Hizmet Ver
Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi

4 Denizli Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Denizli civarında 63 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

Denizli Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi için Denizli içinde toplam 63 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 30 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan Denizli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 225 kişi Denizli Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Denizli Site ve Bina Yönetim Firması

AK-DE Akıllı Denetim Toplu Konut Yönetimi photo

AK-DE Akıllı Denetim Toplu Konut Yönetimi

27.04.2017

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Merkezefendi, Denizli

Öncelikle, AK-DE akıllı Denetim Tesis ve Toplu Konut Yönetimi olarak, Binanız için hizmet teklifini vermekten memnuniyet duymaktayız. Bizim İşimiz sadece Yönetimdir, “Biz yönetelim, siz rahat edin” sloganıyla; kaliteli, güvenilir ve dürüst hizmet sunmayı kendine ilke edinen bir şirkettir.1990...

Osman Güneş photo

Osman Güneş

25.10.2018

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Merkezefendi, Denizli

YÖNETİM BİZE , HUZUR SİZE KALSIN. PROFESYONEL YÖNETİM MÜLKÜNÜZE DEĞER KATAR. BİZCE YÖNETİM DEMEK %10 DÜŞÜK AİDAT, %15 SİTE DEĞER ARTIŞI, %100 AYRICILIKTIR. GÜVENİR SADE DİSİPLİNLİ ÖZVERİLİ, TAVŞAN GİBİ DEĞİL KAPLUMBAĞA MİSALİ,

Hermess Gayrimenkul Yönetim Hermess photo

Hermess Gayrimenkul Yönetim Hermess

11.11.2017

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pamukkale, Denizli

Hermess Gayrimenkul Yönetim- Profesyonel Bina, Site, İşhanı, Apart ve Apartman Yöneticiliğinde Doğru Adres. Yönetimi, Aidat, Kira Tahsili ve Takibini Biz Yapalım, SİZ RAHAT EDİN.

Prosis Denizli Yönetim photo

Prosis Denizli Yönetim

06.08.2018

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Merkezefendi, Denizli

Apartman, site ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarınızı akademik eğitimli, sertifikalı alanında uzman bir ekiple hukuki, idari, mali ve sosyal yönleriyle profesyonel bir anlayışla güvenilir ve en iyi bir şekilde entegre hizmetler üreterek daha az aidat avansları ile yönetiyoruz. Toplu yapı...

ANKA SİTE Yönetim photo

ANKA SİTE Yönetim

12.12.2020

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pamukkale, Denizli

BİZ YÖNETELİM SİZ KEYFİNİZE BAKIN ANKAYÖNETİM, Profesyonel Yapı Yönetimi uzun zamandır gelişmiş dünya ülkelerinde uygulanan, bazı ülkelerde yasal düzenlemeler sonucu zorunlu olan, Avrupa birliği uyum yasaları içerisinde anılan bir konut yönetimidir. Her konutun bir işletme düzeninde, aktif pasif...

Nail Çapar photo

Nail Çapar

28.04.2021

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pamukkale, Denizli

Denizli ve ilçelerinde Diplomalı Profesyonel Site-Bina ve Toplu Konut yönetim şirketi olarak, farklı Hizmetler sunmaktayız. Kendimizi yıllık yurtdışı ( Almanya ) tecrübemiz ve Bilgilerimizle Denizlide bulunan diğer yönetim şirketleriyle kıyaslamıyoruz.Yurtdışında yılından buya yapılan Bina ve...

Denizli Ak-de Mobilkapıcılık photo

Denizli Ak-de Mobilkapıcılık

01.01.2019

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Merkezefendi, Denizli

AK-DE Mobil Kapıcı Mobil Kapıcılık günümüzde büyük şehirlerde olduğu gibi Denizli ’de de mobil kapıcılık konusunda büyük bir ihtiyaç vardır. Hizmet sektörüne yeni giren bu kavramla birlikte apartmanlar veya siteler artık sabit bir kapıcıdan ziyade mobil kapıcıları tercih etmektedir. Mobil...

DEDA EMLAK YÖNETİM DENİZLİ DEDA EMLAK YÖNETİM DENİZLİ photo

DEDA EMLAK YÖNETİM DENİZLİ DEDA EMLAK YÖNETİM DENİZLİ

02.12.2020

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Merkezefendi, Denizli

Deda Emlak olarak 20 yılı aşkın bilgi ve tecrübemizle, müşterilerine kaliteli, ilkeli, dürüst hizmet vermek amacıyla faaliyette bulunan şirketimiz; ticari ve kişisel gayrimenkullerin dinamik, tecrübeli yönetim kadrosu ve profesyonel gayrimenkul yatırım danışmanlarıyla satış- pazarlama...

Rey Gayrimenkul photo

Rey Gayrimenkul

26.07.2017

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Merkezefendi, Denizli

Rey Gayrimenkul olarak profesyonel ekibimizle Kurumsal kiralama hizmeti ve satış aracılık hizmetleri yanında denizlinin en büyük eksiği olan site ve apartman yönetimi konusunda iddalı hizmet veriyoruz.

Denizli Bina Yönetimi AK-DE Akıllı Denetim photo

Denizli Bina Yönetimi AK-DE Akıllı Denetim

01.01.2019

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Merkezefendi, Denizli

Kaliteli yaşam sunmayı ilke edinmiş, Toplu Konutlara özel hizmetler sunan, üst sınıf bir Toplu Konut yönetim şirketiyiz. Binalara özel hizmetlerin öneminin bilincinde, güvenlik öncelikli ve memnuniyet odaklı yaklaşımlarımız ile sektörde öncü konumdayız. Toplu Konut yönetimi gerçekleştirdiğimiz tüm...

Arslan Yönetim Danışmanlık Emlak Medya photo

Arslan Yönetim Danışmanlık Emlak Medya

06.03.2018

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Merkezefendi, Denizli

Alanında kendini ispatlamış uzmanlardan oluşan yenilikçi ekibimizle profesyonel site, apartman, iş hanı yönetim hizmetleri sunuyoruz.

HAN SİTE YÖNETİMİ DANIŞMANLIK ŞTİ photo

HAN SİTE YÖNETİMİ DANIŞMANLIK ŞTİ

28.09.2018

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Merkezefendi, Denizli

Kendi alanında deneyimli ve uzman, Müşteri Memnuniyeti odaklı, Hakla ilişkiler konusunda eğitimli, kurumsallığa önem veren, sosyal sorumluluk bilincine sahibi, çevreci, Kurumsal disiplin ile çalışmalarını sürdüren, Takım bilinci ile çalışan ekipten oluşmaktayız.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Denizli Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Denizli Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Denizli Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Denizli Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi fiyatları, talep detayına göre 130 TL ile 11800 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl