En İyi 10 Çiğli İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çiğli civarında 123 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Burak B.

Burak B.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Ege Üniversitesi Matematik Bölümü son sınıf öğrencisiyim. 2 yıllık etüt merkezi ve 8 yıllık özel ders tecrübem bulunmakta. Sabırlı ve çocukları/gençleri seven bir yapım olduğu için, çalıştığım tüm öğrencilerimle kısa sürede büyük başarılar elde ettik.
Şeyma Ö.

Şeyma Ö.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Merhablar matematik kimya ve fen alanında 7 yıldır eğitimciyim. Mat1 ve mat2 kimya1 ve kimya2 alanına hakimim son sınav sistemine oldukça rahat ve alıcı hazırlarım lgs grubu da oluşturulabilir grup halinde gelmek isteyenlere
Okan  T.

Okan T.

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
4-38 Yaş arasında matematik dersi veriyorum. Öğretim görevlisi olarak uzun yıllar çalıştım. Özel bir kolejde ortaokul matematik öğretmeniyim.Mental aritmatik eğitimi ile hem eğitmen hem de çocuklarla çalıştım. Türk beyin takımına öğrenci hazırlıyorum.5-12 arası, DGS sınavı, Kpss konusunda uzman eğitmenim. İlginiz için teşekkür ederim. Başarılar
Ekrem M.

Ekrem M.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
Özel bir kolejde öğretmenlik yapıyorum.İzmir içi Seyrek,Menemen,Villakent,Çiğli,Bayraklı,Karşıyaka başta olmak üzere birçok ilçede özel ders vermekteyim.9-10-11-12.sınıflar ve mezun grupları için TYT AYT ders. KPSS , DGS , AÖF Matematik.Dersler hafta içi akşam 19:00-22:00 hafta sonu 14:00-22:00 arasında yapılmaktadır.Detaylı bilgi için arayınız.
Muhammet K.

Muhammet K.

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
*13 yıllık matematik-geometri öğretmenliği, Akademisyenlik ve özel ders tecrübesine sahibim. Matematik üzerine Yüksek lisans ve Doktora yaptım . İLKÖĞRETİM, LİSE ,TEOG, LGS, LYS, KPSS, DGS, ALES ve ÜNİVERSİTE LİSANS VE YÜKSEK LİSANS düzeyinde her seviyede matematik ve geometri özel dersleri vermekteyim. * Geçmiş yıllarda sınavlara a hazırladığım bir çok öğrenci Türkiye derecesi yaparak çok kaliteli okullara yerleşti. * Özel ders vermek için matematik bilmenin yanısıra iyi ders anlatabilme
Ayşegül T.

Ayşegül T.

Matematik Özel Ders · Çiğli, İzmir
12 yıllık dershane ve özel ders tecrübem ile hizmet vermekteyim. - TYT ve AYT Matematik - LGS Matematik
Büşra G.

Büşra G.

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Ege Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu, 4 yılı aşkın dersane öğretmenliği ve özel ders tecbüresi, her seviye, her yaş öğrenciyle dialog kurabilme ve etkin ders anlatabilme.
Arzu K.

Arzu K.

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Matematiği gelin birlikte daha iyi hale getirelim.Sistemli,planlı ve düzenli çalışmanın sonucunda başaramayacağınız hiç bir şey yok😊 Lgs,tyt,ayt,dgs ve kpss matematiğinde deneyimliyim.Ayrıca dikkat eksikliği ve odaklanamama ve zaman yönetimi konularında uzmanım.2000 yılından bu yana kesintisiz özel sektòrde çalışıyorum.
Deniz K.

Deniz K.

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
24 yasinda universite ogrencisiyim. Daha once 2 ay dersanede lise ogrencilerine matematik dersi verdim.
İlker U.

İlker U.

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Özel ders vermeye 1999 yılında başladım. 2004-2011 yılları arasında Karşıyaka'da özel bir dershanede görev yaptım. 2011 yılından beri herhangi bir kuruma bağlı olmaksızın, yalnızca kendi öğrencilerimle özel ders biçiminde çalışma hayatıma devam ediyorum. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde okula destek; TYT,AYT,LGS,KPSS,ALES ve DGS için hazırlık amaçlı olarak matematik ve geometri alanında ders vermekteyim. Çok sabırlı ve sakin bir yapım olduğundan, matematik korkusu olan öğrencilerimin bu kor
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Beyza Nur Altinkaya
Matematik Özel Ders   08/12/2019

Kendisi öğretme kabiliyeti yüksek ve gelişmiş olup ögrencilere olan samimiyeti içten ve de dersi işleyiş tarzı eğlenceli , verimli ve akıcı olan bir öğretmendir. Kendisinden aldığım özel dersler sayesinde daha gelişmiş ve bazı konuları pekiştirmiş olduğumu düşünüyorum. Kendisine bir sürü teşekkür borçluyum ❤

         
ELİF BEYAZAY
Matematik Özel Ders   28/11/2019

Hakan öğretmenimizden 3.sınıfa giden oğlum için 5 saat matematik dersi aldık.Devam etmeyi de planlıyoruz. Derse hakim öğrenciyle ilişkisi başarılı. Tavsiye ederim.

         
Matematik Özel Ders   16/11/2019

İlgili bir öğretmen 4 haftadır özel ders alıyoruz çocuğumun okulda anlamadığı veya zorlandığı konuları başarılı bir şekilde anlatıyor ayrıca çocuğumuza ekstra ilgi gösterip telefonla da olsa her an rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.

         
Güney Ege Tadilat Dekorason
Matematik Özel Ders   15/11/2019

bilgi birikimi ve öğrenciye odaklı çalışma metodundan çok memnun kaldık. İşine çok profesyonel yaklaşan bir öğretmen. Ali hocayı tercih etmekle çok doğru bir karar verdiğimizi süreç ilerledikçe daha iyi gördük. Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz.

         
Leyla Say
Matematik Özel Ders   14/11/2019

8.sınıf Matematik dersi alıyoruz anlatım anlaşılır ve net.Sürekli takip yapıyor ders bitti tamam değil. Tavsiye ediyorum.

         
Sılanur Uğur
Matematik Özel Ders   07/11/2019

Cİdden iyi bir hoca. Çokta tatlı bir insan. Kardeşim ilkokula gidiyor ödevlerine yardımcı olup soru çözdürüyor. Ayrıca ilk ders tanışma dersi olduğu için ücretsiz. Gönül rahatlığıyla anlaşabilirsiniz.

         
Matematik Özel Ders   16/10/2019

Hocamıza teşekkür ediyoruz. Çok memnun kaldık. Öğrenciyle iletişimi ve ders işleyişini çocuğumuz da çok beğendi.Herkese tavsiye ederiz.

         
Sengul C.
Matematik Özel Ders   09/10/2019

Necmettin Bey once universitede okuyan ogluma destek olmaya başladı, ders içerikleri, önceki sınavlar hakkında araştırma yaparak ve çalışma planı hazırlayarak oglumu dogru yonlendirdi., gecen sene kaldıgı calculus 104 dersinden, bu sene quizlerden 85, 96, 100 puanları almayı başardı.. Kızım 10.sınıfta, aynı şekilde haftalık planlamalar ile ingilizce verilen konuyu iyi anlamasını, sorgulamasını, farklı tipte sorular ile gelişmesini ve matematifigi sevmesini sağladı.. Tesekkurler hocam.

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz