Hizmet Ver
Mix Mastering

4 Adana Çukurova Mix Mastering Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çukurova civarında 39 Mix Mastering ve Ses Mühendisi hizmet vermeye hazır.

Çukurova Mix Mastering için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Mix Mastering için Çukurova içinde yüzlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

 • Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin ortalama puan değeri, Çukurova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Çukurova içinde yazılan sayısız gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Her yıl binlerce kişi Mix Mastering için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Çukurova Adana Mix Mastering ve Ses Mühendisi

Çağrı M. photo

Çağrı M.

11.08.2022

Mix Mastering · Çukurova, Adana

Daha önce karşılaşmadığınız bir mix tarzı yapıyorum. İstediğiniz şekilde düzenleme ve mix&mastering adımlarında elimden geldiğince öğretici yaklaşmayı severim. Piyasada bulunan dünya standartında kullanılan tüm Plug-in'lere sahibim. Aynı zamanda kendi şarkılarımı yapıyorum. Referans olarak göz...

Emin D. photo

Emin D.

28.02.2023

Mix Mastering · Çukurova, Adana

Merhaba ben Emin. Müzik yapmak veya yaptırmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Yaklaşık 7 yıldır FL Studio adlı daw programını kullanmaktayım. Bilgim ve tecrübem yettiği kadarıyla size yardımcı olabilirim.

Cem S. photo

Cem S.

13.10.2022

Mix Mastering · Çukurova, Adana

Beste & Aranje , Reklam Müzikleri, Dublaj & SeslendirmeJingle, Teaser, Radyo Spotları, Kurumsal Müzikler, Eğitim ve Tanıtım CD’leri, Telefon Santral Kayıtları, Sunum Seslendirmeleri, Profesyonel bir stüdyo deneyimi edinmenin en pratik ve en uygun yollarından biriside karaoke müziklerin üzerine...

Eeı B. photo

Eeı B.

01.05.2021

Mix Mastering · Çukurova, Adana

Merhaba, ben EEI. 19 yıldır müzikle ilgileniyorum. Ana enstrümanım gitardir. Son 4-5 yıldır da prodüksiyon ve aranje ile yoğun calışmalar içerisindeyim. Piyasada prodüksiyonunu üstlendiğim birçok parça vardır. Genel olarak altyapı müzikleri hazırlıyorum. Fakat çoğu tarzda müziğe de hakimim. Müzik...

Gladro M. photo

Gladro M.

07.08.2019

Mix Mastering · Çukurova, Adana

Merhaba,hiphop,rap,techno,dupstep,house,dance türünde yaptığınız şarkılarınıza mix-mastering yanı sıra analog summing de yapıyorum.Ayrıca arşivimden gerekli gördüğüm yerlerde isteğiniz üzerine FX veya Shot ekleyebilirim.Şarkılarınızın LUFS değeri,dinamik aralığı,stereo genişliği,RMS değerlerinin...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çukurova Mix Mastering Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çukurova Mix Mastering ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Mix Mastering talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Mix Mastering için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Mix Mastering talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Mix Mastering taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mix Mastering talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Mix Mastering için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Mix Mastering hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Adana Çukurova Mix Mastering fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Adana Çukurova Mix Mastering fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 2500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl