Hizmet Ver
Online Almanca Özel Ders

4 Adana Çukurova Online Almanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çukurova civarında 54 Online Almanca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Çukurova Online Almanca Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 54 Online Almanca Özel Ders Öğretmeni, Çukurova içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Çukurova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Çukurova içinde yazılan 68 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 184 kişi Çukurova Online Almanca Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Çukurova Adana Online Almanca Özel Ders Öğretmeni

Levent U. photo

Levent U.

23.06.2020

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Merhaba, 1976 Almanya doğumluyum, 2001 Atatürk üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Goethe Institut'ün sunduğu gerek yurt dışı gerek yurt içi sayısiz eğitim ve seminerlere katıldım. Almanya'nın 2007 yılında yürürlüğe koyduğu göçmenlik yasasıyla beraber zorunluluk haline gelen Start...

Ozan Y. photo

Ozan Y.

23.08.2020

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Çukurova Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünden mezunum. Erasmus kapsamında Almanya'ya giderek Almanca'yı burda öğrenme fırsatı buldum. Mezuniyetimden bu yana da özel bir okulda Almanca Öğretmenliği yapıyorum ve özel çevrimiçi Almanca dersleri veriyorum Ders yoğunluklarımdan dolayı Armut'a...

Müyesser T. photo

Müyesser T.

01.02.2022

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Emekli Almanca öğretmeniyim. 5 yıl Almanya'da çalıştım. B1 B2 C1 seviyesinde Almanca sohbet edebilir ve bu arada gramer bilgisi verebilirim.

Müberra Ç. photo

Müberra Ç.

17.12.2021

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Avusturya'da doğdum ve büyüdüm. Çukurova Üniversitesinde yüksek lisans eğitimi almaktayım. Native Speaker olarak yaklaşık 6 yıldır Almanca dil eğitimi veriyorum. Aktif olarak son 2 yıldır online Almanca özel ders veriyorum.

Tuğçe K. photo

Tuğçe K.

28.09.2021

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Çukurova Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum.İleri seviye İngilizce bilgisine de sahip olup aynı zamanda İngilizce derslerini de yürütüyorum. Almanca/İngilizce Özel Ders Her seviyede A1-C2 profesyonel eğitim Aile Birleşimi-Goethe-Telc-Testdaf dersleri veriyorum .Birebir/uzaktan derslere de...

Cemil İ. photo

Cemil İ.

21.09.2020

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Almanya'dan yeni Türkiye 'ye dönüş yaptım. Ana dili seviyesinde gramatik ve konuşma konusunda yardımcı olabilirim. Eğlenerek birlikte zaman geçirerek günlük pratik konuşmalar yapabiliriz.

Dilara K. photo

Dilara K.

25.07.2022

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Almanya'da doğup büyüdükten sonra Türkiye'ye temelli yerleşmeye karar verdik ve ben ardından Türkiye'de hukuk fakültesini bitirdim Şu an avukatlık stajımı yapmaktayım ana dil seviyesinde almancam var 27 yaşındayım

Belkıs Gülenay G. photo

Belkıs Gülenay G.

22.06.2020

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Küçük yaşlardan itibaren Almanca’ya maruz kaldım ve çeşitli kurslara giderek Almanca’mı geliştirdim. Çukurova Üniversitesi Almanca öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. 2018-2019 eğitim öğretim yılında 6 ay süre ile Almanya’nın Essen şehrinde Erasmus Programı ile eğitim gördüm. B2 seviyesini...

Özlem B. photo

Özlem B.

18.04.2022

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Hacettepe Üniversitesi Almanca öğretmenliği 2006 mezunuyum. Avusturya doğumluyum. A1,A2,B1,B2 seviyelerinde Goethe ve Telc sınavlarına hazırlık dersleri veriyorum.

Şenay F. photo

Şenay F.

23.05.2021

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Merhaba, Ben Gazi Üniversitesinde Almanca Öğretmenliği bölümünden mezunum. YDS sınavından 95 nota sahibim. Lisede dil bölümü öğrencisiydim. Hem İngilizce hem de Almancam var. Benimle birlikte Almanca öğrenmeye ne dersiniz? :)

Samet A. photo

Samet A.

02.12.2022

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Eskişehir Anadolu üniversitesi Almanca öğretmenliği bölümünden mezunum. Almanya Regensburg Üniversitesi-Germanistik okudum. Daha önce Adana ve Eskişehir'de dil kurslarında çalıştım. Şu anda bir lisede ders vermekteyim.

Sena Tiryaki Ö. photo

Sena Tiryaki Ö.

24.09.2022

Online Almanca Özel Ders · Çukurova, Adana

Online Almanca A1-A2 dersi veriyorum. Liseye giden öğrencilere veya yurtdışına çıkmak için sınava girecek bireylere hizmet vermekteyim. 4 senedir düzenli olarak kurslarda ve okullarda çalışıyorum. İşimi severek yapıyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çukurova Online Almanca Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çukurova Online Almanca Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Almanca Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Almanca Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Almanca Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Almanca Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Almanca Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Almanca Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Almanca Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Adana Çukurova Online Almanca Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Adana Çukurova Online Almanca Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl