi yaparak günel soru tarzlarıyla başarılı ve disiplinli ders işleme sistemiyle ders anlatıyorum.

Şamil Aslan photo

Şamil Aslan

20.07.2020

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi 4.sınıf öğrencisiyim. 4 yıldır matematik özel dersleri veriyorum. Üniversiteye giriş sınavında ilk aşamada ( o dönemki adıyla YGS ) matematik kısmında 40 soruda 40 doğru ile tam net yaptım. Online ders ya da evlerde özel ders tecrübem var.2008 itk...

Seda Elbil photo

Seda Elbil

18.10.2021

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir

İlköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. Matematik öğretmeni olarak çalışıyorum.

Onur Demir photo

Onur Demir

11.12.2021

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir

Etüt merkezlerinde ve birebir özel ders olarak 9 yildir matematik dersi veriyorum. Bu konuda oldukça deneyimliyimdir. Birkac derste farkı sizler de göreceksinizdir. Bana ayirdiginiz vakti ve nakti elimden geldigince haketmeye, sizleri de matematik konusunda istediginiz yere getirmek icin elimden...

Ozan Karagöz photo

Ozan Karagöz

04.10.2020

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir

Boğaziçi üniversitesi matematik öğretmeni mezunuyum. 2003 yılından beri devlet okulunda çalışıyorum. Öğretim tekniklerim ve öğrencilerime profesyonel yaklaşımımla matematiğe karşı olumlu davranış geliştirir ve başarı elde edilmesini sağlarım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çiğli Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çiğli Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Çiğli Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Çiğli Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl