En İyi 10 Çiğli İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çiğli civarında 118 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hüseyin Çetinay

Hüseyin Çetinay

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
İlkokul/ Ortaokul/Lise/ Kpss Önlisans okula yardımcı ve sınavlara hazırlık kapsamında matematik özel dersi veriyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde halen öğrenimini sürdürmekte olup 4. Sınıf öğrencisiyim.
Betül Akkaya

Betül Akkaya

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Bartın Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisiyim, 22 yaşındayım, bu işi çok seviyorum, matematik benim için bir hobi, öğrencilerime de aynı şekilde yaklaşıp ilk başta matematiği sevmelerini hedeflemek amacım, bir şeyi severseniz artık o sizinn ilgi alanınız olur, öğrencilerimin hayatında yol ışığı olmak benim en büyük temelimdir, öğretmenlik sadece kağıt kalemden ibaret değil, öğrencimin hem danışmanı hem öğretmeni hem ablası olmak benim vizyonumdur.
Gökhan Ökmen

Gökhan Ökmen

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Yaklaşık 7 yıldır her düzeyde matematik ve geometri dersleri veriyorum. Bu süre içerisinde bir birinden farklı bir çok öğrenci ile tanışma fırsatı buldugum için derslerimde bir çok farklı method kullanıyorum anlasilabilirligi arttırmak adına. Bu durum da matematiği anlasilamamazliktan çıkarıyor ve keyife çeviriyor. Bu konuda yardıma ihtiyacı olan her düzey ve sınıftaki öğrenci için yardım etmeye hazırım.
Osman  Yıldırım

Osman Yıldırım

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
2011 yılından beri özel ders vermekteyim. 9 - 10 - 11 - 12. sınıflar ve YGS - LYS - KPSS - ALES - DGS gibi sınavlarda başarılı olmak için doğru yerdesiniz. Saatlik ücret olarak 75 TL almaktayım. Fakat konu bitmeden saat dolsa bile ders bitmez. Grup olarak alınan özel dersler daha uygun fiyata gelmektedir.
Özge Akkaş

Özge Akkaş

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
5 yıldır matematik, lgs ve fen bilgisi alanında özel ders vermekteyim. okula ve sınavlara yönelik eğitim ve eğitim koçluğu yapmaktayım
Büşra Dağlı

Büşra Dağlı

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Ege Üniversitesi İktisat öğrencisiyim. İyi derecede matematik bilgi ve ders tecrübesine sahibim . 3 yıldır ilkokul seviyesi özel ders veriyorum
Ali Adatepe

Ali Adatepe

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Üniversite öğrencisiyim. fen lisesi mezunuyum. ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine uygun fiyata ders veriyorum
Reha Atalay

Reha Atalay

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Özel ders konusundaki 20 yıllık tecrübe ile fizik ve matematik branşlarında ihtiyacınıza uygun ders veriyoruz. Dersleri konusunun uzmanı, formasyon sahibi, özel öğretmenlik tecrübesi bulunan bir hocadan almış olacaksınız. Lise ve üniversite seviyelerinde hizmet verilmektedir.
Çağla Çanakcı

Çağla Çanakcı

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Izmir de psikoloji öğrencisiyim ve bölüme matematikten 1 yanlış yaparak geldim. Öğretmen lisesi mezunuyum ve anlatabilme yeteneğimin yüksek oranda olduğunu ve eğlenceli ders anlatabildiğimi düşünüyorum.
Ferhat Ağın

Ferhat Ağın

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Mtematik ve fizik özel ders veriyorum 2017 lys fizik te ful yaptım öğrenci arkadaşlara maddi açıdan yardımcı olurum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Buğra Cenk Ağaçkakan
Matematik Özel Ders   20/09/2020

Açıkcası online derse ön yargım vardı. Fakat Ömer hoca ile deneyimledikten sonra fikrim değişti. Ders öncesi kararlaştıedığımız plan ve hedef doğrultusunda alınacak kaynakları belirleyip aynı kaynakları bilgisayar üzerinden bana anlatarak dersin işleyişini sürdürüyor. Güncel föyleeden sunumunu yaptı. Soru sorma konusunda rahat hissettim kendimi. Rahatlatıcı ve anlayışlı bir tavrı var. Ödevlendirme ve takip de yapıyor kendisi. Bu sayede ders çalışma düzenim rayına oturdu. Şu anki gidişatımızdan memnunum. Kendisiyle devam edeceğim. Herkese gönül rahatlığı içinde tavsiye ederim. Teşekkürler Ömer hpcam

         
Selçuk DOLGUN
Matematik Özel Ders   11/09/2020

Oğlum la çok çabuk iletişim kurdu inşallah başarılı bir dönem geçirip.LGS de bizi başarıya ulaştırcaktır.Bu konuda çok umutlyum.

         
Hacer Özbulat
Matematik Özel Ders   11/09/2020

Emekleriniz için teşekkürler hocam. Üniversitede olmanın gururunu Sevincini sizin sayenizde yaşadım

         
Matematik Özel Ders   09/08/2020

Son derece güler yüzlü sempatik, ve hiç sıkılmadan matematiği öğrendim. Aynı zamanda gerçek bir yaşam koçu.

         
Fatime Aydın
Matematik Özel Ders   07/08/2020

İlgisinden dolayı teşekkür ederim, ben memnum kaldım. Ders almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim..

         
Burcu Aydın
Matematik Özel Ders   02/08/2020

Gayet başarılı ve ilgili, iyi ki bulmuşum yoksa ne yapardım bilmiyorum matematiğin nereden nereye geldi yks girene kadar devam etmeyi dusunuyorun

         
Asya Asya
Matematik Özel Ders   31/05/2020

Kendisi gerçekten çok başarılı bir öğretmen.Onu seçerek en doğru kararı verdiğime inanıyorum.Matematiği asla anlamayan biri olarak şuan baya bir yol katettik.Matematiğe dair ön yargısı olan, ben yapamıyorum, anlamıyorum diyen varsa İbrahim Hocamızla tanışsın.Seviyenize uygun basit ve akılda kalıcı örneklerle konu anlatımı yapıyor gerek ispatları gerek dersin akıcılığı her şeyiyle çok başarılı şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Zeynep Kuriş
Matematik Özel Ders   07/03/2020

Bedirhan bey, çocuklarla gayet iyi ilgileniyor ve anladığım kadarıyla eğlenceli örnek ve anlatımıyla çocukların da sevgisini kazandı kısa zamanda.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz