Hizmet Ver
Lise Matematik Özel Ders

4 Denizli Lise Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Denizli civarında 92 Lise Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Denizli Lise Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 92 Lise Matematik Özel Ders Öğretmeni, Denizli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Denizli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Denizli içinde yazılan 272 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 204 kişi Denizli Lise Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Denizli Lise Matematik Özel Ders Öğretmeni

Seyfullah Ö. photo

Seyfullah Ö.

18.01.2023

Lise Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

Merhaba. Ben Seyfullah Özkan. İstanbul Medipol Üniversitesinde İngilizce Dil ve Konuşma Terapistliği bölümünü %100 burslu olarak okuyorum. Şu an Ingilizce hazırlık sınıfındayım. Çocuklarla ve lise öğrencileriyle çok iyi anlaşırım. Insan ilişkilerim kuvvetlidir. Başta Matematik olmak üzere herhangi...

Abdurrahman D. photo

Abdurrahman D.

16.01.2023

Lise Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Çanakkale onsekiz Mart Üniversitesinde ilköğretim matematik öğretmenliği bölümü okuyorum. özel ders verme konusunda daha önceki deneyimlerim ve hala ders verdiğim öğrencilerin başarılarıyla kendime güveniyorum.

Selim B. photo

Selim B.

11.10.2022

Lise Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

Matematiği basit bakmanın temeli dört işlemden geçer. Mantıken bir matematik sorusu içinde toplama çıkarma çarpma bölme işlemlerinden herhangi biri olmasın böyle bir soru yoktur o yüzdendir ki ben dört işlem biliyorsam her matematik sorusu çözülebilirdir. Hayata basit bakan bir kişiyim.

Mustafa S. photo

Mustafa S.

09.05.2022

Lise Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

6 yıl üniversite dönemi, 14 yıl da profesyonel anlamda olmak üzere 20 yıldır özel ders veriyorum. Her öğrencinin öğrenebileceğine inanan biriyim, yeter ki kişinin anlayacağı uygun dili bulayım. Bu nedenle esnek anlatım diline sahip biriyim.

Arif S. photo

Arif S.

16.09.2022

Lise Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

31 yıl milli eğitim de lise ve ortaokul karda matematik öğretmenliği, 3 yıl özel okul ve dersanelerde matematik öğretmenliği yaptım. Bu arada sayısız öğrenci ile özel ders yaptık.

İrfan Ö. photo

İrfan Ö.

03.03.2017

Lise Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

Selçuk Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünü 2007 yılında bitirdim. Matematik alanındaki 10 yıllık tecrübemi öğrencilerle paylaşmaktan onur duyarım. ALTINNOKTA ve MATEMATUS yayıncılıkta kitap yazarıyım. Çalıştırdığım öğrencilerin TÜBİTAK Matematik Olimpiyatlarındaki...

Efe Z. photo

Efe Z.

13.11.2015

Lise Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

İlkokul,ortaokul,lise öğrencilerine danışman,plan ve program dahilinde özel ders verilmektedir.ayrıca ilkokul ve ortaokul öğrencilerine fen ve teknoloji Türkçe dersleri ,lise öğrencilerine ise biyoloji,kimya,fizik,geometri,dersleri de verilmektedir.Fiyat iletişim dahilinde belirlenmektedir.

Ahmet A. photo

Ahmet A.

15.10.2016

Lise Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

TEOG-YGS.4.sinif Fizik Tedavi ögrencisiyim Denizlide stajimi yapiyorum.Yasim 22.Liseyi İsparta Anadolu ögretmen lisesinde okudum ve bu sirada formasyon egitimimi aldim bu sayede ogrencilerimle ve velilerimle cok iyi iletisimler kurabilecegimi dusunuyorum.

Nazire U. photo

Nazire U.

02.09.2015

Lise Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

Denizli Lisesinde 15 yıldır matematik öğretmenliği yapmaktayım daha önce başka şehirlerdede çalıştım.Üniversite hazırlık, lise matematiği veya geometri, üniversite matematik dersleri verilir. Pratiğin matematikle bütününden çıkınca matematiğin ne kadar zevkli ve eğlenceli bir ders olduğunu...

Okan G. photo

Okan G.

24.08.2017

Lise Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Lise grubu ogretmeniyim özel ve kurumsal bir kolejde öncesinde de yine kurumsal kolejlerde çalıştım ve halen devam ediyorum. Alanında yetkin tecrübeli ne yaptığını bilen öğrenciye koçluk da yapabilen bir eğitimci arıyorsanız beklerim görüşmeye . deneme dersi yapılır.

İbrahim E. photo

İbrahim E.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Tıp Fakültesi öğrencisiyim.Yaklaşık bir yıldır ders vermekteyim.Derslerimi daha çok öğrenci odaklı yaparım. Böylece daha faydalı,öğretici ve eğlenceli bir ders ortamı oluşmuş oluyor.Ortaokul matematik,fen bilimleri ve türkçe;lise matematik(9-10. sınıf),kimya,dil anlatım ve biyoloji(9-12.sınıf)...

Salih Ö. photo

Salih Ö.

20.10.2016

Lise Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Lise-Orta öğretim öğrencilerine ders verebilirim. Küçüklükten gelen matematik tutkumu siz gençlere aktarmak, bilgilerimi paylaşmak istiyorum.

Engin E. photo

Engin E.

20.08.2014

Lise Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Gazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunu MEB çalışanı bayan&bay matematik öğretmeninden her düzeyde ilk&orta&lise Matematik&geometri&analitik geometri özel dersi verilir.

Kezban K. photo

Kezban K.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Pamukkale üniversitesi matematik mezunuyum.özel ders deneyimim vardır.özel bir okulda matematik öğretmenliği yapıyorum.

Esra F. photo

Esra F.

20.09.2022

Lise Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

12 yıllık matematik öğretmeniyim , aynı zamanda profesyonel koçluk yapmaktayım, beninle birlikte sadece matematik değil atnı zamanda koçluk hizmeti de almış olacaksınız

Fatih B. photo

Fatih B.

19.04.2017

Lise Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

Matematik ve Geometri derslerinde orta okul ve lise düzeyinde okula yardımcı yada sınavlara hazırlıkta eğitim koçluğuyla birlikte başarılı olmak istemez misiniz? Kişiye özel programlar ve etkin çalışma metodlariyla matematiği daha kolay anlamak için geç kalmayin.

Emel İ. photo

Emel İ.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Merhaba, Hacettepe Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği öğrencisiyim. 2.5 yılı aşkın bir süredir özel ders veriyorum. Öğrencilerime ezbere dayalı öğretim yapmıyorum. Önemli olan o konuyu anlayabilmeleridir. Çocukları çok seviyorum. Onlarla öğretmen-öğrenci ilişkisi değil de daha çok...

Ayşe Ö. photo

Ayşe Ö.

30.09.2015

Lise Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Uludağ Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. Formasyon ve Eğitim-yaşam koçluğu eğitimi aldım.4 yıl lise geometri-matematik öğretmenliği yaptım.Küçük çocuğum olduğu için şuan özel ders vermekteyim. Her seviyeden öğrenci ve sınıfların öğretmenliğini yaptım.Öğrencilerle iletişimim iyidir. Her yaş...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Denizli Lise Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Denizli Lise Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Lise Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Lise Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Lise Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Lise Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Lise Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Lise Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Lise Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Denizli Lise Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Denizli Lise Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 600 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl