Hizmet Ver
Ortaokul Matematik Özel Ders

4 Denizli Ortaokul Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Denizli civarında 108 Ortaokul Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Denizli Ortaokul Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Ortaokul Matematik Özel Ders için Denizli içinde toplam 108 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 115 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Denizli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 308 kişi Denizli Ortaokul Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Ortaokul Matematik Öğretmeni

Bekir Aydınlı photo

Bekir Aydınlı

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

Gazi Üniversitesi Yüksek Lisans mezunu, 25 yıllık lise matematik öğretmenliği yapmış, öğrencilerinden matematikte bütün soruları doğru çözen, ilk 1000de yerleştirme alan emekli öğretmenden Denizli'de yüzyüze veya online Ortaokul veya lise Matematik branşında özel dersler, konu anlatımı ve isteğe...

Gizem İlbay photo

Gizem İlbay

08.06.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

•LGS yeni nesil matematik sorularını taktiklerle çözme •TYT-AYT pratik soru çözme teknikleri

Özge Pekuz photo

Özge Pekuz

18.04.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

Pamukkale Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum.Pedagojik formasyona sahibim.7 yıldır kolejde matematik öğretmenliği yapıyorum.İlkokul,ortakul ve lise için matematik özel ders vermekteyim.

Güney Süngü photo

Güney Süngü

09.01.2019

Ortaokul Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

8 senelik matematik öğretmeniyim. Branşım matematik-geometri,yani lise grubu. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. NLP / ilk seviye sertifikam var. Ders çalışmakta zorluk çeken ilkokul-ortaokul öğrencilerine de destek oluyorum.

Şevval Özdaban photo

Şevval Özdaban

22.04.2018

Ortaokul Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Pamukkale üniversitesinde bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Okulunuz organizasyonları ile durumu olmayan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ders vermekteyim. Uygun fiyatlarda ders almak öğrencilere seve seve yardımcı olmak isterim.

Ayşegül Akıncalı photo

Ayşegül Akıncalı

10.07.2016

Ortaokul Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

2012 YILINDA UŞAK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. UYGULAMALI MATEMATİK ANA BİLİM DALINDA YÜKSEK LİSANS YAPTIM. ORTAOKUL VE LİSE DÜZEYİNDE TOPLAMDA 4 YILLIK TECRÜBEM VAR.ÖZEL BİR KOLEJDE GÖREV YAPMAKTAYIM. MATEMATİĞİ SEVİYORUM VE ÖĞRENCİLERİN DE SEVMESİNİ VE ÖĞRENMESİNİ ÖNEMSİYORUM....

Osman Ali Yüceliş photo

Osman Ali Yüceliş

01.05.2018

Ortaokul Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİYİM.ÜNİVERSİTE 2.SINIFTAN BERİ LİSE,ORTAOKUL,İLKOKUL ÖZEL DERS VERİYORUM.MEMNUNİYET VE TECRÜBE İÇİN İLK DERS ÜCRETSİZDİR

Tümay Vural Erkilet photo

Tümay Vural Erkilet

04.02.2018

Ortaokul Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

1998 yılından beri Matematik Öğretmenliği yapmaktayım. Dershane öğretmenliğiyle başladığım meslek hayatıma İzmir ve Denizli de farklı özel okullarda çalışarak devam ettim. Özellikle ilkokul ve ortaokul grupları ile çalışıyorum. Matematik Öğretmenliğinin yanı sıra öğrenci koçluğu ve eğitim...

Seda Gunes photo

Seda Gunes

24.02.2018

Ortaokul Matematik Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Çocuğunuz için matematik artık bir takıntı olmaktan çıkıyor. İlgili oldukları konular üzerinden OYUNLARLA EĞLENCELİ MATEMATİK DERSLERİ. İLKOKUL VE ORTAOKUL MATEMATİK DERSLERİ Pamukkale Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümü öğrencisiyim. Çocuklarla vakit geçirmeyi çok seviyorum...

Veli Bozkaya photo

Veli Bozkaya

16.12.2015

Ortaokul Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

Meb de kadrolu matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım üniversite 1.sınıftan itibaren özel ders sektöründeyim. Ortaöğretim ve ilköğretim düzeyinde, yeni sistem içeriğiyle, her seviyede başarı garantisiyle matematik dersi verilir. ilkokul ortaokul düzeyinde tüm derslerden derse yardımcı ders...

Sevgi Kaya photo

Sevgi Kaya

23.12.2016

Ortaokul Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

YGS LYS LİSE ORTAOKUL ORTAOKUL İLKOGRETİM öğrencilerine birebir etüt (konu anlatimi test çözümü ödev yapimi) 5 yildir Özel ders öğretmenliği ve Eğitim koçluğu yapmaktayim. Geçen yıl düzenli olarak ders verdiğim öğrencilerimden deneme sinavlarinda derece yapanlar bulunmaktadir. sinav kolejinde...

Muhammet Tekin photo

Muhammet Tekin

17.09.2015

Ortaokul Matematik Özel Ders · Merkezefendi, Denizli

Gazi Üniversitesi İlköğretim Matemetik Öğretmenliği mezunuyum. Olimpiyat ve matematik şenliklerine uzun zamandır öğrenci hazırlıyorum. Denizli merkezden ortaokul öğrencilerini kabul edebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Denizli Ortaokul Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Denizli Ortaokul Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ortaokul Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ortaokul Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ortaokul Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ortaokul Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ortaokul Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ortaokul Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ortaokul Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Denizli Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Denizli Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl