Hizmet Ver
Online İtalyanca Özel Ders

4 İzmir Çiğli Online İtalyanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çiğli civarında 36 Online İtalyanca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Çiğli Online İtalyanca Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 36 Online İtalyanca Özel Ders Öğretmeni, Çiğli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Çiğli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Çiğli içinde yazılan 22 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 74 kişi Çiğli Online İtalyanca Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Çiğli İzmir Online İtalyanca Özel Ders Öğretmeni

Gülgün B. photo

Gülgün B.

17.11.2021

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

Italyanca deneyimli hocadan Başlangıç ve Orta Seviye özel ders online iş saatlerine göre uyarlanabilir zengin kaynak özel soru çözümü kişiye özel ders programı ücretsiz tanıtım dersi

A Oğuzhan D. photo

A Oğuzhan D.

15.01.2023

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

Temel, orta ve ileri seviye, tercüme, iş yazışmaları İtalyanca interaktif eğitim, CILS, CELI, TELC gibi sınavlara hazırlık .

Olga I. photo

Olga I.

27.09.2022

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

Ciao a tutti. Mi chiamo Olga. Ho fatto l'università linguistica e dopo ho compiuto il mio Master in Italia. Ho il certificato PLIDA (livello C2) e più di 10 anni di esperienza come insegnante privato. Non parlo il turco e quindi offro online lezioni a chi conosce l`italiano (almeno A2) o a chi...

Eda S. photo

Eda S.

01.01.2022

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

İstanbul üniversitesi edebiyat fakültesi İtalyan dili ve edebiyatı 2017 mezunuyum. İstanbul üniversitesi pedagojik formasyon sertifikam var , stajımı özel Galileo Galileo lisesinde stajyer öğretmen olarak tamamladım. Şu an kurumsal bir şirkette müşteri temsilcisi olarak görev almaktayım. İtalyanca...

Nil Ö. photo

Nil Ö.

10.07.2022

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

Italyan dili edebiyati okuyorum. 4 seneden fazladir ogretmenlik yapiyorum ve tecrubelerime dayanarak nasil iyi ogretebilirim, en kolay nasil ogrenebilir bir ogrenci biliyorum. C1 dil sertifikam var ve sana ders vermek icin sabirsizlaniyorum.

Didem Ö. photo

Didem Ö.

20.03.2022

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

Università per Stranieri di Perugia, İtalya'da 2 sene eğitim gördüm.1997 senesinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan, İtalyanca Profesyonel Turist Rehberi Kokartımı aldım. 1999 senesinde, Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih, Coğrafya Fakültesi, İtalyan Filolojisi bölümünden mezun oldum. O...

Pinar P. photo

Pinar P.

28.09.2022

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

2010'dan beri Italya'da yasiyor ve verimli, pratik ve aktif dil kullanimina odakli Italyanca grammar ve konusma dersleri veriyorum. Dersler kisinin yasi, seviyesi ve kisisel ihtiyaclarina gore ONLINE olarak yapilmaktadir.

Eray D. photo

Eray D.

28.08.2021

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

Merhaba, İsmim Eray, 27 yaşındayım. Türkiye’de doğup İtalya’da 18 sene kaldım. İlkokul, ortaokul, ve lise’yi Italya’da okudum. 2012’de Türkiye’ye temelli taşındım. Italyanca-Türkçe / Türkçe-Italyanca özel ders veriyorum, aynı zamanda italyanca üzerine özel bir şirkette çalışıyorum. Derslerimizi...

Sultan D. photo

Sultan D.

17.10.2022

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

Merhaba ben sultan İstanbul Bilgi üniversitesi ağız ve diş sağlığı bölümü mezunuyum Şuan hukuk fakültesi öğrencisiyim kendini geliştirmek isteyen yeniliklere açık olan insanlara yardımcı olmayı çok severim. Yeni dil neden yeni fırsat olmasın? Ders saati ücreti 150 tl

Şule B. photo

Şule B.

19.08.2021

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

İtalya'da doğmuş olup, 18 yaşıma kadar orada yaşadım, lise eğitimimi tamamladıktan sonra Türkiye'ye taşındım. Ana dil düzeyinde italyanca biliyorum. Ayrıca orta derecede ingilizce dil bilgim var. Dokuz Eylül Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunuyum. Bir Tıp Merkezinde...

Bilge Seyhan A. photo

Bilge Seyhan A.

22.05.2023

Online İtalyanca Özel Ders · Çiğli, İzmir

Merhaba; İtalyan Dili ve Kültürü benim için bir tutkudur. İtalyanca ve İtalyan kültürü ile ilgili hedefleri olan herkese yardım etmek isterim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çiğli Online İtalyanca Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çiğli Online İtalyanca Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İtalyanca Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İtalyanca Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İtalyanca Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İtalyanca Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İtalyanca Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İtalyanca Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İtalyanca Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Çiğli Online İtalyanca Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Çiğli Online İtalyanca Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 130 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl