Hizmet Ver
Demirbaş Sayımı

4 Demirbaş Sayımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

160 Demirbaş Sayım Firması hizmet vermeye hazır.

Demirbaş Sayımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 160 Demirbaş Sayım Firması en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.5 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 56 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 151 kişi Demirbaş Sayımı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Demirbaş Sayım Firması

Detay Envanter Stok Sayım Hizmetleri Limited Ş. photo

Detay Envanter Stok Sayım Hizmetleri Limited Ş.

29.08.2022

Demirbaş Sayımı · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, Yaklaşık 10 yıldır uzmanlık alanımız olan Demirbaş ve stok sayım alanlarında siz değerli üyelere kaliteli hizmet vermek için bu platformda taleplerinizi değerlendirmekteyiz.

Antalya Sayım ve Envanter Hizmetleri photo

Antalya Sayım ve Envanter Hizmetleri

11.08.2022

Demirbaş Sayımı · Muratpaşa, Antalya

Sabit kıymet yönetimi firma bünyesindeki sabit kıymetlerin sistematik bir yapıda sabit kıymetlerinizin satın alınmasından hurdaya ayrılmasına kadar ömür devri boyunca bütün fazlarını kapsar.

Monimentum photo

Monimentum

11.10.2022

Demirbaş Sayımı · Kartal, İstanbul

Merhaba Monimentum firması olarak 2016 yılından beri stok sayım ve envanter hizmeti veren firmayız.Bu hizmetin haricinde demirbaş envanter hizmeti depo düzenleme hizmeti günlük haftalık ve aylık olarak düzenli personel kiralama hizmeti vermekteyiz. Referanslar için www.monimentum.com.tr

Pi-grup Org. Rek photo

Pi-grup Org. Rek

03.11.2022

Demirbaş Sayımı · Üsküdar, İstanbul

Envanterinizde bulunan stoklarınızı saymak veya Ürün paketlemek ve barkodlama işlemleri hizmeti yapılmaktadır.

Yılmaz G. photo

Yılmaz G.

11.05.2023

Demirbaş Sayımı · Bornova, İzmir

Perakende sektörünün onlarca önemli sorunlarının başında gelen envanter ve stok yönetimi konularında perakendecilere destek vermekteyiz. Türkiyenin her yerinde kurulu düzende ekiplerimiz bulunmaktadır .

Ahmet G. photo

Ahmet G.

31.08.2022

Demirbaş Sayımı · Talas, Kayseri

Mağaza içi reyon ve raf düzenleme, depo düzenleme v yerleştirme ve Stok sayımı işlerinizi büyük bir titizlik ve özveri ile yapıyoruz hem de cüzi ücret karşılığında.

StokSayım photo

StokSayım

03.02.2023

Demirbaş Sayımı · Ataşehir, İstanbul

İşletmelere Finans ve Stok Yönetim Çözümleri sunan firmamızda tam zamanlı çalışmak üzere stok sayım elemanı alınacaktır. Gıda ve temizlik ürünleri bulunan depolarda sayım yapacak verileri eksizsiz ve hassas bir şekilde tutacak daha önce sayım tecrübesi olan genç bir eleman arıyoruz. ​Ödemeler...

KONTO SAYIM photo

KONTO SAYIM

16.01.2023

Demirbaş Sayımı · Kadıköy, İstanbul

Yurt içi ve yurt dışı sayımlarımızın tümünde,Kablosuz veri iletişimi sağlayan el terminalleri kullanılmakta ve veri iletişimi,yapılacak sayım için geçici bir ağ üzerinden kablosuz olarak anlık gerçekleştirilmektedir.Bu sayede mağaza/depo yetkilisi, sayımı bilgisayar ekranından on-line olarak takip...

Monimentum photo

Monimentum

11.10.2022

Demirbaş Sayımı · Kartal, İstanbul

Müşteri odaklı çalışıyoruz. Hızlı çözümler üretiyoruz. Tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz. Yazılımımızı kendimiz geliştirdik. Devamlı teknolojiyi takip ediyoruz. Profesyonel ve eğitimli uzman kadromuz var. Sayıca rakiplerinden üstün, genç ve dinamik bir ekibimiz var. Müşterilerini kendi firması...

Simge A. photo

Simge A.

09.10.2022

Demirbaş Sayımı · Sancaktepe, İstanbul

Merhaba Ben Endüstri Mühendisiyim .Aktif olarak bir şirkette stok kontrol uzman yardımcılığı yapıyorum.Dynamics 365 üzerinden stok hareketlerini izleyerek farklılıklarını inceliyorum.

Royal O. photo

Royal O.

16.12.2022

Demirbaş Sayımı · Kepez, Antalya

Royal stok sayım temelli bir sayım şirketidir. Mağaza açılışından kapanışına kadar belirlenen tüm görsel, vitrin, teknik, ürün, depolama, etiket kontrolü, mali ve kurumsal standartlarınızı bağımsız bir göz olarak kurumunuzun belirlediği zaman periyotlarında personel kadrosuyla denetlemesini ve...

Dursun D. photo

Dursun D.

16.04.2023

Demirbaş Sayımı · Eyüp, İstanbul

15 yıllık muhassebe, Cost Controller tecrübesi ile Stok sayım Ürün barkodlama El terminali, tablet kullanımı Raf sistemi, düzeni Stok programı düzeni yapılır

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Demirbaş Sayımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Demirbaş Sayımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Demirbaş Sayımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Demirbaş Sayımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Demirbaş Sayımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Demirbaş Sayımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Demirbaş Sayımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Demirbaş Sayımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Demirbaş Sayımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Demirbaş Sayımı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Demirbaş Sayımı fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl