En İyi 10 Çiğli İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çiğli civarında 136 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat A.

Murat A.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
İlköğretim ve lise öğrencileri için sınavlara ve okula yardımcı Matematik-Geometri dersi veriyorum. Ege üniversitesi mezunuyum ve 5 yıldır özel ders vermekteyim.
Figen Rahime  G.

Figen Rahime G.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
4 yıldır Çiğli Fen Lisesinde daha önce Anadolu Öğretmen lisesinde görev yaptı. 24 yıllık meslek tecrübem var.
Reha A.

Reha A.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Özel ders konusundaki 20 yıllık tecrübe ile fizik ve matematik branşlarında ihtiyacınıza uygun ders veriyoruz. Dersleri konusunun uzmanı, formasyon sahibi, özel öğretmenlik tecrübesi bulunan bir hocadan almış olacaksınız. Lise ve üniversite seviyelerinde hizmet verilmektedir.
Yusuf  Ö.

Yusuf Ö.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
İki yıldan fazla özel ders tecrübem var. Sempatik bir öğretmenim öğrenci ilişkilerinde başarılıyım. Motivasyonu düşük öğrencilerle özel olarak ilgilenip, mentorluk yapabilirim.
Kadir  E.

Kadir E.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Merhabalar ben inşaat mühendisiyim ayrıca Ege Üniversitesinde Matematik Bölümü okudum .Çok başarılı eğlenceli ve kolay öğreten bir öğretmen olduğumu düşünüyorum. Ders Verdiğim herkes benden memnun kalmıştır. Özellikle ortaokul ve ilkokul öğrencileriyle üst düzey bir başarı hikayem var.
Selami H.

Selami H.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Denizli pamukkale universitesi 2009 matematik bolumu mezunuyum.2007 yilindan beri cesitli dersane, etut merkezi ve ozel ders burolarinda matematik ve geometri alanlarinda tum sinif kategorilerinde ders anlatimi, soru cozumu ve birebir ders verdim.simdi ise sadece matematik ve geometri alanlarinda tum yas gruplarinda ozel ders vermekteyim. adaylarin ders alacaklari mekani adaylara birakmakta olup, fiyat konusunda piyasanin altinda bir ucret talep etmekteyim.bana ulasmak isteyen adaylar 055314927
İlay K.

İlay K.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Ege Üniversitesi Matematik Bölümü Hazırlık öğrencisiyim. Ortaokul 8. sınıfa kadar her seviyede öğrenciye ders verebilirim. (Ders saati başına 50 TL ücret.)
Özlem Y.

Özlem Y.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri bölümü son sınıf öğrencisiyim. İleri düzeyde matematik bilgisine sahibim. Uygun fiyatlarda özel ders veriyorum. Matematiğin sevilebilen bir ders olduğunu severek öğretmeyi öğrenciye sunabilirim
Ecem B.

Ecem B.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Denizcilik mezunuyum. Sayısal bölümü öğrencisiyim. Ortaokul öğrencilerine matematiği sevdireceğim :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gülden DANACI
Matematik Özel Ders   19/06/2020

Eğitimci bir anne olarak kızıma ders veren Mustafa Cengiz Öğretmenimi işini severek yaparken öğrenciye de matematiği sevdiren birisi olarak gördüm. Öğrenci takibi mükemmel, samimi, iletişime açık düzgün bir eğitimci.Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Hedefimize sayenizde gideceğiz inşallah Mustsfa öğretmenim.Öyle görüyorum.

         
Berra Göbülük
Matematik Özel Ders   08/05/2020

Ben 12.sınıf öğrenicisiyim armut.com vasıtasıyla matematik dersi alacak olmam çok ani gelişti ve şanslıyım ki karşıma Yavuz hoca çıktı:) Birkaç haftadır ders yapıyoruz beraber online olarak başta nasıl olucak diye tereddütlerim olmadı değil daha sonrasında deneme dersi teklif etti hocamız ve çok verim aldım.Hocamızın hem üslubu hem de enerjisi çok iyi.İşlediğimiz konularda daha öncesinde yapamadığım soruları mantığıyla öğrenmiş oluyorum yani hocamız formül verip geçen birisi değil siz anlayana kadar emek veriyor.İyi ki tanımışım kendisini ben çok memnunum hocamızdan.Çok teşekkür ederim ☺️

         
NİL REYHAN
Matematik Özel Ders   06/05/2020

Kübra hoca ile şu pandemi döneminde tyt çalışmaya başladık. ÖZverisi, anlatması, konuya hakimiyeti büyük şans oldu...

         
Nilufer Kaftan
Matematik Özel Ders   29/04/2020

Ilk başta online eğitime karşıydık ama tahsin hoca sayesinde bunun da verimli olabileceğini anladık ve hem samimî hemde bilgilerinden dolayı tavsiye eder kendisine teşekkür ederiz. Saygılarımızla

         
Berk Can Uzun
Matematik Özel Ders   11/04/2020

Ali hocama tüm samimiyeti için teşekkür ederim. Yüzeysel anlatımdan ziyade nasıl öğretmesi gerektiğini bilen, matematiği sevdirmek için çeşitli yöntemlere başvuran bir öğretmen. Armut sayesinde kendisiyle tanıştım. Bundan sonra da aktif olarak derslere devam edeceğiz. Sınavda istediğim hedefe ulaşacağıma beni inandırdı. Bende onunla birlikte bu hedefe daha kolay ulaşacağıma inanıyorum.

         
Veysel Manilboğa
Matematik Özel Ders   07/03/2020

Bir öğrenci ile iletişim kurmakta ve eksiklerini görüp bu konulardaki açığını kapatmada baya iyisiniz hocam. Akıcı bir anlatım üslubu ile karmaşık gibi görünen konularda bile kolaylıkla anlamamızı sağlıyorsunuz. Sabırlı ve hoşgörülü yaklaşımlarınız içinde çok teşekkür ederim.

         
Sinan Kara
Matematik Özel Ders   04/03/2020

İlk olarak aldığım deneme dersimizde anlamıştık. Ve çocuğuma sorduğumda o da öğretmeninin dersi çok açıklayıcı ve güzel anlattığını söyledi. Devamındaki dersler bunun pekiştiricileri oldu. Kesinlikle çok iyi bir öğretmen.

         
Vildan Çıtak
Matematik Özel Ders   25/02/2020

Özlem öğretmen Ekim ayından itibaren kızıma ders veriyor. Kızım matematik çalışmayı pek istemezdi şimdi Özlem öğretmen sayesinde artık matematik dersinide severek çalışıyor. Samimi naif bir insan iyi bir öğretmen.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz