En İyi 10 Çiğli İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çiğli civarında 154 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ozan Çağlar Öndeyer

Ozan Çağlar Öndeyer

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Merhabalar. Ben Ozan Çağlar ÖNDEYER. 2018 yılında Ege üniversitesi Matematik Bölümünden (Bilgisayar Opsiyonu) mezun oldum. Pedagojik formasyonumu Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesinden aldım. 2014 yılından bu yana İzmir’de matematik özel ders veriyorum. Üniversiteye hazırlık, Liselere giriş sınavları, KPSS, DGS, okula takviye, okul sınavlarına hazırlık vb. birçok seviyede matematik ve geometri özel ders hizmeti veriyorum. Yaptığım işi istekli bir şekilde ve severek yapıyorum. Matematik bir dil
Hüseyin Çetinay

Hüseyin Çetinay

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
İlkokul/ Ortaokul/Lise/ Kpss Önlisans okula yardımcı ve sınavlara hazırlık kapsamında matematik özel dersi veriyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde halen öğrenimini sürdürmekte olup 4. Sınıf öğrencisiyim.
Reha Atalay

Reha Atalay

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Özel ders konusundaki 20 yıllık tecrübe ile fizik ve matematik branşlarında ihtiyacınıza uygun ders veriyoruz. Dersleri konusunun uzmanı, formasyon sahibi, özel öğretmenlik tecrübesi bulunan bir hocadan almış olacaksınız. Lise ve üniversite seviyelerinde hizmet verilmektedir.
Kadir  Erdem

Kadir Erdem

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Merhabalar ben inşaat mühendisiyim ayrıca Ege Üniversitesinde Matematik Bölümü okudum .Çok başarılı eğlenceli ve kolay öğreten bir öğretmen olduğumu düşünüyorum. Ders Verdiğim herkes benden memnun kalmıştır. Özellikle ortaokul ve ilkokul öğrencileriyle üst düzey bir başarı hikayem var.
Beril  Yaman

Beril Yaman

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezunum, yüksek lisans yapıyorum. İzmir Karşıyaka tarafında ilkokul + ortaokul öğrencilerine ödevlerinde yardımcı olur ve matematik başta olmak üzere tüm derslerinde sınavlara yönelik ders anlatırım.(İlk ders deneme amaçlı ücretsiz. )
Ali Okan Üstündağ

Ali Okan Üstündağ

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Malatya İnönü Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunuyum. 2012 yılından itibaren çeşitli dershane ve etüt merkezlerinde görev yapmakla birlikte 2010 yılından itibaren 7 yıl boyunca özel ders verdim. Öğrenci ile iletişimi iyi olan ve öğretmeyi seven, sabırlı biri olarak öğretmenlik mesleğini en iyi şekilde yaptığımı düşünmekteyim.
Sevda  Aslancan

Sevda Aslancan

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Merhaba, ben Sevda Aslancan, matematik öğretmeniyim. Dokuz Eylül Üniversitesi 2013 yılı mezunuyum. Mezun olduğum tarihten itibaren özel okul, kurs merkezi vb. şeklinde kurumlarda çalışıyorum. Aynı zamanda birçok farklı seviyeden öğrenciye özel ders verdim. Öğrenmenin bireyselliğinin önemini biliyorum. Bildiklerimi, deneyimlerimi ve öğrenme metodlarımı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağım.
Melisa Eroğlu

Melisa Eroğlu

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Şu anda özel ders vermekteyim deneyimsiz değilim ve şu anda Celal Bayar üniversitesinde son sınıf okuyorum
Yusuf  Öndeş

Yusuf Öndeş

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
İki yıldan fazla özel ders tecrübem var. Sempatik bir öğretmenim öğrenci ilişkilerinde başarılıyım. Motivasyonu düşük öğrencilerle özel olarak ilgilenip, mentorluk yapabilirim.
Betül Akkaya

Betül Akkaya

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Bartın Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisiyim, 22 yaşındayım, bu işi çok seviyorum, matematik benim için bir hobi, öğrencilerime de aynı şekilde yaklaşıp ilk başta matematiği sevmelerini hedeflemek amacım, bir şeyi severseniz artık o sizinn ilgi alanınız olur, öğrencilerimin hayatında yol ışığı olmak benim en büyük temelimdir, öğretmenlik sadece kağıt kalemden ibaret değil, öğrencimin hem danışmanı hem öğretmeni hem ablası olmak benim vizyonumdur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Buse B.
Matematik Özel Ders   21/02/2021

Matematiği hiç sıkılmadan dinlediğim tek öğretmen diyebilirim .Dersi eğlenceli bir hale getirip anlatıyor sevdiriyor öğrencilerine karşı çok ilgili ve samimi

         
Aslı Ç.
Matematik Özel Ders   06/02/2021

hasan hocayla derslerimiz çok verimli geçti 12.sınıf sınava yönelik türev konusunu birlikte hallettik, kesinlikle öneriyorum düşük bir ücretle verimli dersler için has akademi 👍🏼:)

         
Duygu Z.
Matematik Özel Ders   27/01/2021

Yusuf hoca alanında çok başarılı biri onunla çalışarak kendime de çok şey kattığımı düşünüyorum. Hızlı ve pratik cevaplarıyla bana çok yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim 🙂

         
Mevlüt Ç.
Matematik Özel Ders   22/01/2021

Gerçekten çok samimi ve bilgili birisi :) kafanızda hiç sorun olmadan gönül rahatlığıyla anlaşabilirsiniz..

         
Zeynepnur Ş.
Matematik Özel Ders   06/01/2021

Öğretmenimizle beraber 06.01.2021 tarihinde deneme dersimize başladık çok pozitif ve iletişimi çok iyi olan bir öğretmenimiz . Bizide çok memnun etti . İddialarının altını dolduran bir öğretmenimizdir emin olun.👍

         
Banu I.
Matematik Özel Ders   26/12/2020

ilk ders olmasına rağmen anlatimlariyla öğrencinin seviyesine inmesiyle gayet iyi bir öğretmen oldugu izlenimi uyandırdı bizde.

         
Barıs D.
Matematik Özel Ders   25/11/2020

pozıtıf yaklasımlı sıcak kanlı ıyı ıletısımlı profesyonel bakısta takıpcı ve sonuc odaklı sıstematık yaklasımda ve ogrencı koclugu ıle hareket edıyor

         
Serpil T.
Matematik Özel Ders   23/11/2020

Evren Zıplar bey den cok memnun kaldık derse hakimiyeti, öğrenciyi derse teşviki vede dikkatini toplamasindaki etkisi cok destekleyici ayrica cok prensipli ve planli calisiyor cok cok teşekkür ederiz başarılarının devamı dileriz

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz