Hizmet Ver
Ders Ablası

4 Kocaeli Darıca Ders Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Darıca civarında 45 Ders Ablası hizmet vermeye hazır.

Darıca Ders Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 45 Ders Ablası, Darıca içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Darıca içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Darıca içinde yazılan 51 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 18 kişi Darıca Ders Ablası için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Darıca Kocaeli Ders Ablası

Palyaçonuz B. photo

Palyaçonuz B.

02.02.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Merhaba. Ben Büşra Hazan. İletişim alanından mezunum. Lisede almış olduğum 'Çocuk Gelişimi' eğitimim bulunmakta. Dönemsel olarak 4 ve 6 yaşlarındaki iki kardeşin oyun ablalığını ve gölge öğretmenliğini yapmışlığım bulunmakta. Dileyenlere referansımın bilgilerini de iletebilirim.3 senedir aktif...

Nurdan B. photo

Nurdan B.

23.03.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Merhabalar. Ben Nurdan. İstanbul Üniversitesi Biyoloji mezunuyum. Formasyonumla biyoloji öğretmenliği diplomam var. Bütün bunların yanında 1 ve 2. sınıfa giden iki tane kızım var. Onların okul hayatları ile birebir ilgilendiğimden bu alanda kendimi yetkin görüyorum. Tanışmak için iletişime...

Sevilay Y. photo

Sevilay Y.

02.10.2022

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Hastane çalışıyorum laboratuvar teknikerliği yapıyorum nöbet usulü çalıştığım için diğer kalan 3 günlük boşluklarımda ek iş yapmak istiyorum kreş geçmişim var iki yıl çalıştım Montessori okulu'nda çocuklarla aram çok iyidir hızlı öğretir ve oyunla sıkmadan güzelleştirebiliyorum dersleri

İrem Ç. photo

İrem Ç.

07.03.2022

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Merhabalar, Ben 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim ek gelir için bu işi yapmaktayım. Hayatım boyunca hep başarılı bir eğitim hayatım oldu. Bu süreçte sayısızca ödevler yaptım. Bu işe de öyle başladım. Benim işim kusursuzun peşinden gitmek. O sebeple ilkokul,ortaokul, lise ve üniversite...

Berfin Helin A. photo

Berfin Helin A.

17.12.2021

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Online ödev yardımı sağlayıp;ilkokul,ortaokul öğrencilerinin ödevlerini yapabilirim.

Beyza Nur A. photo

Beyza Nur A.

02.07.2022

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Mühendislik Fakültesi son sınıf öğrencisiyim özel ders odev ablası gibi uygun fiyata hizmet vermekteyim.

Eda E. photo

Eda E.

16.01.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Merhabalar, okul öncesi öğretmeniyim mesleğimi severek yapıyorum şuan atama bekliyorum beklediğim bu süreci değerlendirmek istiyorum ve aynı zamandaki çocuklarla zaman geçirmek istiyorum

Elif A. photo

Elif A.

07.03.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Ana sınıfı okul öncesi ve ilk okul beraber oyun oynayabiliriz ve ödevlerini yapabiliriz

Rabia K. photo

Rabia K.

15.06.2022

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Çocuk gelişimi okuyorum aynı zamanda ingilizce kursuna gidiyorum. Çocuğunuza ingilizce konusunda yardımcı olup ablalık yapabilirim.

Seda M. photo

Seda M.

23.03.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

İstanbul gedik üniversitesi psikoloji bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Suan online olarak eğitim görüyorum kendimi geliştirmek adına iş alanında aktif olmak istiyorum.

Haticenur A. photo

Haticenur A.

14.03.2021

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümündeyim. Küçük arkadaşlarıma ödev ve derslerinde yardımcı olabilirim. Öncesinden hazırlanarak oldukça keyifli vakit geçirerek okuluna yardımcı olabilirm.

Zehra G. photo

Zehra G.

11.04.2022

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Üniversite öğrencisiyim, ingilizcem kuvvetli ders verme konusunda da yardımcı olmaya calışırım

Mervenur Ç. photo

Mervenur Ç.

08.07.2022

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Lse çocuk gelişimi, üniversite sosyal hizmet mezunuyum. 3.5 yıl anaokulu bünyesinde ücretli öğretmenlik yaptım. özel ve birebir dersler verdim. okuma yazmaya hazırlık, ve harf çalışması eğitimi verdim. şuan kamu kurumunda görev yapmaktayım. birebir derslerimde öğrencilerimle olumlu dönüşler aldım...

Hilal U. photo

Hilal U.

23.05.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Üniversite yıllarımdan beri özel kurum ve birebir olmak üzere ders vermeye devam ettim hala ediyorum.

Melek Ö. photo

Melek Ö.

04.04.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

İlkokul düzeyi tüm derslerde ödevlerde destek okuma alışkanlığı sınav hazırlıkları ders tekrarları oyun ablalığı gibi hizmetler verebilirim.

Yasemin K. photo

Yasemin K.

25.09.2022

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Özel Eğitim Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla hem okuduğum bölüm gereği hem de büyüttüğüm kuzenlerim gereği aram iyidir. Eğlenerek öğrenmelerini sağlamaya çalışırım.

Betül İ. photo

Betül İ.

22.12.2021

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Merhaba, ben Betül Doğuş Üniversitesi’nde psikoloji bölümü .sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda ikinci üniversite olarak çocuk gelişimi okuyorum. Bu sebeple hangi yaş çocuklarla ne tarz iletişim kurabilirim biliyorum. Daha önce para karşılığı bu işi yaptım. Ve bu sebeple çocuklarla iletişimim oldukça...

Seymanur A. photo

Seymanur A.

22.11.2022

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Merhaba, öncelikle ben Nur. 2011 yılından bu yana çocuk alanı ile ilgilenmekteyim. Antalya barosu kız teknik meslek lisesinde anadolu olarak erken çocuk bölümünde tamamladım. 2,3 ve 4. sınıfta bütünselleştirilmiş planlama üzerine çocuklarla çalıştım. Sonraki süreçte Kocaeli Üniversitesi sosyal...

Gamze K. photo

Gamze K.

08.08.2022

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Üniversite mezunuyum. İnsan Kaynakları alanında çalışmaktayım insan ilişkilerim oldukça güçlüdür. Çocukları çok sevmem ve ek iş yapmak istemem sebebi ile bu işi yapıyorum.

Nil H. photo

Nil H.

23.02.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Merhaba. Sevgili ebeveynler. Ben 39 yaşımdayım. 1 çocuk annesiyim. Çocuklarla karşılıklı çok güzel vakit geçirebildiğimizi farkettiğimden beri; bu konuda destek ihtiyacı olan anne, baba veya bakım verenler için, bir çözüm ortağı olabileceğimi düşündüm. Onlarla vakit geçirebilir, oyun oynayabilir,...

Melike U. photo

Melike U.

18.01.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Mrhabalar ben melike liseyi 4 yıl çocuk gelişimi üzerine okudum. üniversite önlisans çocuk gelişimi okudum bir kolejde öğretmenlik yapıyordum. çocuklarla iletişimi ve aram iyidir. saat 6 dan sonra ödev, oyun yaptırabileceğim çocuk arıyorum bir ya da birden fazla çocuk olabilir.

Beyzanur K. photo

Beyzanur K.

22.02.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Küçük yaşlarından hatta doğmalarından itibaren kardeşlerim ve yeğenlerimle genellikle ben ilgilenirim. Çocuklarla ilgilenmeyi, zihinsel ve kişisel gelişimlerine iyi yönde katkıda bulunmayı çok seviyorum o yüzden bundan ek gelir elde etmeye karar verdim. Bakıcı değil tamamen abla olarak bir çocukla...

Tuğçe B. photo

Tuğçe B.

07.01.2023

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Medipol Üniversitesi Ergoterapi bölümü 3.sınıf öğrencisiyim Yaz tatili döneminde 3 ay boyunca Okul döneminde 4 ay boyunca oyun ablalığı yaptım .

Arzum Rana F. photo

Arzum Rana F.

23.10.2022

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Üniversite öğrencisiyim. Part-time ders verebileceğim ya da ödev-oyun ablalığı yapabileceğim bir iş arıyorum.

Ayna Ç. photo

Ayna Ç.

05.01.2021

Ders Ablası · Darıca, Kocaeli

Merhabalar. Hafta sonları ilkokula giden çocuğunuza ödev ablalığı yapabilirim, anlamadığı konularda yardımcı olabilirim. Bunun dışında iyi derecede İngilizce ve Rusça biliyorum, özel ders verebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Darıca Ders Ablası Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Darıca Ders Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ders Ablası talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ders Ablası için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ders Ablası talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ders Ablası taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ders Ablası talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ders Ablası için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ders Ablası hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Darıca Ders Ablası fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Darıca Ders Ablası fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl