Hizmet Ver
Mockup Yapımı

4 Yalova Çınarcık Mockup Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çınarcık civarında 43 Mockup Yapım Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Çınarcık Mockup Yapımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 43 Mockup Yapım Uzmanı, Çınarcık içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,6 puan, Çınarcık içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Çınarcık içinde yazılan 159 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 18 kişi Çınarcık Mockup Yapımı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Çınarcık Yalova Mockup Yapım Uzmanı

Cansu Y. photo

Cansu Y.

31.12.2022

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhaba Sakarya Üniversitesi Basın Yayın mezunuyum. Yaklaşık 5 yıl kadar fotoğraf stüdyosunda çalıştım. Asıl mesleğim Photoshop Uzmanıyım. Benim için öncelikli olan her zaman müşteri memnuniyetidir. Sizlere güven vererek taleplerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmek için bekliyorum. Sevgiler.

Fulya I. photo

Fulya I.

08.07.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

İki yıl boyunca 4 markaya sosyal medya yönetimi yaptım. günlük post tasarımları, paylaşımı, metin yazımı, kurumsal kimlik tasarımı, reklam yönetimi, mockup, video çekimi, editleri, kitap çizerliği yaptım. Canva, Capcut, Ibs Paint, Exel, Powerpoint, Metabusinnes. Ayrıca senaryo asistanlığı, reji,...

Ahmet S. photo

Ahmet S.

10.03.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Sıradışı tasarımlarla alışılmışın dışında yeni bir boyut kazandırıyoruz.Coreldraw ile vektörel çizimler yaparak kalitesini en yüksek düzeyde tutuyoruz.

Selin U. photo

Selin U.

30.03.2023

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Bir yıl boyunca grafik ve web tasarımı eğitimi aldım. Bu konuyla ilgili sertifikalarım mevcut. Hazırladığım portfolyomda da işimi ne kadar titizlikle yaptığımı görebilirsiniz. Grafik tasarımın tüm alanlarına hakimim. Profesyonel bir iş için lütfen benimle iletişime geçin.

Sibel Ö. photo

Sibel Ö.

04.07.2022

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhabalar bir grafik tasarımcının biosuna hoş geldiniz. Bu alanda eğitimler aldım ve bir çok deneyim sağlayabileceğim işler yaptım. Eğitimlerim adobe programlarından photoshop, illustrator, indizayn, animate ve xd üzerinedir. Bunun dışında tipografik çalışmalar için de eğitimler almış...

Samet Ü. photo

Samet Ü.

05.11.2024

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhabalar ben moda tasarımcısı olarak 3. yılıma girmiş olan bir öğrenciyim harçlığımı çıkartmak için grafik tasarım ve moda tasarımla ilgili işlerinizde yardımcı olabilirim iyi çalışmalar dilerim.

Vitrin Reklamcılık photo

Vitrin Reklamcılık

25.11.2022

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Vitrin Reklamcılık Yalova Şubesi olarak, 2019 yılında faaliyete başladık. Ana vizyon olarak tam kapsam reklam ajansı benimsedik.Yürüttüğümüz projelerin birçoğunda yapılan işin maliyet ya da süresinden ziyade karşılıklı menfaat ve reklamın firmayı iyi tanıtması gibi konular ele alınıyor. En çok...

Ramazan Ç. photo

Ramazan Ç.

24.06.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Değerli Müşterilerim 15 yılı aşkın süredir dijital tasarım alanında kullanıcı deneyimi UX kullanıcı arayüzü UI ürün tasarımı ve grafik tasarım konularında hizmet veriyorum. Amacım, markaların hedef kitlesiyle daha güçlü bağlar kurmasını sağlayacak anlaşılır estetik ve işlevsel tasarımlar sunmaktır...

Eva C. photo

Eva C.

28.01.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Müşteri memnuniyetine verdiğim önem, projeleri zamanında teslim etmem ve her detaya özen göstermem, beni diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerimden biri. Sizinle çalışırken her aşamada size rehberlik etmek ve sorularınıza hızlı cevaplar vermek önceliğim.

Meriçhan K. photo

Meriçhan K.

06.10.2022

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Baskılı ürünler ve Tasarım işlerinizi yaparım. Matbaa, Promosyon, Branda, Folyo, Etiket vb.

Sena Y. photo

Sena Y.

15.07.2023

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Grafik tasarımı ve türev alanlarındaki güncel teknolojileri takip etmeyi, iş profesyonelleriyle tecrübe ve bilgi alışverişinde bulunmayı önemsiyorum.

KARMA photo

KARMA

15.04.2022

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Yenilikçi fikirlerim, reklama verdiğim önem ve değer ile markalarınızın kalitesine yakışır içerikler için sizleri bekliyorum.

Benessa T. photo

Benessa T.

01.02.2024

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhaba, Benessa Tasarım olarak ben, Yusuf UBUZ , yaratıcı ve profesyonel grafik tasarım hizmetleri sunmaktan heyecan duyuyorum. Özel projelerinizde size özel ve etkileyici tasarımlar sunarak markanızı ön plana çıkarmak benim için bir ayrıcalıktır. İşletmeniz için kaliteli grafik tasarım hizmetleri...

Emir A. photo

Emir A.

18.08.2024

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Grafik tasarım motion grafik video editleme ve dahası yapiyorum. Photoshop corel canva autocad 3dmax afterefect filmora programlarınan çalışiyorum.

Ebru A. photo

Ebru A.

07.11.2021

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhaba. Ben endüstriyel tasarımcı olarak bu işin temelini ve nasıl ilerlenmesi gerektiğini bilen birisiyim. Daha önce firmalara yaptığım tasarımlarım mevcut. Şuanda elimde sizinkinden başka iş olmadığı için sadece size odaklanarak, işbirliği ile ortaya çok güzel tasarımlar koyacağımıza eminim.

Burak K. photo

Burak K.

02.04.2023

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Uzun zamandır real olarak yaptığım işlerimi dijital de siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten şeref duyarım

Alihan T. photo

Alihan T.

13.03.2022

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhaba. Ben İletişim Sanatları öğrenimi görüyorum ve sizlere destek sunabilirim. Sosyal medya yöneticiliği, sosyal medya tasarımları ve metin yazarlığı desteği verebilirim. Dijital reklam görsel ve metinleri hazırlayabilirim. Adobe Premiere, Photoshop ve Illustrator'de çeşitli içerikler...

Büşra H. photo

Büşra H.

21.01.2026

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Endüstriyel tasarım ve reklam ajansı deneyimine sahip profesyonel bir tasarımcıyım. 3D modelleme ile grafik tasarım disiplinlerini entegre ederek, markalar için teknik açıdan doğru, uygulamaya hazır ve yüksek görsel etkiye sahip tasarım çözümleri sunarım. Dijital ve basılı mecralar için afiş ve...

Ömer M. photo

Ömer M.

22.04.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhaba! Ben grafik tasarım alanında 5 yıl deneyime sahip, işini tutkuyla yapan bir tasarımcıyım. Logo tasarımı konusunda sadece “güzel görünen” işler değil, aynı zamanda markanızın kimliğini yansıtan, akılda kalıcı ve profesyonel tasarımlar sunuyorum.

Sıla M. A. photo

Sıla M. A.

30.03.2023

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Bir yıl boyunca Grafik Tasarımı eğitimi aldım. Bu konuda sertifikalarım mevcut. Hazırladığım portfolyoda da işimi ne kadar titizlikle yaptığımı göreceksiniz. Grafik tasarımın tüm alanlarına hakimim. Profesyonel bir iş için benimle iletişime geçin.

Nazlıcan D. photo

Nazlıcan D.

05.07.2023

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Müşterilerime sağladığım hizmetlerde yaratıcı düşünce ve yenilikçi çözümler sunmak için her zaman çaba gösteririm. Farklı projelerde edindiğim deneyimler, problem çözme becerilerimi geliştirmeme yardımcı olmuştur. Bu sayede müşterilerime benzersiz ve özgün tasarımlar sunabilirim. Aynı zamanda...

Rana N. T. photo

Rana N. T.

20.08.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Yeni medya ve Gazetecilik bölümü mezunuyum. Yıllardır kurumsal şirketlerde sosyal medya yöneticiliği yapıyorum. Telefon kılıfı tasarlama, sosyal medya içerik üreticiliği, sosyal medya tasarımları üretmek gibi işler yaptım. Aktif olarak iki markanın sosyal medya yöneticiliğini yapıyorum. Estetik...

Selina Ç. photo

Selina Ç.

24.01.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhaba! Ben Selina, yaratıcı ve özgün tasarımlarla markanıza değer katmak için buradayım. Grafik tasarım alanında aldığım eğitim ve ajans deneyimimle birlikte, işlerinizi bir üst seviyeye taşımayı hedefliyorum. Her tasarımda sizin hikayenizi yansıtan, fark yaratacak görseller oluşturuyorum.

Elif N. P. photo

Elif N. P.

16.09.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

“Profesyonel grafik tasarım alanında deneyim sahibiyim. Sosyal medya postları, logo, afiş, katalog ve hareketli grafikler gibi farklı alanlarda yaratıcı çözümler üretiyorum. Tasarım trendlerini takip ederek modern ve özgün işler ortaya çıkarırım. Zamanında teslim ve müşteri odaklı çalışma...

Swallow Design photo

Swallow Design

29.07.2024

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Ben Umut Can YILMAZ, Grafik Tasarım Mezunuyum. Çocukluğumdan beri bilgisayara olan tutkumu, profesyonel şekilde tasarım ile taçlandırıyorum. Severek yapılan her işin en iyi şekilde Yapılacağına inanıyorum.

Raşit D. photo

Raşit D.

05.07.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

26 yıllık tecrübe, Adobe programlarını aktif kullanma, yeni ürün dizaynın da doğru ve etkili sonuçlar.

Engincan Ç. photo

Engincan Ç.

19.12.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

23 yaşındayım ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde eğitim aldım. Grafik tasarım ve dijital tasarım alanında aktif olarak çalışıyor; markaların dijital dünyadaki görünürlüğünü güçlendirmeye yönelik projeler üretiyorum. Instagram görsel düzeni, marka kimliği, sosyal medya tasarımları ve içerik...

Sude A. photo

Sude A.

27.10.2023

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Reklamcılık okuyorum bu sebeple de tasarıma dair birçok programa hakimim.Bunun yanında geçmiş tecrübelerim sayesinde de trend takibi yapıp dikkat çekici klişe olmayan tasarımlar yapmaya özen gösteriyorum

Nuri Ç. photo

Nuri Ç.

04.02.2026

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Üniversite düzeyinde birçok Adobe programı (İllusturator Photoshop Premier Pro After Effects InDesign) Corel Draw ve Office 365 kullanıyorum Canva Capcut tarzı video edit programları da kullanabiliyorum.

Duuygu S. photo

Duuygu S.

14.03.2023

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Çanakkale 18 Mart üniversitesi Grafik tasarımı mezunuyum. Illustrator, Photoshop, XD, Indesıgn programlarına hakimim kendimi üniversite dönemimde freelance iş alaral geliştirdim okulumu 3,4 ortalamayla bitirdim gelişime ve yeniliğe açığım farklı bakış açısıyla tasarımlara dokunuşa hayranım.

Nihal E. photo

Nihal E.

26.05.2024

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhabalar ben grafik tasarım uzmanıyım. Bölümler arası koordinasyon ve iletişim konusunda uzmanlaştığıma inanıyorum. Sizi veya markanızı bir adım öne çıkarma konusunda yardımcı olmak için aldığım bilgiler doğrultusunda bir çok grafik tasarım çalışmaları yapabilirim. Sizde markanızı bir adım ileri...

Yagmur T. photo

Yagmur T.

24.09.2024

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

8 senelik tecrübeliyim, baskı süreci hakkında da bilgi sahibiyim, renk ayrımı yapabiliyorum, kitap dizgisi, kapak tasarımı, mizanpaj, çocuk kitapları, ambalaj kutu tasarımı. Dergi, muhasebe kitapları yapımında tecrübeliyim

Yiğit Ü. photo

Yiğit Ü.

22.08.2024

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Sizler için profesyonel tasarımlar hazırlarım. Tasarımlarımı sosyolojik ve psikolojik ölçütlere göre hazırlar, modern ve kurumunuzu en iyi yansıtacak şekilde yaparım.

Faruk K. photo

Faruk K.

05.03.2024

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

1990 Doğumluyum. Bilge Adam'da Akademik eğitimini aldığım reklam sektöründe profesyonel anlamda 15. yılımı doldurdum. Bu süre zarfında İstanbul’da bir çok reklam ajansı ve kamu kuruluşları (Belediyeler dahil) tecrübem oldu. Edinmiş olduğum tecrübe ve birikimlerle freelance tasarımcı olarak, birçok...

Kuzey A. photo

Kuzey A.

25.09.2023

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhaba! Ben Kuzey. 1 yıllık Canva deneyimi ve aldığım online eğitimlerle beraber aktif olarak üreten bir grafik tasarımcıyım. İster bir öğretmen olun, ister spor hocası, dövmeci, emlakçı veya girişimci. Sunmak istediğiniz hizmet ne ise onu tam kurumsal ve profesyonel şekilde dijital hayata...

İlayda S. photo

İlayda S.

27.11.2023

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Adım İlayda, Yalova üniversitesinde 3. Sınıf öğrencisiyim. İletişim ve tasarımı okuyorum. Aynı zamanda şirketlere kurumsal kimlik ve ekstra tasarım çalışmaları yapıyorum. Hali hazırda Sk grup gibi yönetim şirketlerine çeşitli broşür, logo, kurumsal kimlik hazırlıyorum. Yaz stajımı gs tv de canlı...

Erdem Y. photo

Erdem Y.

23.11.2024

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

- Katalog, broşür, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını yürütmek. - Marka yönetimi ve kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında yazılı, görsel ve dijital mecralarda yer alacak bütün basılı ve görsel tanıtım materyallerini hazırlamak. - Web sitesi tasarımı konularında görev. - Sosyal medya için...

Yeliz B. photo

Yeliz B.

16.12.2025

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Ben Yeliz.Görsel iletişimin gücüne inanan bir grafik tasarımcıyım. Markaların kimliğini doğru anlatan, sade ama etkili tasarımlar üretmeyi hedeflerim. Logo, kurumsal kimlik, sosyal medya ve dijital tasarım alanlarında; markanın ruhunu yansıtan, hedef kitleyle bağ kuran çözümler sunarım. Her projede...

Hafize E. photo

Hafize E.

02.12.2022

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

Merhaba ben Hafize. Uzun yıllardır Reklamcılık & Grafik Tasarım sektöründe çalışmaktayım. Yaptığım çalışmalar: Logo, Kartvizit, Etiket, Reklam Afişi, Konser Afişi, Sosyal Medya Post/Story, Davetiye, Broşür, El İlanı, Fotoğraf Editleme ve Rötuşlama, Katalog, Dergi tasarımları üzerine hizmet...

Ahmet T. photo

Ahmet T.

19.01.2022

Mockup Yapımı · Çınarcık, Yalova

"2016 yılından bu yana yalova bölgesinde dijital pazarlama,E-ticaret yöneticiliği, tasarım ve video kurgu montaj çalışmaları yapmaktayım. N11 ,Gitti Gidiyor ve Trendyol gibi köklü ticaret sitelerinde görev aldım. Google seminerlerine katılarak google ads reklamcılığı ve dijital konuda kendimi...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çınarcık Mockup Yapımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çınarcık Mockup Yapımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Mockup Yapımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Mockup Yapımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Mockup Yapımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Mockup Yapımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mockup Yapımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Mockup Yapımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Mockup Yapımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Yalova Çınarcık Mockup Yapımı fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Yalova Çınarcık Mockup Yapımı fiyatları, talep detayına göre 400 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl